Recent content by Firat Can

1. [Easy RP] Genesis Roleplay AÇILDI

JvmkO9A.jpg

f9ii5pz.jpg

Allah belanızı versin diyorum, başka da birşey demiyorum.
  2. Arena Expansion Mod (v1.7.2, for M&B 1.010/1.011)

Raej said:
    Getting "file not found." when i click the download link. :/
  3. 0.801 Dertlerinize derman oldu mu?

Çok yazan değil okuyan insanlar bölümüne dahilimdir herhalde.
    Öncelikle forumlarda yer alan 0.800 bug şikayetlerinden ötürü çıkacak patchi beklemeyi uygun gördüm.
    Sonralıkla 0.801 patchi çıkınca modların bu sürümü desteklemesini beklemeyi uygun gördüm. Ne yazık ki Mount&Blade gibi güzel bir oyun bile (ki bizim iftaharımız olur kendileri) senaryosu olmadan eğlence faktörünü yükseltemez. Çeşitli oyun incelemelerinde de oyunlar hakkında yapılan yorumlar öncelikle senaryonun çekiciliği ve sürükleyiciliği üzerine olmuştur. Biraz daha kurgu katılması gerektiği düşüncesindeyim.

Sorunun cevabı da yukarıdaki içerikten dolayı henüz hayır, derman olamadı.
  4. Dün Türkiye Ecevit' i son yolculuğuna uğurladı.

Bilmiyorum aranızda dünkü yürüyüşe katılanlar var mı ama dünkü yürüyüş için bir kaç cümle kurmadan geçemeyeceğim. Tam anlamıyla laik Türkiye Cumhuriyeti' nin ilelebet var olacağının kanıtıydı. Yürüyüşe katılmış insanların orada bulunma amacı elbette Karaoğlan' ı son yolculuğuna uğurlamaktı...
  5. Kalkanlara Verilen Hasarin Gosterilmesi

Güzel düşünce. Ben de katılıyorum.

@Umr:
    Bence bi insan geri zekalı değilse karşısındakinin kalkanının ortasındaki çatlakları, bacağındaki yada kafasındaki yara izlerini kolaylıkla görebilir. Yani ek bi özellik getirmesi bence saçma olur. Boş yere skill puanı yer.
    Ha dersen ki int belli bi seviyede olduktan sonra göstersin. Amenna. Tabi bu durum da abartılmamalı. Yani bi kalkan raporu için 15 int istemesi biraz insafsızlık olur herhalde.

Dip not: Sanırım başlık yanlış olmuş. Kalkanlara verilen hatanin yerine, hasarin olması gerekmiyor muydu?*
  6. Oyunun Turkce'ye Cevirme Dosyalari Cikti Mi Ya Da Cikcak Mi?

@ WhoWantDie?

sencebuşekilde yazılan yazıları okumak güzel oluyor mu?

Rica ediyorum. Yazılarının okunmasını istiyorsan insanların rahatça okuyabileceği bir renk seç. Hatta seçme boşver. Siyah zaten okuması kolay bir renk.
    O yeniyim yazısını görmeseydim direk değiştirirdim sayfayı. Hiç uğraşmaz idim garip gurup yazılan yazılarını okumaya =)
    Anlaştık? =)
  7. Gelmiş geçmiş en iyi oyun

Kabraxis said:
    Acaba bu mesajından daha önce hiç Icewind Dale ya da Baldurs Gate oynamamış olduğuna kanâât getirebilirmiyim? Çünkü ben bu mesajından Baldurs Gate'in bir firma, ya da Ejderhamızrağı gibi bir oyun dünyası zannettiğin sonucunu çıkardım.

Yok be arkadaşım. Gecenin bi yarısı, sabahın bi körü oradaki & işaretini parantez sandıydım ben. Sadece icewind dale serisini olaya kattığını, shadows of amn ve thorn of baal'ın bu oylamaya katılmadığını düşünmüştüm. Salak salak sabahın bi yarısı foruma mesaj yazarsam böyle olur tabikin de =)
  8. Hangi Oyunu Önerirsiniz...

Stronghold (I, Crusader, II)
  9. Mount and Blade oynarken arkaya açılabilecek müzikler.

Demin cd kapağına baktım da. Evet, Kardeş Türküler de var.
  10. Mount and Blade oynarken arkaya açılabilecek müzikler.

Kingdom of Heaven ( Cennetin Krallığı) tüm müzikleri...
    Özellikle Holy War mod oynuyorsanız harika gider. ( İçinde bizden eserler de var. Yanlış anımsamıyorsam Kardeş Türküler de yapımda katkıda bulunmuşlardı. )
  11. Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

Kingdom of Heaven (Cennetin Krallığı) Cdsini.
  12. Gelmiş geçmiş en iyi oyun

İtiraz ediyorum. Baldurs Gate'in tüm oyunları muhteşemdir. Neden sadece icewand dale serisi var listede? :razz:
  13. A few bugs and some suggestions

Thanks manu
    I did not think that before :smile:
  14. ?!?!

Yok ben de varım da şimdilik biraz yeni olduğum için oyunda ve forumda pek yazı yazmamayı tercih ediyorum (Yuh yani 2 günde 2 tane bug report başlığı aç, sonra da böyle de). Enteresan valla. :razz:
    Şaka bi yana RTS ve RPG deneyimim fazla olduğu için öneri yapmayı ve bug bildirimini iyi becerdiğimi düşünüyorum. Zira oyun yapımcılarına da burdan teşekkür etmeyi uygun görüyorum. Oyuncularıyla bu kadar çok ilgilenen başka bir yapımcı görmemiştim.
  15. Türkçe istek ve öneriler

Hemen giriyorum konuya: 1- Oyun neden arka planda çalışmıyor? Yani bir şehirden diğerine seyahat ederkene oyunu öyle açık bırakıp, şöyle bi foruma, veyahut msn' e neden giremiyoruz? 2- Bu merchantlar hala sinir bozucu bir şekilde her karşılaştığınızda konuşma ekranı açtırıyor. Diyelim ki...
Back
Top Bottom