Recent content by Firates

1. Firates

Kingdom of Bohemia [BθH]

sayfa tasarımınız çok güzel olmuş, hepberaber iyi vakit geçirebilmeniz dileğiyle.
  2. Firates

merhabalar, evet aktifiz.

merhabalar, evet aktifiz.
  3. Firates

Wicked Tavern Fanatics

dinleyin bakim bir de comment
  4. Firates

Wicked Tavern Fanatics

Klana 2-3 üye almayı düşünüyorum, uyumlu olduğunu düşünen, 20 yaş üzeri arkadaşlar bana ulaşabilirler. Görüşelim.

Discord: Firates#5906
    Steam: https://steamcommunity.com/id/firates/
  5. Firates

Wicked Tavern Fanatics

yeni bir müzik yaptım, dinleyin yorum falan atın size zahmet.
  6. Firates

Wicked Tavern Fanatics

ne yayalım ceyo
  7. Firates

Wicked Tavern Fanatics

yayına gelecek misin sen onu söyle boşver namusu falan
  8. Firates

Wicked Tavern Fanatics

niye üzülüyorsunuz ya sikmemiz mi lazım? :/
  9. Firates

Wicked Tavern Fanatics

radeyn niye üzgün surat yaptın olum ya üzme beni...
  10. Firates

Wicked Tavern Fanatics

arada discorda da gelin, discordda olanlar olarak uzun süredir gelmeyenleri sikmiyoruz arkadaşlar.
  11. Firates

Bannerlord için Warband Arenası v2

WTF serverında şu an haritalar yüklü, indirilen dosyaları native içindeki scene obj klasörüne atarak girebilirsiniz
  12. Firates

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Bir kız var. Hayatımda ilk defa aşık etti beni kendine. Yaklaşık 2-2.5 ay boyunca çıktık kendisiyle sonra, kendisinin biraz zamana ve mesafeye ihtiyacı olduğu gerekçesiyle ayrıldık çünkü uzun ilişkisinden sonra yeni bir ilişkiye hazır olmadığını fark ettiğini söyledi.

İlk flörtleşmeye başladığımız zaman bana inanılmaz ilgiliydi, bazen çok saçma şeylerimi bile kıskanıyordu aslında ( herhangi bir toksinlik yaratmadan ). Hayatında daha önce kimse için bu kadar heyecanlanmadığını veya kimseyi bu kadar arzulamadığı gibi klişe yalanları da söyledi tabii ki. (yani en azından yalanmış). Ayrılalı 1 ay oldu, 2.5 ay çok kısa bir süre olsa da bir ilişki için aşık olduğumu fark etmem benim, ayrıldıktan sonra bir ortak arkadaş buluşmasından sonra gerçekleşti. O buluşmaya kadar ayrıldıktan sonra hiç görüşmemiştik. O görüşmeden sonraki günün akşamında beni aradı ve biz tekrar düzenli olarak görüşmeye başladık. Neredeyse her gün konuşuyoruz, hatta ayrıldıktan sonra 4-5 kez buluştuk bile. Tekrar barışma olasılığımız olduğunu pek düşünmüyorum açıkçası, (her ne kadar çok istesem de). Yine de elimden geleni yapıyorum.

Neyse bu da benim çok kısa da olsa ilk aşık olma hikayem oldu, onu da burada anlatmak istedim.

flec son durum?
  13. Firates

Teşekkürler, geliştirilecek bazı noktalar hala gözüme çarpıyor. :smile:
  14. Firates

Yorumun için teşekkürler musha :smile:
  15. Firates

OSP Resource Arena Remastered version for Bannerlord

Its me again guys. New version is here, you can download :smile:
Back
Top Bottom