• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Recent content by Flakel

 1. Flakel

  Parti Hızı Nasıl Artar ?????

  Sahip olduğun her 1 piyade için Yük Beygiri ve Katır dışında ki atlardan 1 tane al, hızını arttırır.
  Envanterde durması yeterli dimi bu atların yani piyadele verme tuşu felan yok ?
 2. Flakel

  Nüfuz nasıl arttırlır ???

  Bende takipteyim bu konuyu bilen yazsın lütfen
 3. Flakel

  Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

  Oyunu yıllar sonra erişince heyecandan karakterin yüzünü saçını vs ayarlamadım bunu devam ettiğim oyundan nasıl ayarlayabilirim? Oyun içinde
  Şimdi Gördüm. Yüz değişimi V , Sancak değişim B tuşuyla yapılıyor.

  8-9 saat oynadıktan sonra kendimce cevaplıyorum yanlışsa kusura bakmayın.


  Köy veya şehir ziyaretlerinde mavi ünlem çıkıyor. Çömlekçi, demirci vs. bunlar görev veriyor ama görevleri dikkatli seçmelisin. Mal kaçırma, piyasayı kırmak için senden satın alım gibi garip görevler var diğer tüccar veya esnaflarla aranı pek bozmamanı tavsiye ederim. Ciddi eksi yiyorsun. Ek olarak ufak haydut gruplarını kovalamalısın. Esir al-sat ve haydut eşyalarını sat iyi para getirir.  1) Bunlar söylentidir. Yani borsa gibi anlık bir algoritma var (diye tahmin ediyorum) sen gidene kadar piyasa fiyatları değişebilir. Fiyatları da sen şehri ziyaret ettiğindeki fiyatı kayıt edip oradan gösteriyor da olabilir. Tam inceleme fırsatım olmadı.
  2)Böyle bir sorunla karşılaşmadım sürekli haydut vs savaştan exp ve yükseltmeyi yapabiliyorum
  3)Grubu büyüttüğünde de envanter büyüyor. Kapasiteyi en çok dolduran yiyecekler ve demir, deri gibi maddeler. Bunları karları olarak en kısa vadede elinden çıkarmaya çalış
  4)Yapay zekası warband ile karşılaştırılamaz derecede. Yani kolay modda dahi çok zorluyor. sürekli atak yapıyor asla beklemiyor. Tavsiyem biraz kolay başla. Üstünü başını dizdikçe zorluğu arttır.
  Dostum peki klan üyelerinin ölmesi sende açık mı
 4. Flakel

  Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

  Arkadaşlar birkaç sorum olacak
  1)mesela bir şehirden yağ alırken diyor ki şu şehirde satarsan 200 altın alırsın, şehre gidiyorum 80 e satabiliyorum. Hata mı var anlamadım birkaç kez denedim yine aynısı oluyor.
  2)adamlarımı eğitmek için liderlik perkini geliştirmem gerekiyor ama hiç ilerlemiyor gelişmiyor. Yolu nedir yapmanın?
  3)envanterde taşıma kapasitesini arttırmak için 8-10 tane yük beygiri alıyorum sizde mi böyle yapıyorsunuz bunun bir dezavantajı var mı acaba? Envanter taşıma ağırlıgını arttırmanın başka bir yolu var mı? Yük beygirleri hızımı mı yavaşlatiyor sefer haritasında
  4)oyunu gerçekci zorlukta oynamaya çalıştım ama bildiğiniz her şeyden tek yiyorum. Hangi ayarlarda oynamamı tavsiye edersiniz? Karakterlerin(özel olan) ölmesi seçeneğini de açayim mi ?
  5)askerleri yükseltirken at vermemi istiyor ben hep stephorse veriyorum , yük beygirini kabul etmiyor asker. Daha ekonomik bir çözümü var mı? daha ucuz bir at yani. 120 altın cok fazla bir at için stephorse de 100-120 altın civari.
  6) bir lordun hizmetinde yıllarca görev yaptıktan sonra krala hizmetten ayrılıp. Farklı bir ülke kalesine saldırdık diyelim kaleyi ele geçirdik. Eski hizmet ettigimiz lordla müttefik olabiliyor muyuz yardım ediyor mu savunmama yeni aldigim kaleyi ?
  şimdiden cevaplariniz için teşekkürler.
 5. Flakel

  cRPG Mod Beta - Üyelik ve Mod'un Yüklenişi

  Arkadaşlar cRPG'nin yeni sürümünde oyuna girerken ''WSE not found'' diye bir hata alıyorum yardımcı olurmusunuz? oyunum orjinal.
 6. Flakel

  cRPG giriş sorunu

  Arkadaşlar cRPG'nin yeni sürümünde oyuna girerken ''WSE not found'' diye bir hata alıyorum yardımcı olurmusunuz? oyunum orjinal.
Top Bottom