Recent content by Dwarf01

1. Dwarf01

Film, Dizi ve Kitap İstekleri, Önerileri.

Acemaşiran said:
    Death note diye bir anime varmış. Konusunu arkadaşım anlattı. 35 bölüm falanmış. İzlemeye değer mi değil mi söyler misiniz? Böyle heycanlı bişey mi?
    En sevdiğim animedir izlemeni şiddetle tavsiye ederim.
  2. Dwarf01

Sultan Süleyman Tarihimizin en iyi hükümdarlarındanmı yoksa tam bir yüzkarasımı?

Mr.Dead said:
    colombos said:
    En iyisi açık ara FSM sonra ikinci sırayı 3.Selim ve 2. Mahmut paylaşıyor.
    O yıllar içerisinde 3.Selim ve 2.Mahmut dönemlerini beğenirim.Yenilik yılları sonuçta.Fatih desen yükseliş döneminin ilk padişahı ona da tamam.Ama,Fatih'den (İstanbul'un fethi hariç) daha başarılı bir padişah var:Yavuz Sultan Selim.Hepimizin bildiği üzere 8 yıl gibi kısa bir süre içerisinde,Osmanlı topraklarını 80 misli genişletmiştir.Yine de Kanuniden güçlü olamamıştır.
    Kanuni kadar tahtta kalsa çok daha iyi işler başarabilecek biriydi bence.
  3. Dwarf01

h

Çâler-i Cedd said:
    ben de tam bu konuyu açmak istiyordum şansa bak :grin:
    bu konudan ben de aşırı muzdaribim 18 yaşındayım 1.73 boyum var fakat kilom 48
    normalde kiloyu kafaya takmam fakat çevremdekiler resmen psikolojimi bozdu
    kollarım felan ipincecik tabi kas yapmak için yağ gerekiyor bend e yağ olmadığı için kas ta yapamıyorum  :cry:
    Kas yapmak için yağ gerekiyor algısı tamamen yanlış. Yağlı insanlar başladığı zaman önce ideal kiloya getirilir , sonra kas için çalışmaya başlar. Yani senin yapman önce ideal kiloya gelip , sonra spora başlaman kas yapmak istiyorsan. Bunun için de bir diyetisyene danışabilirsin.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
  4. Dwarf01

h

Ben kısa biriyim boyum 1.68. 48 kiloydum zamanında baya zayıf iskelet gibi bişeydim. Sonra spora başladım ve düzenli şekilde beslendim ama yağ olarak kilo almadım kesinlikle ve şuan 57 kiloyum 6 ay sonunda. Yağlanacağına zayıf kal daha iyi bence ama kas kütlesi olarak kilo almak istiyorsan düzenli spor yapmalı ve iyi beslenmelisin.
  5. Dwarf01

Bilinmeyen Şarkılar

Bi şarkı var, böyle adam kartal kalkar dal sarkar'ı hızlı söylüyor sanki hakkında tek bildiğim bu. Anlayan varsa bi bakabilir mi ya :grin:
  6. Dwarf01

Türklerin islamı seçmesi ( küçük bir soru )

Dışarı çıkıp baktığında sadece Arap kültürü mü görüyorsun ? O kara çarşaflı kadınlar Arap , Fars her neyse, gördüğün şortlu kızlar da İngiliz , Fransız.
  7. Dwarf01

FENERBAHÇE ATROMİTOS RÖVANŞ MAÇI

Courage said:
    Olması gereken o değil. Olması gereken, Avrupa maçlarında isteyenin istediği takımı desteklemesi. Keza, Avrupa maçlarında da spikerlerin tarafsız kalması. Bu konularda insanlara dayatma yapıldığı müddetçe, kendi içimizde futbol adına objektiflik beklemeyin. İnsanların tercihleriyle milliyetçilik duyguları yanlış empoze ediliyor.
    O maçta takım yenilirse senin ülkenin kredisi de düşüyor. Sadece takımı desteklemek veya milliyetçilik olarak değil kendi çıkarların için de desteklemek mantıklı bence.
  8. Dwarf01

