Recent content by emrozdemir

1. emrozdemir

Solved 1.5.5 Beta - Xbox Controller & Radial UI Issues

This has been fixed internally, will be live with the next hotfix.
  2. emrozdemir

Solved 1.5.5 Beta - Xbox Controller & Radial UI Issues

I realized these issues just after the patch went to live. I tested this feature multiple times but looks like it broke at the last second. These will be addressed, thank you for your report.
  3. emrozdemir

I personally would like an option to go back to the old order menu

I thought you said you play with a controller but give orders on the keyboard, am I mistaken? @redmark I read your feedback about the new system. Looks like your gripes are mostly about the formation selection. While I was implementing this feature I tested it multiple times but with a merge...
  4. emrozdemir

You live and you learn I guess 🤷‍♂️
  5. emrozdemir

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Biliyorum ama kendi söylemediyse benim söylemem doğru olur mu bilemedim.
  6. emrozdemir

@Itisausername is right. I said in the turkish forum that, I thought me writing "We're open to feedback about this change. So let us know what you think!" in the patch notes would have been enough but turns out I was mistaken.
  7. emrozdemir

Neyden bahsediyorsun bilmiyorum, üstad. Bence 2015'e göre ana harita çok, çok daha iyi duruyor. 2015'de her town, castle ve village aynıydı, şimdi sahnesi ile aynı görüntüde ve haritaya çok doğal ve güzel bir biçimde oturuyor. (@cuce ciddi uğraştı onlara) Üstüne üstün, dünya standardı Houdini...
  8. emrozdemir

I literally told this, in this exact thread. And, other posts aswell: https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/new-radial-command-menu-1-5-5-beta.434821/post-9582502 https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/development-update-5-ranged-combat-update.433772/#post-9566224...
  9. emrozdemir

Feyz almaktan kastının ne olduğuna bağlı. Mod'ları 1-1 kopyalamıyoruz zira günün sonunda bizim açımızdan sıkıntıları olabilir. Bize göre uyarlayıp benzer fikirleri oyuna eklediğimiz oluyor. Ama her hafta, bu hafta hangi mod'lar indirilmiş, oyuncular nerede sıkıntı gördükleri için mod kullanmak...
  10. emrozdemir

:xf-smile: O statlar tutulmuyor ama tutulsa bile genel olarak kabul edilip gösterileceğini sanmıyorum. Şirket içinde genel olarak bu konulara yaklaşım, "sistem komplex olabilir ama bunu oyuncuya tamamıyla gösterip, "overwhelm" etmeyelim" şeklinde. Bu yüzden line graph, pie chart, "global map'e...
  11. emrozdemir

@Lamkrin Elimden geldiğince forum'da bulunmaya çalışıyorum ama her yere bakabilmek mümkün değil. En azından UI-Suggestions sub-forumunda her yazılana bakmaya ve cevaplamaya çalışıyorum. Onun dışındaki yerler için malesef iştirak'a söz veremiyorum :/
  12. emrozdemir

Unsolved Clan tier 2 to 3 bonus says "Eligible to create kingdom: +1"

Then that's a bug :D I'll address that on Monday.
  13. emrozdemir

@dijiTurk Transfer dışında asker paylaştırmadan kastını anlamadım. Yatay düzleme döndüğü anda gamepad işlevsiz hale geliyor. Gamepad'deki analog stick'lerini kullanmadığımız sürece hızlı seçim imkanı kalmıyor. Apex'de verdiğin örnek şuanda yaptığımızın aynısı (kategori bir tuş(X-Y-B) ve...
  14. emrozdemir

@dijiTurk gamepad ile formation bölme şu şekilde Yuvarlakların boyutu değişmeyecektir ama belli bir süre sonra üst üste binebilir. Aynı sıkıntı bar'da da var, bir süre sonra ekran dışına taşabilir. Yeni order'ı ekleyen modcu eğer gerek hissederse yeni order categorisi ekleyebilir.