Recent content by Ereldun

1. Ereldun

Koskoca kral olmama rağmen hala oylamalarda yokum

Mesela hiç tımarı olmayan lordlar varsa sen aday olamazsın. Sistem bu şekilde işliyor.
    haa anladım tüm lordlarıma toprak verdiğim zaman oylamalarda gözükebilirmiyim
  2. Ereldun

OYUNU OYNATMAYACAK KADAR BÜYÜK OLAN HATA

Al kellesini bundan adam olmaz
  3. Ereldun

Detaylı Asker Rehberi Sorunu

yani oynadığıma göre dengeli gibi ya şunun birliği bunun birliğinden üstün diyemem
  4. Ereldun

Evet lordlarla ilişkin düşer . hepsini kendine alma bir iki tane tımar bırak diyeceğim bir süre sonra satış koyuyorlar
    Arkadaşım kendime toprak veremiyorum ki zaten
  5. Ereldun

Yok denedim olmuyo zorunlu olarak oylattırıyor
    Yav neden kimse cevap vermiyor
  6. Ereldun

oylamada belirli sayı da tımar sahibiyseniz bir süre sonra olmuyorsunuz.Hala kendinize almak istiyorsanız oylama yapılsınmı sorusuna iptal cevabını verip yine kendinize alabilirsiniz toprakları.Bende sonradan farketmistim :smile:
    Nasi ya iptal dersek otomatik yapilmiyormu aaaa sadece 2 sehir 1 kale var bende e o zaman iptal dersek diger lordlarla iliskimiz dusuyor ama dimi o zaman
  7. Ereldun

Oyunda koskoca kralim klan seviyem 4 batanyalilari yuttuk 12 tane vasalım var ama hala Şu toprak oylamalarinda yokum bu nasil cozulur bu oylama sistemi nasil calisiyor
  8. Ereldun

No one declares war on me

Hello 150 days have passed since I created my kingdom but no one declares war on me yet. I took 6 vassals but they are leaving one by one because there are no war here. I want to conquer castles, cities
  9. Ereldun

Cazibe bugu- Bildiğiniz hataları lütfen bu gönderinin altına yazın

Oyunun rp olayi gercekligi bozulmasin diye gelen gecene 10 at dağıtıyorum boylelikle glitch kullanmiyor gibi hissediyorum
  10. Ereldun

Kimse savaş açmıyor

Ya krallık kurdum 110 gün gecti hala kimse bana savaş açmadı acaba komplo görevinden dolayımı bug'a giriyor
  11. Ereldun

Mağazada kaliteli zırh satılmıyor

Sende giyinik yoldaş al. Bir tane yoldaş vardı tam hatırlamıyorum op bir zırhı vardı onu aldım. Hemde beleşe. 50 klık at zırhı falan vardı bide. 10 Kya aldığım yoldaştan fena kar yaptım. Ne ticaret adamıymışım be.

Ayrıca oyun ilerledikçe pazara gelir diye hatırlıyorum.
    Sence bir ustteki yorumumu yapiyimmi yoksa dedigin gibi oyun ilerledikce pazara gelirmi. Ulan oyunda bir sehrim bir kalem var ama hebele hubele diye gezuyom ortalikta
  12. Ereldun

Dün 655000 ve 350000 dinar gibi fiyatlara sağlam zırhlar görmüştüm oyunda. O zırhları satabilecek seviyede tüccarları bulmak gerekiyor sanırsam. Ama yinede ayar gerekli.
    Ya redditte xml dosyasindan bir ayari false'tan true'ya cekersek düzeliyormus diye gördümde fakat bunu yaparsam oyun bozulur diye korkuyorum ya asıl oyun boyleyse böyle zirh bulmak cok zorsa diye korkuyorum
  13. Ereldun

Perk'ler çalışmıyor bug

Evet oyunumda perkler bir işe yaramıyor save alarak perk'i sectim ve hic bir işe yaramadığını gördüm sizde de böylemi
  14. Ereldun

Yoldaşlardan çal
    Yoldaşları zaten biz giydiriyoruz :d
  15. Ereldun

Evet başlıktada belirttigim gibi mağazada heavy armor'lar gibi pahali armor'lar satılmıyor oyunda 100k'ya yakın param var fakat harcayacak yer bulamıyorum. Sadece 20 defans puani verilen küçük armorlar satılıyor. ne yapabilirim?
Back
Top Bottom