Recent content by ErkutErdem

1. ErkutErdem

Errrrkekk Adam

Errrrkekk Adam
  2. ErkutErdem

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Beyler oyunu bitireli üç gün oldu alıntılayıp durmayın teşekkürler. Evet yukarıdan da konuşuluyormuş da ilk baktığımda bulamamıştım ben belki buglanmıştır. 2-3 gün geçince olabilir. Şehre girip alt ile bakarken de görememiştim.
  3. ErkutErdem

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Ooo beleş kahve, içerim.
  4. ErkutErdem

45'e sabitledim tertemiz akıyor. Benim de 60'a sabitleyemiyor. 53'de ekran kartı 100% kullanıma ulaşıp birden 13fpsye indiriyor. FPS kiliteme kısmından ayarlayabiliyorsun. Monitörü de 50hz'ye geçtim denetim masasından sıkıntı yaşamıyom.
  5. ErkutErdem

Köy yağmala. Savaş başlıyor iki taraf arası.
  6. ErkutErdem

Bunu oyunun içinde, oyun ayarları da söylüyor.
  7. ErkutErdem

Holy hell Companions are expensive

Yeah man it needs to get nerfed down a bit. Village missions by 1/4 i guess. Dont even bother with city missions.
  8. ErkutErdem

Holy hell Companions are expensive

Nah man. Just do village missions, they are both easy and rewarding. "Rescued" a man's daughter from a guy, with only a sword blow and two village visits i got 940 gold. You can sell arena rewards as well.
  9. ErkutErdem

Epicrotea şehrinde Istiana'yı bulamıyorum. Kocaman şehri üç kere döndüm.
  10. ErkutErdem

500v500 at savaşı girdim meraktan 17-30fps arası veriyor. 250-250 girince 25-50 arası. Çok güzel bence. edit: Bannerlord badge geldi mi ya takalım forumda...
  11. ErkutErdem

Sistem gereksinimleri

Full yükte 90 dereceyi buluyorsa o bilgisayarı bir temizle taze macun at ya. Bannerlorddan bağımsız bir şekilde.
  12. ErkutErdem

How to speak to different lord, not the leader of army?

I just waited till they captured a castle tbh. They broke their army thats when i talked with the other lord.
  13. ErkutErdem

işlemci ram?
  14. ErkutErdem

g4560 ve 750ti (2gb) ile sıkıntısız oynuyorum, ram 2 tane 8gb 2133mhz var, bence sıkıntı çeken çoğu kişi ramden ötürü çekiyor zira benim 2c4t işlemci bile, hyperthreading ile (evet kabul 10-12gb ram yediği oldu oyunun) sıkıntısız devam ediyor, yeni oyunların çoğu (fallen order, metro exodus...
  15. ErkutErdem

Bilader 10 liralık warband için bile yıllarca foruma gelip crack soran, dilenen ile uğraştık. Bu oyun 20 lira olsa bile almazsınız siz kılıf uydurmayın. Adamlar yarı fiyata çekmiş yaranamadılar hala. Parayı Türkiye'den değil yurtdışından yaparlar zaten hiç ağlayıp durmayın şöyle olsaydı alırdım...