Courage said:
    Dwarf01 said:
    Değil işte orada yurtdışında senin ülkeni temsil ediyor.
    Ne alaka? Galatasaray'ın Avrupa maçında gidip rakip takımı tutan birine ben niye kin tutayım? Saçmalıyorsunuz.
    O onu yapan taraftarın dingilliği ama hepsi öyle mi yapıyor? Galatasaray'ı CL'de benden daha fazla destekleyen Fenerli arkadaşlarım var ve olması gereken bence bu.
  9. Dwarf01

Wesley Sneijder said:
    İyi de şampiyonlar Ligi'nde niye rakibi tutayım türk olsa bile? Süper Lig'de fb yi tutmak gibi bisey
    Değil işte orada yurtdışında senin ülkeni temsil ediyor.
  10. Dwarf01

Evlenme bugu

Oyunun dilini İngilizce'ye çevirip deneyin çünkü modlar Türkçe yapılmadığından dolayı böyle sorunlar olabiliyor diye biliyorum.
  11. Dwarf01

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

ErkutErdem said:
    Arkadaşım ölmüş yarın cenaze namazına gideceğim.Ölen ikinci arkadaşım bu.
    Başın sağolsun :sad:
  12. Dwarf01

Forum İtirafları

Herkesin hayatında bi iz bırakmış galiba :grin:
  13. Dwarf01

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Hayati said:
    Dwarf01 said:
    Benim hoşlandığım kızda bir ego var zaten ben onla baş edemem , o yüzden ondan hoşlandığıma inanmamaya çalışıyorum başka kızlarla falan takılıyorum. Yani bence eğer öyle egolu falan biri değilse böyle için içini yiyeceğine açıl gitsin boşuna kendini harap etme.

Hayır ya egolu falan değil. Ama kaybetmekten korkuyorum.
    Böyle sürekli kaybetmekten korkarak bi yere de varamazsın ama yani bazı şeyleri göze alman gerek bence.
  14. Dwarf01

Erak said:
    O işler tribünden sallamakla olmuyor,sana biri birden bağırıp çağırmaya başlasa sende mal olursun,adam saldırınca karşılık vermek için bence insanın önceden kavga etmiş olması lazım,hareketlerden "aha şimdi vuracak" olayını kavramak için tabi.Oda bilmediği için çekinmiş doğal olarak.
    Haklısın aslında ama adamın niyeti belli olduktan sonra da geri durmazsın. Ama madem arkadaş bilmiyor, o zaman en iyi seçenek topuk gibi gözüktü bana. Can havliyle iyi koşarsın zaten :smile:
  15. Dwarf01

Karatasak said:
    Bugün sinemaya gittik. Alışveriş merkezinden çıkarken bi adam arkadan laf attı "ne gülüşüyonuz lan siz aranızda" diye. Arkadaş ve ben ne olduğunu anlamadık. Sonra ne ayaksınız lan siz dedi. Neyden bahsediyorsunuz dedik. Bir yerden çıkarken öyle gülüşülmez. Hiç mi ahlak yok sizde dedi. Gene anlamadık birşey. Adam saldırcak gibi baktı. Ben de hiç kavga etmeyi bilmem. Direk babamı aradım yoksa adam saldırcaktı. O sırada adam da başka birini aramış. Aradığı kişi koşarak geldi bi anda küfür ederek saldırdı bana. Bi kaç tane geçirdi. Sonra diğer adam babası geliyomuş dedi. Saldıran herif de yiyosa bulsun lan o baban beni dedi kaçtı gitti. Diğer adam da gitti o sırada. Ne bok olduğunu anlamadan avmnin önünde rezil olmuş bir biçimde kaldık. O sırada içerde temizkik sabunları satan kadın geldi. Benim arkadaş da köse sakal çıkarıcı ilaç var mıdırki diyip gülüşmüştük o satıcının önünde. O an anladık bunun yüzünden olduğunu. Sonra dolmuşa binip döndük. Şuan hala şu saçmalığın şoku içindeyim.
    Hiç mi kavga etmedin , sallasaydın iki yumruk hiç değilse :grin:
Back
Top Bottom