Recent content by dpwae

1. dpwae

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

aylar önce burada heyecanla konusurduk oyun hakkında nisandan bu aya kaç ay oldu görüyorsunuz oyunun halini. hiç linc falan yemezsin verdigim 150 liraya yazık oldu cok uzuluyuyorum oyunun haline :smile:
  2. dpwae

patch içerikleri

keske almasaydım pismanım abarttığımız belli oldu bence artık 3. aya giricez eld etutulur hiçbir şey yok. kim ne derse desin umutlu olmayın fazla
  3. dpwae

Güncelleme ne zaman gelir?

O programı 1 kez kurdum mavi ekran hatası aldım. Sonra ram silgiyle sildikten sonra düzeldi. Yine kurup kurmama konusunda kararsızım. Sırf bir oyun için bilgisayara zarar vermek istemiyorum.
    neden verdi bilmiyorum da programın bir zararı yok ? nerden çıkardın ben google da aradım da öyle bir sey görmedim de 60 saat oynadım mc ile
  4. dpwae

Optimizasyonu halletsinler bana 1 ay yeter.
    yok be kanka 1 ay yetmiyor ben memory clenear ile çok düzelttim ama 60. saatte sıkıldım mp de içinde
  5. dpwae

guncellendı ama gelmicek bence
  6. dpwae

Şehirlere ve köylere neden giriyoruz?

Oyunun potansiyeli çok armağan yavuz bu kadar konuşup bunu sunuyorsa evet saçmalik bence de o şehirleri boşuna yaptılar , 8 yıllık olayı hiç etmek istemiyorlarsa o potansiyeli düşünürler zaten oyun 50 GB abi içerik vardır bence.. vardır dimi ?
  7. dpwae

İnsanların zevkleri farklı oyun herkesin istediklerini yapamaz. Global Topluluk ve Yapımcıların isteklerine göre şekilleniyor. İçerik sıkıntısı olsada sadece savaşları ve multiplayer modları bile saatlerce oynatır. Atölye açılsın eğlenceyi o zaman görün. Mod Kiti olmadan Nexus üzerinde bir ayda ne kadar işlevsel modlar çıktı. Yapımcıdan ümidi kessek bile topluluk oyunu kurtarır. Beta için bile mod yapıyorlar. Ama Yapımcının Skyrim gibi yapımı hataları ile bırakacağını hiç sanmıyorum. İlk yapımı bırakmadılar, geliştirdiler elimize Warband gibi bir klasik geçti.
    Sana anlatamıyorum ben oyun modlandiginda warbanddan farkı olmadığını anlayacaksın tabii en başta aşırı heyecanlanican anca lotr , got gibi aşırı evrenler belki farklı olur ama %70 i aynı zevki vericek çünkü oyun boş bir seçenek açmıyor bize anlatabiliyor muyum yazarak zor ama üstteki arkadaşım anladı beni sen aşırı büyük umutlardasin ea bitince anlasilicak her şey bu oyuna skyrkmden çok özellik eklenebilir Skyrim kaç yıllik oyun herkes farklı görev vs veriyor bannerlord bunları yapabilir..
  8. dpwae

Forumlarda bı arkadaş belirtmişti sadece bir örnek ya neden yuvarlak masa olayı yok toplansak lordlara emir versek abi bomboş vallahi
  9. dpwae

Ben saatlerimi gommedim warbanda hiçbir oyuna da gommedim ama neyin ne olduğunu biliyorum siz modlarla çok ümitli konuşuyorsunuz ama warband da 50 saat Osmanlı modu oynadiniz diyelim , bannerlord da bunun 10. Saatinde sıkılıp 15. Saatinde çoğu insan birakicak neden çünkü warband ile aynı içerik fark kuşatma ama gene de aynı hissiyatı gelicek Max 25 saat oynarsınız oyun aşırı boş
  10. dpwae

Katılıyorum oyun 30 GB hatta sıkıştırılmamisi 50 GB evet oyun dosyalarında gözükmeyen içerikler var ama bize sunulan grafikler hariç 5 gb bile değildir bence , olm oyunda zırh yok düzgün zırh lan?
  11. dpwae

Kim,hangi ayarlarda kaç FPS alıyor?

FPS etkisi oluyor optimizasyonun bunu anlamak zor degil
  12. dpwae

Oyun Kasıyor yardım

Ölüm şaka misiniz siz ? kaç kişi de çalışıyor program gelmiş buraya bilgelik tasliyor neymiş çok katılmak istermiş ulan program bende de ise yarıyor ve foruma da konu açtım yani gelip burda bilmediğiniz şeyleri tartışmayı iyi beceriyorsunuz tek bildiğiniz bu.
  13. dpwae

Kimse savunmasın post sahibi aşırı haklı warbandda da bı modu kaç saat oynuyoduk zaten ? Bizi tutan oyun değildi yani rol coklulugudu , ee bu oyun warbanddan bile boş ? EA evet ama umarım tam sürümde aşırı dolu bı oyun görürüz umarım
  14. dpwae

Oyun Kasıyor yardım

memory clenear'ı burada ilk ben önerdim ve çoğu kişinin de işine yaradı ( bannerlordçıksınartık sen yazmışsın görmedim senden alarak buraya konuyu açtım ) o yüzden öneren arkadaşa boş laflar yazmayın okumanıza bile gerek yok. program rami temizliyor , bu windows sisteminin temizlemesine benzese program yapılmazdı zaten. Sorun ramde ise düzeliyor ama tamamen değil tabii
Back
Top Bottom