Recent content by enes902

1. WB Diplomasi Mod - Game of Diplomacy

eyw usta şimdi deniyorum bakalım düzelecek mi
  2. WB Diplomasi Mod - Game of Diplomacy

arkadaşlar diplomasi moda geçtim krallıklar bütün derebeylerini kovdu sadece krallar savaşıyor bu sonra düzelirmi?
  3. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

spawn999 said:
    Şuan bir krallığım var. Lonca başkanından Rivacheg Şehri civarında seyyahlara saldıran bozkır haydutlarına saldırmam söyleniyor arkadaşlar oralarda bozkır haydurutu yok lonca başkanının bana verdiği görev bu diğer haydutların (sanırım ya tundra ya deniz yağmacısıydı) 2 tane yerini yok ettim etrata dolaşan benim tarafımdan olan hiç kimse hariç yaşayan canlı bırakmadım yinede bozkır haydutu diye birşey burada çıkmıyor. Kergitlerin toprağına gidip bozkır haydurlarını öldürdüm o zamanda zaten olmuyor böyle saçma birşey görmedim ne olur yardım edin.

kardeş rivacheg şehrinin etrafında baya bi gez orda çıkması lazım normal şartlarda
  4. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Felix said:
    Topraklarıın kuşatılmamasını sorun olarak mı görüyorsun?
    ewt çünkü kuşatılmadığı zaman tek düze gidiyor heyecanını kaybediyor.
  5. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

oyunda 2000 gün oldu derebeylerimle aram çok iyi diğer krallıklar derebeylerine hiç toprak vermiyor sanırım bu yüzden derebeyler hiç güçlenemiyor sadece krallar 500 kadar askeri oluyor derebeyler 30 - 40 askeri oluyor.hiç bi toprağım kuşatılmıyor. birde leydilerle evlenemiyorum ziyafet hazır olunca çağıracağım diyor ama 300 gün sonra görev bitiyor ama çağıran olmuyor en az beş kez denedim.yardımcı olursanız sevinirim.
Back
Top Bottom