Recent content by forvedtalha262

1. forvedtalha262

DÜKKAN ZENGİNMİ YOKSA FAKİR ŞEHİRDEMİ AÇILMALI

Arkadaşlar Allah bereket versin bi 15 bin dinar topladık eee dedşm bu devirde açıcan bi erdal bakkal para kazancan gittim loncacıya didi bakkal açamıyon dedi bunları bunları açabiliyon şimdi kıtlığına baktım açabildiklerimde yok ki çoğu şehirdede yok sizce illa açsam bi dükkan fakirmi yoksa...
  2. forvedtalha262

[WB][SP] Kardeşlik (Assassins) - Derin Hikayeli Mod - (Yapımı Başladı)

destekliyom

http://image.prntscr.com/image/0954c00c79bc4f528cd664b69be456a3.jpg
  3. forvedtalha262

WB Steam Kullananlar İçin Mod Yükleme

arkadaşlar bende o dosyada değil 4800 diye dosyada var modules ve içindede native var emin olamadım
  4. forvedtalha262

osmanlı mod v2.5 seneryoları neler ve nasıl alınır

arkadaşlar ben bitek yeniçeri seneryosu biliyorum malkoçoğlu seneryosu varmış bu nereden alınıyor veya başka seneryolar varmı
  5. forvedtalha262

5 zırhlı yeniçeri

kardeş
    osmanlı acemisi-kemankeş-kapıkulu piyadesi-yeniçeri-yeniçeri zırhlısı
    ama önerim yeniçeri zırhlısı yapmak biryerinden kan aldırıyor ondan dolayı hıle ile yap derim
  6. forvedtalha262

Yeniçeri

istanbula gidiceksin ve orda yeniçeri ocağı var oranın merkez çadırına gidip yeniçeri ağasının sağındaki çorbacımı ne ondan alacaksın yada
    osmanlı acemisi-kemankeş-kapıkulu piyadesi-yeniçeri-yeniçeri zırhlısı
                                                                  -------
  7. forvedtalha262

osmanlı mod v2.5 duruyor

arkadaşlar ben osmanlı mod v2.5 oynuyorum ama fare ile haritayı çevirince oyun duruyo sil yükle yaptım hatta birdaha indirdim baktım videolara ayarlardan tüm tikleri kaldırdım ama olmuyo bi (HELP)
  8. forvedtalha262

Osmanlı Modu v2.50 hata

kardeş sen yine iyisin oyuna girip haritayı mausla çevirince oyun kapanıyo
  9. forvedtalha262

modlar uygulama olarak iniyo ve virüslü

bazı indirdiğim modlar uygulama olarak iniyo kurmaya çalıştığımda windows virüslü sosya diye engelliiyo korkuyom virüs varmı modlarda bi kontrollü yapsanız
  10. forvedtalha262

Oyun beni bayan olarak görüyor (Halbuki karakterim erkek)

24 lv lim ama kadın olarak gözüküyorum hemde adım balabanlı mehmed büyük saygısızlık kendime kadın eş arıyorum travesti yapmayın beni pliiiiis
  11. forvedtalha262

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

mount and blade warband da mod indirmek isteyenlere sesleniyorum bu modu indirin zaten detaylara hayran kalacaksınız eyer mod indirmek istiyosanız bu modu indirin yapımcılara sesleniyorum benim birkaç önerim ve eksiklikler
    1- hariyaı osmanlı mod v2,5 teki gibi yaparsanız çok dah iyi olur
    2- dah çok türk müzikleri hep gevur müziği dinliyok
    3-arasıra takılmalar oluyo onları düzeltirseniz sevinirim
    4-başta bayrak yapma veya bayrak seçme olsa dah güzel olurdu

eyer okuyup değerlendirir ve uygularsanız sevinirim
Back
Top Bottom