Recent content by ExiLex

1. ExiLex

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Sp den Çok multiplayer oynuyorum ben, adamların hakkını yememek lazım dövüş fiziği, mekanikler, vuruş hissiyatı ve küçük ayrıntılı bir kaç dövüş mekaniği çok hoşuma gidiyor. Dışarıdan aşırı basit duran ama aslında bir çok detayı bulunan bir mekaniği var ve çok eğlenceli buluyorum.
    Multi iyi hoşta kaç yıl oldu tam sürüm oldu hala 2-3 oyundan sonra serverin çökmesi bazen yeni serverin açılmaması falan saçmalık oyun zevkini baltalıyo tam server full olmuş heyecan tavana vururken bir anda oyun gidince alt f4 ü koyuyorum.
  2. ExiLex

Geforce Now ile oynarken başarımları açamıyorum, bana özel mi böyle yoksa benim seferimde mi sorun var acaba?
    Bende başarımlar açık ama bazılarını yaptığım halde vermiyor GFNden dolayımı bozuk mu anlamadım.
  3. ExiLex

STEAM WORKSHOP DESTEĞİ GELDİİİİİİİİİİİİİİ

Evet öyle bir durum varmış gfn'de ben bütün sistemleri boostreoid gibi sanıyodum gfn bu politikası baya yanlış en iyisi shadow cloud :grin:
    Warbandda kullanabiliyorsun ama bannerlordda kullanılmıyor umarım sadece bir sorundur ve düzelir böyle çok can sıkıcı
  4. ExiLex

NPC Sesleri Hakkında

Bende de aynı, sonradan sustular.
    Nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde voice language ayarı boş olarak işaretlenmiş tıklayıp ingilizceye aldım sorun düzeldi, normalde boş seçemiyosun ama bir şekilde boş olarak işaretlenmiş :grin:
  5. ExiLex

NPC Sesleri Hakkında

GFN ile oynuyorum dün oyuna başladığımda sesler vardı ne zaman gittiler bilmiyorum ama artık bendede npc konuşmaları yok lord,haydut istiana vs hiç biri konuşmuyor.
  6. ExiLex

Ya şu tanıtım için iki tane Türk yayıncı koyar insan.
    Bence onları "bunlar (jahrein,elraen vs.) zaten oynar" diyip boşverdiler :grin: ama abi kos koca oyun çıkıyo 3-5 tanınmış yüksek kitleli yayıncı koysaydınız ya hani tanıtsın büyük kitlelere oyunu. Umarım yarın zortlarım ama oyun tam sürümüne çıkış yapacak steamdb verilerine bakın geçen hafta ile aynı oynanıyo kim neden oynasın 2 yıl önceki oyunun neredeyse aynısı işte, sırf yaklaşık 1 yıldır single girmedim diye yarın biraz bakmak istiyorum.
  7. ExiLex

Geforcenow'da bannerlord 1.8.0

Ben steamda nasıl 1.8.0a geçeceğim hocam
    Kütüphanede oyuna sağ tıkla özellikler > betalar > sürümü seç eğer hiçbirini seçeneğini seçersen oyunun resmi(beta olmayan) güncel sürümünde oynarsın.
  8. ExiLex

Bu haberin fake olduğunu düşünüyorum, paylaşan haber kanallarına bakın neden en popüler tüm dünyanın takip ettiği haber kanalları bu konuda bir şey yazmamış?(kaynak güvenilir olsaydı çoktan yazarlardı) ilk paylaşanlar neden sağlam bir kanıt veya iddia sunmamış? bu tarihi neye dayanarak yazmışlar? 3-5 teknik özellik yazan görsel var :grin: bu görseldekileri zaten tw söylemedimi ps4 ve ps5 için çıkacak cart curt.

Tarihin doğru olduğunu varsayarsak şunu söyleyim bu en fazla bir sızıntı olabilir gerçi öyle olsa bile sağlam bir kaynak vermesi gerekir.
    Taleworlds önceden bu haber sitelerine bilgi vermiş olabilir
    Resmi olarak duyurunca zaten tüm haber kanalları bunu yazacak neden böyle bir şey yapsınlar, belki bilerek sızdırabilirsin onuda 30k takipçisi olan haber kanallarına değilde oyunlar hakkında bilgi sızdırarak ün kazanmış adamlara yaptırırsın.
    Ayrıca verilen tarihe yetişeceğini düşünmüyorum.

