Recent content by Lord Faruk

1. Lord Faruk

ASKER AĞACI

YAW REİS BEN BU MODU OYNAMAMIN EN BÜYÜK SEBEBİ KENDİ ASKER AĞACIMIZI YAPMAK SEN NEDEN BÖYLE BİR ŞEY YAPTIN Kİ DÜZELT LÜTFEN
  2. Lord Faruk

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Eski kendi krallığımızın asker yapma sistemi gelsin
  3. Lord Faruk

merhaba abi bu cihat ve haçlılar v6 daki kendi asker ağacımızı oluşturma kısmıdaki yenlikler hiç...

merhaba abi bu cihat ve haçlılar v6 daki kendi asker ağacımızı oluşturma kısmıdaki yenlikler hiç hoş olmadı benim modda en fazla zevk aldığım şeyin böyle yok olmasını hiç beğenmedim lütfen onu kaldırın Saygılarımla
  4. Lord Faruk

Multide özel kılıç

Gerçekten mi, olursa bence hoş ve güzel olur.
  5. Lord Faruk

Multide özel kılıç

Multide kendi özel kılıçlarımız olsa yani şöyle bi maçı kazandık bize rastgele maden düşüyor yani demir çelik tamsheke çeliği felan onlar düşünce kendi kılıçını yapıyon ama kılıcın sadece görünüş oyundaki kılıçlarla aynı özellikler aynı sadece görünüş.Aynı özellik derken şöyle seçtin valndia...
  6. Lord Faruk

DSSFGFAFDFHSFDGHF bu iyiyidi

DSSFGFAFDFHSFDGHF bu iyiyidi
  7. Lord Faruk

Need More Info ÇÖZÜNÜRLÜK SORUNU

Merhabalar, sorunu daha yakından inceleyebilmemiz için sizden bir kaç bilgi isteyeceğim. Hangi çözünürlüğe geçmeye çalışıyorsunuz? Monitörünüzün kendi çözünürlüğü nedir? Hangi görüntü ayarını kullanmaya çalışıyorsunuz? örn. Tam ekran, pencere modu vs.
    şimdi ben 1280*720 geçip çözünürlük oranınıda düşürüp oyunu akıcı oynamak istiyorum ama olmuyor benim masaüstü çözünürlüğüm 1366*768
    görüntü ayarı tam ekran
  8. Lord Faruk

Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüm. Oyun dosyalarından "C:\ProgramData\Mount and Blade II Bannerlord" dosyasını sildikten sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü sağlayıp dener misiniz tekrar. Lütfen sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan emin olun. Bu adım da sorunu çözmezse lütfen bana bildirin.
    olmadı yaptım ama olmadı
  9. Lord Faruk

Ya bu sorun hala devam ediyor yardım edecek yokmu ya
    son güncellemeden sonra belki düzelir dedim ama olmadı
  10. Lord Faruk

Merhabalar, yukarıda önerilen adımlardan sonra sorun devam etti mi? Config dosyalarını silmek ve oyun dosyalarının bütünlüğünü sağlamak ayaları sıfırlayacaktır sıfırlanan ayarlardan istediğiniz çözünürlüğü seçebilirsiniz. Sorun hala devam ediyorsa lütfen bize bildirin.
    Yaptım ama olmadı
    Bide oyunu yeniden kurdum ama olmadı
  11. Lord Faruk

Merhabalar! Documents/Mount and Blade II Bannerlord/Configs/engine_config.txt i açıp display_width'in ve display_height'ın karşısındaki değerleri değiştirerek oyuna girmeyi dener misiniz (Oyun kapalıyken değiştirin) ? Örneğin:
    display_width = 1024
    display_height = 768
    Şeklinde.
    Olmadı ne kadar beklesemde hala siyah ekranda kalıyor ama ses var yinede teşekkürler
  12. Lord Faruk

Oyunda ben eskiden çözünürlüğü değiştirip akıcı bir şekilde oynarken güncellemeden sonra çözünürlüğü düşüremez oldum düşürsembile oyun siyah ekranda kalıyo bilen varsa LÜTFEN YARDIM EDİN
  13. Lord Faruk

Sanki Kalradyada değilim

bu hissi almamak mümkün değil.harita,şehir tasarımları her türlü warband'i fersah fersah katlasada o ruh bu oyunda yok maalesef.bunun en büyük sebebi karakterlerle boşver harici bir diyaloğa giremememiz.aynı şekilde oyundaki karakterlerde çok boş.örneğin warband da az sayıda fakat gerçekten varlığını hissettiren yoldaşlar vardı.hangimiz bunduk ismini bilmiyor ki.bannerlord da ise yoldaşları birliğime alırken isimlerini bile okumuyorum açıkçası zerre ilgimi çekmiyor.hepsi birbirinin aynısı izlenimi alıyorum.
    şimdi jeremus olsaydıda hemen ölseydi :smile:
  14. Lord Faruk

Bir mod arıyorum ama bulamadım

Detailed Character Creation
    eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim
Back
Top Bottom