Recent content by frozenpainter

1. frozenpainter

Warband 3060ti Fps düşmesi

Beyler warband da 200 den fazla olan muharebe büyüklüklerinde fps 35-40 lara kadar düşüyor ne yaptıysam çözemedim.Muharebedeki insan sayısı 150 civarı kalınca fps düzeliyor, bununçözümü yok mudur? AD 1257 gibi modlarda haritada bu kasma fps düşme sorunu oluyor, zamanı ilerletince. Sistem...
  2. frozenpainter

[SP] Evlat 2 beta (hotfix v0.3 çıktı 08.01.2022)

Borchanın kuzenleri sığır hırsızlarını da dövdük :grin: Yalnız bu hamiryunun elinde yakın dövüş silahı yok, yanına gelince bizi tokatlamaya çalışıyor.
    Nehir kaynağındaki kesin Graveth tir dedim, keyif yapıyordur jamiche köyündeki gibi, bilemedik affet graveth :smile:
    Uzun süre sonra gene warband oynadık, özlemişim :smile: ,
    Yakut alınca hazine haritası veriyor, hazine haritası almadan köylere tek tek baksak gene sandık bulurmuyuz?
  3. frozenpainter

[SP] Evlat 2 beta (hotfix v0.3 çıktı 08.01.2022)

Bayattepelileri dövüp geldim, adamlar silah çalıp gelmişler :smile:

edit1: Yalen kayık sahnesi süperdi, kutuyu düşürmek için 20 ok attım :smile:

edit2:grin:okuma atöylesi ve demirci tamamlandı, kradusda parayı buldu, dorak kalesine gittiğimde rolf ve diğerleri selam diyor, sonraki aşamaya geçemeiyorum.
  4. frozenpainter

Nova Aetas Türkçe Yama Projesi v0.5 (10.03.2018) (Yama Durduruldu)

Kullan, yeni bir konu altında çeviriyi paylaş, altta teşekürler kısmına da arkadaşın ismini yaz.
  5. frozenpainter

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Beyler bannerlordda warbanddaki gibi "düşmanının konumnua" göre saldırma seçeneği ekleyen mod var mı? Bannerlordda sadece "hareket yönüne ve mouse hareketine göre" saldırma şekli var, warbanddaki gibi düşmanın pozisyonuna göre saldırma seçneği olan mod bilen varsa makbule geçer.
  6. frozenpainter

İdam etme özelliği vardı diye hatırlıyorum, kontrol et bi

İdam etme özelliği vardı diye hatırlıyorum, kontrol et bi
  7. frozenpainter

Steam Workshop Support [BETA] - GAMECHANGER

Still same error
    Used powershell, cmd and steam

Steam is open, I am online.

db01a8c401d38a6eff269afd70ca17bc.png
  8. frozenpainter

Steam Workshop Support [BETA] - GAMECHANGER

Hello, I want to update a mod on steam but I have this error

[url=https://www.hizliresim.com/fdlca6z][/URL]
    https://ibb.co/N3mMnj0
  9. frozenpainter

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

v6 sürümü moddbden indirilebilir, steame yüklenemiyor şu anda
  10. frozenpainter

agalar bu mod için kale fethi hangi devletle olur.kalelerde o kadar kayıp verdimki elde eli silah tutan asker kalmadı
    Okçu al, bizanstan yunan ateşi fırlatıcıs al, adamlarına ve kendine naft yada yunan ateşi al rahat girersin içeriye,
  11. frozenpainter

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Beyler bannerlordda saldırma yönü olarak düşmanın pozisyonuna göre saldır seçeneği bulunmuyor, bununla ilgili modda bulamadım warbbandda hep böyle oynadım, bannerlordda zorlanıyorum, yok mu bu seçeneği eklemenin bir yolu?
  12. frozenpainter

Modun v5.2 sürümünüde yüklemelisin, v5.2 kalasörünün içindeki dosyaların v5in içine at.
  13. frozenpainter

Köyden topladığın krallık askerinle parti ekranında konuş, sonrada stat ve ekipmanını ayarlarsın, eski sistem tam çalışmıyordu.
  14. frozenpainter

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Grubunda 101 adam olsun, yaralı olmamasına dikkat et.
Back
Top Bottom