Recent content by ForeverYigit

1. Satın almaya değer mi sizce?

Almanı tavsiye ederim herkes gibi.Ben en çok mühendis olmayı seviyorum.
  2. NW'nin Hangi Özelliğini Beğeniyorsunuz?[Anket]

Mühendis olmayı seviyorum en çok ama seçeneklerde bulamadım.
  3. Warbandda En Güzel Leydi Hangisidir ?

SwadiaN16 said:
    Nordlardan Leydi Bryn yada Leydi Miar ikisi akrabalar ama cok aile bağları var baya köklüler leydi bryd kont aedinin kızı galiba leydi miarda kont olafın bunlardan ikisi bence

Tam tersini söyledin :lol: Leydi Bryn Kont Olaf'ın Leydi Miar Kont Aedin'in
  4. Single Olsaydı Fire And Swordu geçerdi.

Kleidophoros said:
    Söyle.

Kaç Türk çalıştırıyorlar onu da söyle. Türkçe bilyor mu bu 3 Türk onu da söyle. Türkiye'de yatırımların, ofisleri var mı onu da söyle.

Türkiyede ofisleri yok.İlk Crysis'i ve Crysis2'yi oynadım yapımcılara bakınca 3 Tane türk var.Yatırım olaraksa İlk türkçe oyun Crytek'ten çıktı.Hiç türk çalıştırmıyolar onuda biliyorum.Türkçeyi iyi konuşamıyolar onuda söyleyim.Röportajlarından biliyorum türkçelerini.

Not:Yazım hatası yapman sana yakışmıyor :lol:
  5. Genel Kapsamlı Öneri

Tatura said:
    Bir arkadaşım başka bir başlıkta kale kurulumundan bahsetmiş. Konuyu genel kapsamlı açtığımdan evvelinde aynı şeyi düşündüğümden bende bu konuda fikrimi söylüycem.

Kale kurmak istediğimiz zaman ilk önce istediğimiz yere gözcü kulesi dikelim akabinde oranın etrafına yerleşim tahta duvar. medieval totalwar da ki deyimle. town(ufak yerleşim nahiye, köy değil, motte and bailey(ince tahta set) , wooden castle (ağaç kale) ve akabinde kale ve ileri seviyelerinde iç kale ve daha ileri seviyede adını unuttum şimdi en dışa bir sur ve o surun içinde askeri binalar. bu binalara ek olarak askeri birim çıkarma olabilir.

Yani oyun bir nevi geliştir güçlen seviyesine dönüşebilir.

Maddiyat,nüfus ,askeri güç, bina gelişimleri v.b gibi şeyler bu oyunu erişilmez bir noktaya taşır.
    Hatırlatıyım

1)Citadel
    2)Fortress
    3)Castle

Ben daha nicelerini gördüm.Mesela Hugu Noyan Svadyalıların şehri olan Suno şehrinde Kalıyo.Ama Svadya ve Kergit Düşman
  6. Co-op Campaign ??

Bunun olması için çalışanların sayısı,Bütçeleri artması lazım Taleworlds'te para yok. :wink:
  7. Swadian Şovalyeleri İçin Taktik ?

Konunun başlığını değiştirirmisin lütfen?İnsanlar yanlış anlıcak.
  8. Napoleon Total War, M&B'den mi Alıntı?

Alıntı olduğunu kanıtla istediğin herşeyi alıcam söz :lol:

Not:Kölende olurum :mrgreen:
  9. Single Olsaydı Fire And Swordu geçerdi.

Crytek'i 3 Türk kurdu.İstersen adlarını söyleyim :lol:

Emeğe saygı duy bu arada. :mad:
  10. 1 tane var

Warbandda tıklayıp şu anki senoryaya tıklıyosun.Ordan Napoleonic Wars'ı seçiyorsun.

Not:Benimde Collection paketi var :wink:
  11. WB Rus Çarlığı Senaryosu (RESİMLİ)

Çok güzel bir rehber.Resimli olmasıyla diğer rehberlerden öne geçiyo.Eline sağlık :wink:
  12. M&B Warband Lordları Yanınıza Çekme Rehberi

Rehber için Teşekkürler.Ne zaman lord çekmeye kalkışsam bu rehbere bakıyorum :mrgreen:

Bu arada bazen Peh hepsi bir adi herifin teki.Bana haksızlık yapanları pişman ettireceğim diyor.
Back
Top Bottom