Recent content by frisco276

1. frisco276

need help

first of all dont start topics like "i need help" "help please".
  2. frisco276

Oyundaki buglar

Bir keresinde denemiştimde onu,BlackRains'e olan mevzu olmuştu.
  3. frisco276

Oyundaki buglar

Beyler ben uzunsüredir warband oynuyorum bu üçüncü karkterim 1300. gündeyim ne zaman başladı hatırlamıyorum bir sıkıntı var hancı,turnuva başkanı gibi mekan sahibi npc ler piyasada yok ve oyunu bzen kapatıp açınca dükkanda 0 paraa ve bir ikide mavi tunik giib saçma şeyler oluyo yenileyeyim oyunu...
  4. frisco276

İphone 3g recovery mod

en az 20 tane youtube videosuda denedim.zaten artık çok geç telefonu tamire verdim tamircide faturayı bnaa verdi  :mrgreen: :mrgreen:
  5. frisco276

İphone 3g recovery mod

denedim olmadı ama sağol yinede.
  6. frisco276

İphone 3g recovery mod

arkadaşlar iphone 3g yi recovery moddan nasıl kuratarabiliriz bilen varmı google sonuçları link atmayın çünkü ilk 10 sayfaya baktım gerçekten bir bilgisi olan yazsın.
  7. frisco276

Yurt dışı eğitimi

Bizim okulumuz karabayırda eğer yandaki ticaret lisesine top kaçarsa 1 dk lığına oraya gönderiyolar dayaklı falan güzel yani  :roll:
  8. frisco276

Yurt dışı eğitimi

aslında asıl planım 1 dönem öğrencisi olmaktı yurt dışında liselerden birinin ama şimdi olmadı bende en azından dil kursu yada öğrenci değişim progrmaı gibi bir şeyler arıyorum.
  9. frisco276

Yurt dışı eğitimi

Arkadaşlar ben lise 2 okuyan 16 yaşında bir öğrenciyim.Yakınlarım sürekli yurt dışında eğitime çıkıyor dil kursu,staj falan felan.Çok aradım ama sadece AFS diye bi kültür vakfı buldum lise öğrencilerini yurtdışına gönderen ama lise 1de zayıf notlarım olduğu için kaydolamadım sizin bildiğiniz bi...
  10. frisco276

MKV filme altyazı gömme

Arkadaşlar benim elimde bir film var birde altyazı ikisi senkronize edilmiş ama şöyle bir sıkıntı var bilgisayar yerine telefonumda izlemek istiyorum bu filmi yani altyazıyı ve videoyu birleştirmek zorundayım ne yapabilirim ?
  11. frisco276

Okul Muhabbeti

sen direk kıza bas bence,yanlış anlama kartı diyorum.
  12. frisco276

iphone kırdırma

arkadaşlar hallettim ben restore yaparken yanlışlıkla kablo çıkmış i phone kendini recovery moduna almış sorun orda :grin:
  13. frisco276

iphone kırdırma

arkadaşlar ben bugün 2. el bi iphone 3g aldım ama önceki sahibi kırdırmış bunu eve geldim restore yani yenileme yapmayı denedinm iphonea iphone kendini kapattı ve açmaya çalışırken connect to itunes diyo i tunesa bağlayıncada hata veriyor yardım edebilecek varmı
  14. frisco276

Klan tarzı bişey (warband için)

Ben ve Carrier  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Klanda olanlarda buraya katılabilir hereks uygun olduğu bir saat belirleyip haftada bir saat serverlarda at süreriz
Back
Top Bottom