Biraz iddialı konuştum galiba zortlarsam güleriz zaferiniz bol olsun iyi forumlar. :grin:
  9. ExiLex

Kesinlikle çok doğru, maplerde daha sık güncellemeler yapılması daha iyi olur, kar olması bence de pek iyi değil çok hoş gözükmüyor. Saat ile ilgili oynamalar yapılabilir, ovsk limanının gece ve karlı olan hali bence iyiydi, bizzat deneyim etmemiş olmasam da çok iyi gözüküyormuş. Gece haritalarının çoğalması daha iyi olabilir.
    Rastgele olarak karlı yağmurlu gece vs diye gelse haritalar 10 numara olur ama bunlar "ağa noel geldi kar yapalım güzel olur" mantığında eklediler bu karlı north town vs falan unuttular mı ne olduysa hala karlı oynuyoruz bıkkınlık geldi güzel olsalar yine eyvallah ama güzelde değil karlı versiyonları (liman hariç orası güzeldi).
  10. ExiLex

Güncelleme ne zaman gelir, ne büyüklükte olur?
    Güncelleme gelmeyince önceki sürüm de betada kalıyor abi bari onu verseler bize 1.7.2 olsa sürüm?
    Bu kadar bekletmeye büyük bir şey getirirler derdim ama konu TW olunca... tam sürüm olacak ona hazırlık yapıyolar gibi hissediyorum, artık bir güncellemeden beklentim yok salsınlar oyunu bari modcular rahat eder.

Ha birde allahınız varsa artık şu MP maplerini normal haline getirin mayısın ortasındayız maplerde hala kar var KAR gözlerim acıyo artık bu haritaları görmekten
  11. ExiLex

oyun gelişimi hk da

Mp de denk gelmiştim sana yanlış hatırlamıyorsam, insanlar multi kısmına doğru yönelmeye başlamış gibi :grin:
    Ben bile beyim ben bile! Yıllardır ruh hastası gibi hiç sıkılmadan sürekli SP oynayan ben şimdi 'SP' açılımını yazasım bile gelmiyor xD
    Warband MP oyuncusu değildim oyun çıktıktan yaklaşık 6 ay sonra SP den sıkılmıştım ama bannerlord oynayasım vardı MP girmiştim, o zamandan beri oynuyorum sarıyo. Sanıyorum birçok oyuncu ben ve royalusun yaşadığını yaşarak MP a göz atıyo, tabi custom serverlar ve yeni güncellemede (mart güncellemesi :grin:) oyuncunun artmasında etkili olmuştur, umarım daha çok oyuncu olur MP gerçekten keyifli.
  12. ExiLex

oyun gelişimi hk da

Ben okuduğumdan hiçbir şey anlamadım, neyse artık tam sürüm haricinde oyuna büyük bir güncelleme geleceğine dair bir umudumuz kalmadı zaten, boşver abi.
  13. ExiLex

Evlilikten Kız Çocuk Doğuyor mu?

üçüncü ve dördüncü bebem kızdı benim. 2 erkek 2 kız var beşinciyi bekliyoruz.
    Allah analı babalı büyütsün.
  14. ExiLex

Sadece 10 modcu arkadaşın kısa sürede kendi imkanıyla hazırladığı şeyleri 100 kişinin 1 sene içerisinde yapamadağını göreceksin.
    Bunu zaten geçen sene gördük, bu yarışmada yapılan sahnelerinde ne kadar güzel olduğunu gördük, taleworlds den daha güzel işler çıkartıyorlar bu zaten 2 yıldır böyle. Ben sadece yarışma yapıyolar diye yükselmeye gerek yok dedim, belkide yarışmanın tek amacı intel ve razer ürünlerini göstermektir bilemem.
  15. ExiLex

Bu etkinliğin olayı mod kiti ön plana çıkartmak, topluluğa mod yapacak adam kazandırmak. Daha güzel etkinlikler yapılabilecekken bunu yapmaları can sıkıcı ama kızılacak bir şey göremiyorum.
Back
Top Bottom