Recent content by Erak

 1. Erak

  meraba canım

  meraba canım
 2. Erak

  Sabine Lisicki

  Sabine Lisicki
 3. G

  Guardians of Zendar

  TBA Content***
 4. Erak

  Şimdilerde buhar olan eskilerin ağır yargıcı. Kendisinden tarafından az susturulmadık. Artık o...

  Şimdilerde buhar olan eskilerin ağır yargıcı. Kendisinden tarafından az susturulmadık. Artık o dönemki çocukluğumuza verelim.
 5. Erak

  Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

  Kare is back, GoZ is ready for duty :smile:
 6. Erak

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Oyun rezil bir vaziyette.
  Durmaksızın crash alıyorum. Combat dengesiz, haritada glitchler mevcut. Şehirler ölü. 8 sene yatırım yapılan beklenen, vakit ayırılan oyunun haline bak.

  Erken erişime satarken iyi durumda olacak demeseydiniz böyle bir tepki vermezdim. Dev team görsün diye yazıyorum. Hayalkırıklığı (:

  Not: Steam'de son oynananlarda yok diyecekler için, daha satın almadım, alan birisinin hesabından oynuyorum, yine de iyi kötü başından kalkmıyoruz.
 7. Erak

  10/10 eleman ama hoi4 gelmiyor

  10/10 eleman ama hoi4 gelmiyor
 8. Erak

  Elder Scrolls Online

  Daha önce metin2 dışında MMORPG oynamamış bir insan evladına tavsiye eder misiniz? ES universe'e fazlasıyla hakimim, oyunun geçtiği döneme dair bilgim de mevcut az çok gameplay izledim ama tam kavradığımı söyleyemeyeceğim, oyun ilk videolarından bu yana değişmiş. TR'de yaşayan birisi için uygun saatlerde oynayan kişi sayısı nasıl?

  Aktif oynayan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim.
 9. Erak

  [AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

  Kardeşim klan eski serverinizdeki çıplak yaşlı adam olan Crafty/Doruk nerede acaba
 10. Erak

  beta.taleworlds.com

  Is there anyone here doing live streams so we can watch and comment?

  Still disappointed about not giving beta keys to your old players. This is really a shame. A YouTuber who has less experience with this game series timeline, all the ESL tournaments, the events we have been through as veteran players, and still nothing in the inbox. I am gonna make sure that every message here on this thread tells something about this issue.
 11. Erak

  beta.taleworlds.com

  Taleworlds: Nah I'm not gonna send a beta key to you

  Expecting more keys SOON please, have a good time lucky ones  :party:
 12. Erak

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Karatasak said:
  Okuduk bi **** yok?
  Beğenmiyorsan başka yere git kardeşim burası tw forum

  Beta kaydımızı yaptık hepimize hayırlı olsun, röportajları izledim ancak bir fiyat bilgisi verilmedi sanıyorum. CO-OP konusunda da bir açıklama yok, keşke black friday döneminde ABDde tvde yayınlanacak 30 saniyelik kliplerle bir reklam kampanyası düzenlense, ve early access e o dönem erişebilsek.
 13. Erak

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Konu canlansın biraz, yeni bir karakter başlattım ve bu sefer %100 olana kadar bitireceğim oyunu ve tüm beklettiğim dlc size modları. Karakterim şuan klasik thief- archer
  fUN2LW.jpg
 14. Erak

  Imperator: Rome

  Hobeto13 said:
  Şu ana kadar gördüğüm kısımlarıyla mekanikleri resmen birleştirip sonra üstünde düzenlemeler yapmışlar gibi duruyor. Zamanla belli mekanikler eklenecektir ama şu anki haliyle sıkı bir şekilde beklediğim bi oyun gibi duruyor. Özellikle diğer oyunların mekaniklerini artık iyice özene bezene anladıysanız bu oyunda üstüne bir şeyler daha katmanız gerekecek.

  Özellikle battle sistemi Sengoku oyunundakine benzer bir şekilde dizayn edilmiş EU4 veya CK2'dan çok. Tek battleline var. Üstüne taktikler eklenmiş. Şahsen benim hoşuma gitti ki dönem açısından daha anlaşılır CK2 gibi yapmamaları. EU4 reskin demek biraz abartı oluyor o anlamda.

  EU4'e haritanın çok benzemesi rahatsız edici. EU4 Antik çağ modundan farkını koyması gerekiyor ve bunu dlcsiz olarak yapabileceğini göstermeli diye düşünüyorum. Öteki türlü CK2 karakter ve olay sistemini entegre ettiğin bir eu4den öteye gidemeyecek bir kısır döngüye girmesi kaçınılmaz.

  Oyunda dinler gelmiyor. Muhtemelen tarihe bu kadar etken bırakan bu olguları dlc ile ekleyecekler :facepalm:

Top Bottom