Recent content by Exodus987

1. What is wrong with the caravans&workshops?

Whatever i do, their income are always 0. I've waited for 1 years in-game time, but still nothing changes.
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Betadaki Türkçe, oyunun çökmesine sebep oluyordu.
    Çünkü single player için tasarlanmıştı diye tahmin ediyorum. Ama o zaman betaya niye koydular çözemedim.
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

12 mi 13 mü net bilen var mı saatini? Burada yazana göre yaklaşık bir saat içinde diyor. 12 de olabilir mi?

+
    12 olsaydı dakika olarak gösterirdi. Yani 13
  4. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyundan soğudum resmen, geçmiş belirleme kısmı bi ayrı, npclerin suratları bi ayrı (acayip kötü), çocukların tipleri bir ayrı (keşke olmasaydı). Grafikler desen bana downgrade'in ağababasını yemiş gibi görünüyor. Köylerden adam toplamayı geri getirirler diye ummuştum, görünürde o da yok. Atın bu kadar önemli olduğu dönemde hala herkes süvari herkes doğuştan binici, kolayca at bulunabiliyor vs vs.
    Yüzler gerçekten dediğin gibi berbat. Tüm erkek karakterlerin suratı sarkık testislere benziyor. Taleworlds'un acilen üzerinde çalışması lazım.
  5. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

çince varsa türkçe de vardır gibime geliyor hadi hayırlısı
    Var ama google translate ile çevrilmiş. Büyük ihtimal çevirmenlerin işini kolaylaştırmak içindir.
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Hem Singleplayer hem çince?

Oyun için beklentilerimi düşük tuttum ama şu video yine beklentilerimi yükseltti
  7. Beta files into EA files.

Worth a try. You don't lose anything.
  8. Converting Beta client into EA client?

Isn't the steam downloading the files according to hash values? Isn't that mean a single corruption on those hash values can be fixed by steam? If I am in the wrong, please fix my ignorance.
  9. What Mods would you like to be made?

Warband mod. Would be good to see the butter lord harlaus in bannerlord
  10. Bannerlord Beta Testi

Siz co-op yapmayı çok basit bir şey mi olarak düşünüyorsunuz? Firmanın oyunu adam akıllı yapabilecek imkanı yok. Co-op eklemek demek oyuna yüzlerce yeni mekanik eklemek demek. Kaldı ki Bannerlord gibi bir oyun diğer co-op oyunlarla aynı yapıda bir oyun mu? Oyun geliştirmeyle ilgilenenler bu oyuna co-op eklemenin teknik olarak çok zor olacağını biliyordur.
  11. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

İlk öncelikle Türkiye fiyatı bence makul. Taleworlds'un bir firma olduğunu unutuyoruz. Firmalar ne yapar? Kar eder. En küçük çocuk bile TL'nin eskisi kadar değerli olmadığını biliyor. Bu firma tabii ki kar etmek için 150 TL koymalı fiyatını. 150 TL dediğimiz fiyat da 25 dolar ediyor ki bu çok az. Ancak yurtdışı fiyatı gerçekten abartılı. Taleworlds'un yabancı piyasanın gönlünü alması gerekirken 50 dolar gibi fahiş bir fiyat koyuyor ki bu fiyat internet mecralarında gördüğüm kadarıyla hiç hoş karşılanmadı. Bence Taleworlds acilen yurtdışı fiyatını 30 dolar gibi bir miktara çekmesi lazım batmak istemiyorsa.
  12. beta.taleworlds.com

Score! - Der Game-Talk said:
    Hey everyone! Since everybody seems pretty tense about the Beta invites, I'll try to cheer some of you up - 2 people to be exact.
    I got two keys left from gamescom (my colleagues apparently don't want to partake, so I'll just raffle them right here). Shoot me a private message, in an hour or two I'll randomly draw two winners, each winner get's one key.
    Good luck!

PS: Dear mods, I hope that's allowed. If not, just delete my reply.

EDIT: Of course, only one entry per person. Multiple entries will be deleted, yet one entry will remain eligible for getting drawn. Thanks!

EDIT 2: Apparently, after 20 messages, the inbox gets shut down because of the amount of messages received. If the issue isn't resolved until 10 p.m. GMT+1, the giveaway will be concluded tomorrow!
    count me and thanks for the giveaway.
  13. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Beta keylerin ilk dalgası gönderilmeye başlanmış. Bakalım şansımız yaver gidecek mi
  14. beta.taleworlds.com

The first wave started or something?
  15. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Tahminimce şuan gelen bütün başvurular incelenip kod gönderileceklerin listesi hazırlanıyor. Yani bi kaç gün daha bekleyebiliriz keyler için. 1000den fazla başvurunun olduğunu tahmin ediyorum o yüzden daha da uzun sürebilir.
Back
Top Bottom