Recent content by Fishfiseyin

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Arkadaşlar Total War oyunlarındaki gibi Npclerin karakteristik özelliklerinin farklı olması ve gerçekten bu karakteristik özelliklerinin oyuna oldukça yansımasının bannerlordda da olmasını istemek ya da bannerlordda olan ülkelerin her birinin kendi kültürel özelliklerinin olmasını istemek çok uç bir şey mi yani bunları bannerlordda istemek oyuna karşı fazla bir beklenti mi
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Çözülen sorunların hepsi en başından beri olan şeyler değil. Önceki güncelleme ile ortaya çıkmış bir hata da olabilir.
    Aynen öyle olabilir
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bu kadar zaman geçti kocbaşının hasar vermeme sorunun düzeltilmesini şimdi okumamız garip değil mi
  4. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyunun çok fazla potansiyeli var ama nedense daha erken erişim bitmedi bu potansiyelin çoğu ortaya çıkmadı. Neyse biraz daha bekleriz artık ne yapalım hayat devam ediyor.
  5. Beni aşırı rahatsız eden birbirinin aynı köyler şehirler kaleler birbirinin aynı köyler şehirler kaleler...

Diğer arkadaşların dediğine ek olarak bir de; şehir taslarlaması, bunları stratejik olarak kafa yorması bug vs. olmaması kolay bir şey değil. Oyunda hiç saymadım ama kafadan 25-30 şehir vardır herhalde dile kolay 30 farklı tasarım demek bu.
    Reis bu nasıl fanboyluktur
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Okudum dostum hepsini okudum; global forumda bir anket var sizce oyun ne kadar tamamlandı diye; mexxico orada otun içerik ve mekanik olarak çoğunlukla tam, full sürüm öncesi az birşeyler eklenebilir seçeneğini seçmiş. Umarım şaka yapıyordur. Ekşisözlükte bir laf vardır ' şakaysa komik değil, gerçekse hiç komik değil diye ' o geldi aklıma :grin:
    Evet ben de gördüm ah ah kalbime sancılar giriyor
  7. Geliştiriciler Ve Modcular İçin Kapsamlı Bir Öneri Listesi

merhaba warband için grafik modu önerebilir misin ya da oynanış için çok iyi olan modlar
  8. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Witcher 3 e başladım da bannerlordu tamamen unuttum. Güncelleme gelirse bile indirirmiyim bilmiyorum ama güncelleme gelir inşallah
  9. 1 ayda görünen değişim

Knk 1 aydır patch gelmiyor
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bugün gelir diyordum bugün de gelmedi of of nolucak bu iş
  11. Optimizasyon

Arkadaşlar eğer oyunun kodları elden geçirilip te düzeltilirse bu oyunun optimizasyonunun düzeliceği anlamına mı gelir
  12. Erken erişim mi demo mu

Arkadaşlar aslında özür dilerim o an çok sinirliydim bir an çok strese girdim internet falan durduk yere gidiyordu. Demo lafı bayağ abartı ama ben hala oyunun %80 nin eksik olduğunu düşünüyorum açıkçası hayal kırıklığına uğradım erken erişim olsa bile daha bir dolgun oyun beklerdim. Oyun sonuçta bizim adımızı temsil ediyor bu yüzden iyi olmasını istiyorum yani sonuçta bizi temsil ediyor bu yüzden iyi hissetmiyorum pek talewords hakkında oyun hakkında
  13. Erken erişim mi demo mu

Oyunu erken erişim diye ortaya sürdüler ama bu bildiğin demo abicim. Bu bir oyun da değil yani oyunun iskeleti oluşturulmuş ve bize sürüldü. Oyun da çeşitliliğe dair bir şey yok bomboş abi resmen bomboş bu nasıl bir hayalkırıklığı anlatamam. Uğradığım hüsrana mı yanıyım demoya 140 lira para...
  14. Bir buçuk ay sonra tekrar oynadim ve...

Tam sürüme kadar oynamamayı düşünüyorum yani bu kadar saçma bir optimizasyon cidden moralimi bozuyor.
Back
Top Bottom