Recent content by fatihbaz

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

şu sürekli mod yapıp yapıp kendi oynayan biri vardı geçen sene
    noldu ona var mı bi paylaşım?
  2. Bannerlord Tam Sürüm 1.1 de Hâlâ Bulunan Büyük Sorunlar ve Eksikler

adının tam sürüm olduguna bakmayın,sadece isim degişti.oyunda hala hatalar/eksikler var ve tam sürümden önce oldugu gibi güncellemeler devam ediyor.inşallah bu yıl içinde görürüz gerçekten tam sürümü :smile:
  3. 1.1.3 yamasında çalışan modlar?

tek tek denemenize gerek yok zaten,modların indirme sayfasında son güncelleme tarihi ve hangi sürümlerle uyumlu oldugu yazıyor.modu indirmeden önce,indirme sayfasındaki sürüm notuna bakmanız yeterli.
  4. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Hocam çok teşekkür ederim, buldum rts moduymuş
    rica ederim,çözülmesine sevindim.her ne kadar öyle söyleselerde malasef oyun hala tam sürüm olmadıgı için,modlarda sürümden kaynaklı hatalar oluyor.çok büyük ihtimalle tam sürüm çıktıgında bu tarz sorunlarla ugraşmayız ama tam sürümü görmeye ömrümüz yeter mi onu bilemiyorum tabi :grin:
  5. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Merhaba oyunu oynarken sürekli hata veriyor clash report hatası, ben oyunu daha önce güvenli mod hatası vardı düzeltmiyordu oyunu bir süre oynamadım sonra düzeltti ve bir daha olmadı şimdi yine aynı hata mod sıralaması doğru modlar güncel oyun güncel oyunu silip yeniden yükledim, yine düzelmedi modsuz açınca oynanıyor ama modla girince yine hata veriyor ne yapmam lazım kaç video izledim hiçbirisi çözmedi.
    modların birisinde sorun vardır bence.bende geçenlerde aynısını yaşadım,sonra modları tektek aktif ederek denemeye başladım ve modlardan birisinde hata verdigini farkettim.sonra digerlerinin hepsini tekrar açtım,bitek onu kapattım.bidaha hata filan vermedi,kapanmadı hiç.bence modları tektek açarak deneyin bi,sizdede aynıdır belki.
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Mount&Blade de ki gibi yoldaşların yeri geldiğinde bizi eleştirdiği birbirleri hakkında fikirlerini söylediği bir mod var mı ? Bannerlord da durum gerçekten çok boş gibi hissettiriyor.
    şuan bizi eleştiriyor yoldaşlar zaten.dün yeni oyun açtım,param olmadıgı için ücret ödeyemedigim için beni eşeltirdi yoldaş.ama başka durumlardada oluyor mu bu olay,bilmiyorum.
  7. kendi adamlarını mı esir alıyorlar?

uzun zamandır oyuna giremiyordum,dün akşam güncel son halini yükleyip oyuna girdim ve oyun sırasında sol taraftaki bilgilerde sturgia lı komutanların,sturgia tarafından esir alındıgını gördüm ama yanlış gördüm heralde dedim.sonra tekrar aynısını görünce ekran görüntüsü aldım... kuzaitler kimle...
  8. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

CEvap için teşekkür ederim. Hala tam sürüm değil mi yani bu oyun? Bu arada baktım şimdi de, seçeneklerde 1.0.3 var bir de 1.1.0 beta var. Neden birinde beta yazıyor diğerinde yazmıyor
    tam sürüm olarak açıklandıgına bakmayın,aslında tam sürüm degil.yani kelime oyunu yapıyorlar sadece,tam sürüm olmadan önceki gibi herşey hala.oyunda bi sürü eksikler var,yavaş yavaş ekliyorlar.bisürü sorunlar var,yavaş yavaş düzeltiyorlar.eskiden oldugu gibi güncellemeler gelmeye devam ediyor yani,ama sorarsan adı tam sürüm :grin:

