Recent content by fress06

1. Need More Info Kuşatma yaparken oyunun ÇÖKME problemi !

+1 oyunda ilerlemem için siege yapmam lazım ama oyun dayanmıyor siege girdikden 5 dk sonra donuyor ve crash veriyor
  2. Need More Info 2 Gündür Oynuyordum, Bugün Crash alıyor.

buna benzer sıkıntıyı bende siege de alıyorum, 2-3 gün önce rahatca siege giriyordum (fps drop vardı) ama crash yoktu. dün ve bugün siege girdiğimde 2 dk sonra crash yiyorum, max 2 dk dayanıyor.
  3. In Progress game crashes when i hit resume game?

If you have a problem with deleted save files reappearing after getting deleted then:

Right click on bannerlord in your steam library
    Click properties > Updates
    Then untick "Enable Steam Cloud Synchronization for Mount & Blade II: Bannerlord"
    ty :smile:
  4. Resolved Oyuna devam et tıklayınca crash

tamamdır çözdüm save dosyam hasar almış çözüm
    belgerim içinde bannerlord game save de eski savelerinizden birini masaüstüne atın sonra game saves dosyayı silin daha sonra steam dan oyuna sağ tıklayıp özellikler > güncellemeler steam cloud kapatın oyuna girin sonra çıkın masaüstüne attıgınız dosyayı geri atın
  5. In Progress game crashes when i hit resume game?

same problem how to i fix ?
  6. Yardım !! Save dosyam açılmıyor ! Çıktığından beri oynadığım o kadar ilerleme gitti !

aynı sorun bugün benimde başıma geldi oyuna devam et'e tıklayınca crash yiyorum yeni oyuna başlayayım dedim bu seferde kaydet basınca crash yiyorum
  7. Resolved Oyuna devam et tıklayınca crash

Merhaba devam ete basınca crash yiyorum yeni oyuna başlayayım dedim bu seferde kaydet ve çıka basınca crash yiyorum oyunu kaydedemiyorum eski savemde devam da edemiyorum devam ete basınca crash yiyorum
  8. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

laptoplarda oyun güncelleme sonrası nvidia dan intele geçiyor dikkat edin
  9. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

nick test
  10. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Görevlerde açıklamaya ihtiyaç var mesela try to stop conspricay görevinde tam olarak ne yapacağımı bir türlü anlayamadım. Bu esnada istinia'ya gittim belki oradan bir şey yapmam gerekiyor diye bu sefer de oyun takılıyor. Bana verdiğin görev hakkında seçeneğini seçtiğimde oyun takılıyor, ilerlemiyor ve çıkamıyorum da konuşmadan. Bu tarz sorunlar sanırım olacak oyun içerisinde ilginize sunarım.
    komployu kuranıda görevi verenide gezdim ama hiç bi diyalog yok görevdede açıklama yok komplo giderek artıyor ama ben ne yapacagımı hala bilmiyorum
  11. Resolved Conspiracy-Komployu Durdur Görevi

bende bu görevde kaldım çözümü yokmu bunun
  12. stop the conspiracy quest

same quest is there a solution
  13. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

komployu durdur görevinde ne yapmamız gerekiyor tam anlamadım
  14. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Lordlar haydutlara esir düşüyor cidden denge problemi var
  15. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

steam başarıları,rozetleri eklenecek mi acaba
Back
Top Bottom