Recent content by ErdemliYns

1. ErdemliYns

Bannerlord Creative Competition 2: Scene Design Contest

Scene name: Canyon
    Scene type: Mountain
    Screenshots:
    Old9A.png

Klmgi.png

Ynyo8.png

-rGjy.png

91lV2.png
  2. ErdemliYns

Bannerlord Creative Competition 2: Scene Design Contest

Scene name: OldVlandiaTown
    Scene type : Seaside
    Screenshots:
    BCDu7.png

qm-Uo.png

gvdjr.png

nbXy8.png
  3. ErdemliYns

Need More Info Çok Fazla Yoldaş

Resimde de göründüğü gibi oyunda çok fazla yoldaş olmaya başladı neredeyse her şehir tıklım tıklım dolu.
  4. ErdemliYns

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bahsettiğim şey de bu işte sen 1.6.0 dan bahsediyorsun arkadaşlar 1.5.10 dan , bende harita hayvan gibi kasmıyordu sadece küçük kasmalar vardı yani kişiye özel bazıları.
    Dediğine katılıyorum çoğunlukla bu performans değişiklikleri sistemimize bağlı olarak artıyor veya azalıyor. Ama yabancı forumda yazdıklarına göre 1.6.0 sürümünde çoğu kişide bir performans artışı olmuş. Yani anlatmaya çalıştığım ne kadar kişiden kişiye değişse de genel olarak bir performans artışı söz konusu.
  5. ErdemliYns

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bir kaç geri dönüş daha gelmezse maalesef inanamam çünkü sende etki eden olay bende yada başkasında etmiyor belki bir ayar sayesinde arttı belki başka bir şey sonuçta sende olan bende olmuyorsa bir olay var demektir. Ben bunu çokça tecrübe ettim genel oyunlarla ilgili forumlarda.
    1.6.0, 1.5.10 sürümüne göre çok stabil olmuş oyunda baya bir performans artışı var. 1.5.10 da haritada gezerken bile oyun hayvan gibi kasıyordu, envanter ekranı açılırken 3-4 saniye bekletiyordu hepsi düzelmiş şimdi.
  6. ErdemliYns

Balkon Sahnesi Neden Yok?

Beta sürümüne gelen şehirlerin bazılarında (mesela Jalmarys) balkon sahneleri var lord salonuna girmeden dışarından merdivenle çıkılıyor.
    uk9Vz.png
    Qn-gR.png
    08epC.png
    VYGqI.jpg
    OFJs_.png

Ortsya
    5ZR71.jpg
    YjFp9.jpg
    Ag0Ox.jpg
    qad9T.jpg

Zeonica
    rLU7v.jpg
    vyAuX.png
    Ktv84.jpg
  7. ErdemliYns

Resolved Bannerlord "GPU aygıt örneği askıya alınmış" hatası

Dün gelen güncellemeden sonra düzeldi. Attığınız linktekileri de yapmıştım(silip tekrar yüklemek dışında) ama bir işe yaramamıştı.
  8. ErdemliYns

Resolved Bannerlord "GPU aygıt örneği askıya alınmış" hatası

Bende de aynı sorun var iki gündür. Oyunu açınca siyah ekranda biraz bekliyor sonrada bu hatayı veriyor.
    Sistemim
    Geforce RTX 2060 6GB
    AMD Ryzen 7 2700x
    16GB 3000Mhz ram
    250GB SSD
    ve mod kullanmıyorum.
  9. ErdemliYns

Resolved Sargot Şehrindeki Hatalar

Arena duvarından içeriye girilebiliyor Zindanı alt tuşuna basarak görebiliyoruz ve f ye basınca giriyor ama ne binası var nede kapısı
Back
Top Bottom