1.0.3 sürümü tam sürüm,1.1.0 ise beta sürümü oldugu için öyle yazıyor.1.1.0 tam olarak yayınlanır yakında,ama bu bitti demek degil tabiki.güncellemeler gelmeye devam edicek,onun ardından yeni beta gelicek tekrar...
  9. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Arkadaşlar steamden orjinal oyun oynuyorum. Güncellemeleri otomatik yapmayı geçtim. Fakat giriş ekranımda hala 1.0.3 var. son yama olan 1.1.0 yok. Neden?
    hala beta oldugu için otomatik güncellemez şuan ona,tam sürüm çıkınca otomatik günceller.tam sürüme gerek yok,beta olarak denemek istiyorum dersenizde betalardan kendiniz seçebilirsiniz.
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

ben de bişey sormak istiyorum...geçen hafta oyuna girip bi bakmıştım,birlige aldıgım yoldaşı,birlikten atmayı bi türlü beceremedim.kullandıgım bi mod yüzünden mi acaba demiştim ama şuan,bu betanın özelliklerini izliyorum youtube da ve oradada göremedim.

birlige aldıgımız yoldaşı,birlikten atma yeri mi degişti?eskiden klan bölümündeki üyeler kısmındaydı ama bulamadım şimdi.bu konuda bi bilgisi olan var mı acaba? oyunu oynamıyorum şuan,aslında önemide yok yani.sadece merak ettim :smile:

Heh sağolasın bende betayı seçtim şuan güncelleniyor. :smile:
    rica ederim :smile: tam sürüme çıkınca bi bakarım ben de,şimdilik bakmıycam.
  11. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

launcerda v1.0.3.9055 yazıyor oyunum güncel mi? Steam üzerinden oynuyorum ve güncellemelerim açık. 1.1.0 çıktı diyorlar benimki 1.03 de kalmış sanırım. Nasıl güncelleyeceğim?
    takip etmiyorum ama şimdi baktım,1.1.0 beta olarak görünüyor şuan steam de.tam sürüm olursa otomatik güncelleyecektir,beta olarak oynamak istersenizde kendiniz manuel olarak beta bölümünden o sürümü seçmeniz gerekiyor.
  12. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Oyunu erken erişimden bu yana 500+ saat oynamışımdır. Sizcede artık şu sosyal olaylara el atma zamanı gelmedi mi? Evliliği daha düzgün hale getirseniz diyorum. Git konuş ikna et yine git konuş ikna et saçmalığı yerine daha epic maceraler ekleseniz hani! Ekle be!
    hiç ugraşma be abi,git babasına başlık parasını ödeyip al kimi istiyorsan :grin: çok sıkıntılı o dedigin yoksa...
  13. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

sürüm döndürme hala devam ediyor mu ? Betadaki gibi.
    tabiki,adı full sürüm oldu.yoksa eski tas,eski hamam.herşey aynı duruyor...
  14. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bu modu değil ya genel olarak kast ediyorum yani. Warbanddaki kadar mod çeşitliliği Bannerlorda da olur mu? Diplomasi, selçuklu, roma, timur modu gibi. Bu size bakıyorum da şaheser şeyler yapıyorsunuz, acaba single için de bir şeyler görür müyüz bu tarz mod yapımcılarından? Sıkılmadılarsa eğer tabi
    oyun düzgün bi şekilde,tam olarak yayınlansa kesinlikle muhteşem modlar gelecektir.benim o konuda bi şüphem yok şahsen...ama,oyun sorunsuz ve tam sürüm olarak verilir mi bigün işte o mesele :smile:
  15. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Warband oynamamış, firmanın yıllardır vaat ettiği şeylerden hiçbir haberi olmayan, çıktığında girip bakıp güzel bi savaş simülasyonu olarak yorumlayanlar beğeniyor oyunu, bu kadar.
    aynen öyle malasef...sonunda yanan biz oluyoruz :sad:
Back
Top Bottom