emptylowetr's latest activity

• emptylowetr replied to the thread Tamir özelliği.
    bende öyle okumuştum ama 400 500 gün falan oldu itemin düşeli hala çatlak :D
    baya gerekiyor galiba 5 yıldır falan duran bir item vardı hala tamir olmamış
    bilen yok mu ya 2 tane pazarda satılmayan item düşürdüm ikiside çatlak
  • emptylowetr replied to the thread gelirler.
    şehire yapı yapmışsındır diye düşünüyorum yapmadıysan bütün yapıları fulle köylerdeki görevleri falan yap köyleri yağmalanmasına izin...
  • şu son gelen 1 gb güncellemeden sonra farkettim ben baya sığınak vardı haydutlar 100 kişilik falandı artık bende tek tek basıyorum...
  • üzülmedim zaten baya iyi olmuş bide oto blok kullanmadığım için zorluyor güzel hissettiriyor ama güncellememi yoksa indirdiğim modlardan...
  • yeni güncellemede birşey mi geldi benim oyun mu kafayı yedi bildiğin fake atmaya başladı yapay zeka sığınak basıyorum adamlar bildiğin...
  • bi postta paslanmış çatlak vb eşyalaı bir süre envanterde bırakınca tamir olduğuna dair birşey görmüştüm gerçekten varmı öyle birşey...
  • emptylowetr replied to the thread gelirler.
    atolye ve şehir geliri şehirin refahına bağlı benim 7000 8000 refahlı şehirim vardı 2000 3000 gelir veriyordu ordaki atolyemde 300 falan...
  • emptylowetr replied to the thread Kuşatma yapay zekası.
    savaşlardan baya alıyorum ama esir bağışlamaya denemedim denerim
    bide baya nüfuz gerekiyor ne kadar kişi evet terse o kadar nüfuz lazım kral olunca nüfuz kasmak çok kolay ama herkes senin tersini...
    yüksek ihtimal öyle olur ama o modların çıkması için önce tam sürüm lazım biraz bekleriz ama değer
  • epicten aldıgım için 1.5.7 betayı oynayamıyorum kuzaitin snowball ı düzeldimi 1.5.6 da hala çok güçlüler çünkü ve güçlü oldukları için...
    modlardan beklentim çok yüsek zaten bana sorarsan warband modsuz oynanmicak bir oyun ama modlar ile yüzlerce binlerce saat götürüyor...
    aynı şekil düşünüyorum oyun güzel sarıyor ama tabikide beklentim daha büyüktü ve daha fazla kapasitesi olan bir oyundu daha iyi...
Top Bottom