Recent content by Enes Sevin

1. Enes Sevin

[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Dylle said:
    omerfaruk42 said:
    Son durum nedir?
    Haritada yoğun edit (sorunu çözmeye çalışıyorum :sad:)
    çüzdünmü? :roll:
  2. Enes Sevin

çocuk yapabilelim

Bjergsen said:
    Enes Sevin said:
    çocuk yapılan mod var ki zaten evlat modunda da kızla oğlan veriyor köpekte veriyor.
    Ahaha o kadar da değil la  :lol: :lol:
    nordik ibo said:
    Nerde o mod bulamadım bi linkini atabilirmisin
    Atıl kurt
    https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,316643.0.html

Hikayeye başlarken veriyodu. Evlatın v1den önceki modunda. v1dede kamptan açılyo ama savaşta bayılıyo.
  3. Enes Sevin

En İnce Detayına Kadar Mod Yapımı

KhergitKhan said:
    Enes Sevin said:
    Bende anlatım sandım burayı ama soruymuş morg editörle küçük değişiklikler yapılıyor.

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,11905.msg200408.html#msg200408

Hepsini çeviremedikleri için bir kısmını ingilizce alman gerek:

http://forums.taleworlds.com/index.php/board,12.0.html
    Teşekkür ederim
  4. Enes Sevin

çocuk yapabilelim

çocuk yapılan mod var ki zaten evlat modunda da kızla oğlan veriyor köpekte veriyor.
  5. Enes Sevin

Hilesiz Tekrar Başlayacağım Sizce Hangi Krallıkta Başlamalıyım ?

Kazaklar iyi bence güçlüler biraz nam kasıp lord ol
  6. Enes Sevin

Eksikler eksikler eksikler...

Nogay.San said:
    pistpist99 said:
        Öncelikle sunu soylim warbanddan sonra gelen ateş ve kilic arasında pek bi fark olmamakla nerdeyse aynilar.Bi kaç seneryo eklenmiş vasatin altında onun haricinde ayni herşey.Şimdi 1905 nobel ödüllü Henry'un yazmis olduğu ateş ve kilic kitabini oyuna çevirmek istemişler.bi kaç senaryo eklemisler lakin kitabi okuyanlar iyi bilir ki o kitaptaki heyecan adrenalin bu oyun minimum seviyelere indirgemis.Kitabi okumayanlar ne denli hatalar olduğunu warbandin sadece kopyasi olduğunu anlamazlar.Bi kere kitaptaki dostluk yoldaslik hic biri yok.nerde yareme dükü ile teğmen Jan kretuski tostlugu yada Jan ile helen'in aski nerede hic biri yok.diyorum ya warban da olan herşey ffarklı bisey yok hatta warbanddaki evlenme turnuva gibi oyuna zevk katan etkinliklerde kaldirilmis.Bu kadar da basarisizlik olunmaz ki arkadaş.Kitaba hakarettir bu en başka saygisizliktir bi is yaptıyosan en iyisini yapmali insan.öyle para kazanmak için bos isler yok boyle olmaz.17. 18. Yuzyilla ilgili ben aradigim oyunu bulduğunu sandim ama yok bos bos isler.ortada yapici hic bisey yok.elde kaynak malzeme var ama ortaya çikan vasatin altında.Bi kere oyun earbanddan ayrilmali kitaptaki gibi karakterimiz leh subayi Jan kkretuski olmaliydi yada kazak bohun yada yareme dükü gibi ana karakterlerle seneryo kurulabilir yüzlerce. Zor görevler. Verilebilir ve herşey sadece ve sadece gerceklilige indirgenmeliydi.lakin bunların hiçbiri yapilmamis üzerine warbanddaki karakter oluşturmayyola ayni sistem kurulmus.yanlislar yanlislar.. Oyun cikaki baya olmuş ben şahsen yeni keşfettim ilk başta heyecan duysam da kitabi okuduktan sonra anliyorki insan hic bir emek yok hic bir yenilik yok oöylesine çikan bi oyun olduğunu gordum . yani kisaca yetersiz olmuş.üzerinde calisibilir yeni bisekilde güncelleme ile gelebilir. Teşekkürler..

Boşver Fire And Sword'u, Bannerlord Geliyor.  :shock:  :shifty:  :grin: :lol:

o daha çımaz ki
  7. Enes Sevin

Mod İstek ve Fikirleri

son samuray filminin modu olsun çok güzel olur :smile:
  8. Enes Sevin

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

pardon bura çıkmamış modlar bölümümüş farkettim
  9. Enes Sevin

[SP] Kardeş Kanı | Mod İptal!

pardon bura çıkmamış modlar bölümümüş farkettim
  10. Enes Sevin

[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Alevli ok eklerseniz güzel oluyr bir modda vardı.
  11. Enes Sevin

"En İyisi" Warband Mod Önerileri A. | *Oylama Başladı* | (21.11 .2015 13.31) |

evlat modu güzel senaryosu falan bi de anno domini hata verdi bende costume brf falan dedi açmadı  :sad:
  12. Enes Sevin

[SP] Kardeş Kanı | Mod İptal!

Arkadaşlar indirme linki nerde bulamadım :roll:
  13. Enes Sevin

[SP]Tırrek Mod

50 kuruş neya bari dinar olsaydı
Back
Top Bottom