Recent content by frezman94

1. frezman94

Mount & Blade II: Bannerlord Old Discussion Thread

Yabloko said:
    Lumos said:
    CTCCoco said:
    Not yet, *****! It's on 27 september.
    A very special girl I know's birthday is on the 27th of September as well.
    The Tripartite Pact was signed on the same day, by the way. :lol:

Three important events the same day? This can only mean one thing... Half Life 3 confirmed.

it's already confirmed  :lol:

2. frezman94

Yardım

Tümünü etkinleştir işe yaramıyor yine de teşekkürler.Makineye format attım düzeldi.
  3. frezman94

Yardım

msconfig ayarlarındayken yanlışlıkla hepsini devre dışı bırak dedikten sonra bilgisayarda ne hoparlörden ses geliyor ne de internete bağlanıyor.Denetim masasına girdiğimde ses aygıtı yok diyor.Bunu düzeltmek için ne yapabilirim?
  4. frezman94

En Gerçekçi Zorluk ?

en iyisi en kolay yap kafan ağrımasın  :grin:
  5. frezman94

mübareze

Yapılacak olursa da iyi ayarlanması lazım yoksa 15 kişilik orduyla Kalradya'yı fethedersin.
  6. frezman94

Moral & Disiplin & Yiyecek sorunu

VaSiLiDeaN said:
    Askerlerin sana kral demesi konusunda:Karakter sayfasına gir yukardaki ismine basıp başına kral ekle.Bence kral olunca sana kral deme ortaya çıksın gereksiz çünkü belki han,kağan olmak isteyen olabilir.Zaten NPC ler sana karakter sayfasında yazan adla hitab ediyor.

Yine de oyunun kendisi yapsa daha iyi olur.
  7. frezman94

Arena - Silah Seçme

Arenada savaşa girmeden önce silah seçemememiz sizce de saçma değil mi ? Hele Svadya şehirlerinde 10 adamın 10 unda da kargı olunca savaş bitmek bilmiyor.
  8. frezman94

Bozgun

Güzel bir öneri.Umarım ilerde oyuna eklenir.Bu özellik oyuna eklenir ve diplomatik seçenekler çoğaltılırsa köşeye sıkıştırdığımız kraldan istediğimizi alabiliriz.
  9. frezman94

Elf İsminizi Öğrenin

elfçe ..... Elrond Nénharma

hobbitçe .... Bulbo Sandybanks
  10. frezman94

Adam terisi

zaten hileyle oynuyorsan adamların üzerine tıkla ctrl+x yap.
  11. frezman94

çift kılıç kullanma

tam emin değilim ama sanırım bir modda vardı.Ama kalkan yerine geçen ikinci kılıç yalnızca aksesuar görevi görüyor.
  12. frezman94

-

Eline sağlık umarım devamı gelir.Hepsini bir seferde okudum.
  13. frezman94

WB Warband-Zengin olma rehberi

Usta bende jelkala dan binbir güçlükle ahmerrad a geldim.Sadece 2 parça demir var onlarda 230 civarı  :???:
  14. frezman94

Marmun doktorumu kaçırdı!

Belki hanlara dönmüştür.
  15. frezman94

Asker tipi

single player da hangi karakteri açarsam açayım oyunum 2 dk dan fazla sürmüyor  :grin:
Back
Top Bottom