Recent content by djv89

1. djv89

''activation code'' elimde cod var ama girmiyor

şifredeki "I" harflerini kucuk harflerle "i" seklinde yazarak denermisin?
  2. djv89

WB Şehirde Atölye Açmak(Resimli Anlatım)

Antifiriz said:
    Tatari_okan said:
    NPC'lere sonradan eklenen seçeneklerin yeni oyuna başlamadan çıkmama olasılığı var. Benim eski karakterimde de seçenek yok ama yenisinde var.
    Tüh be :sad: Şimdi 150 günlük karakteri bırakıp bir daha mı başlayacağım?  :sad:

eger anladıysam sıfırdan baslamana gerek yok almadıgın herhangi bi NPC yi grubuna al sonra onu bakan yap onda cıkması lazım
  3. djv89

bende az once tıkladım ama herhangi bi haber vermedi bende bekliyorum
  4. djv89

suan ben zaten 1.125 oynuyorum bu sayfada yine 1.125 koymuslar ama bende insaat atolyesi felan yk
  5. djv89

benim oyun hic guncellenmiyor anlamadım gitti bende etraftan bula bula guncelliyorum :smile:
  6. djv89

updateleri nereden takip edecem bilgi verebilirmisiniz...
  7. djv89

Saranidin Güçlülüğü

MicRopSoFt said:
    bence hiç de güçlü değil bende 50 tane sarranid memlükü vardı ben savaşmadım bekledim adamlar 30 kertgit atlı kçusunu indiremedi hattta benim oraya kadar gelip beni kalbura çevirdiler :S

bence bunun soyle bi ozelligi war saranidler agır atlı kullanıyorlar yavas hareket ettikleri icin kacamıyorlar kerhgit ler ise hızlı at kullanıp bur kac yapıyorlar saranid memlukluleri  kerhgit atack tarzına pek tepki gosteremiyor fakat kerhgit okcularıda saranid muhafızlarına karsı hic birsey yapamıyorlar muhafızların kalkan kullanma yetenegi memluklere gore daha iyi muhafızlar hızlı saldırıları engelleyip hızlı atack yapma kabiliyetine sahipler benim gordugum kadarıyla boyle ayrıca veager-nord ve rodok dada aynı sekilde saranidlere gore ustun askerler war sadece zırh ve silahlara bakmamak gerek hızları ve kullanma becerileride cok onemli ..
  8. djv89

Kayıp Aranıyor !!!

cok deli bi oyun bugu buldum :smile:

NPC lerdan birisini once herhangi bir lord a gorev niyetine veriyoruz sonra bu NPY ye koy sehir veya kale veriyoruz..
    daha sonra gorev bitimi NPC mizi alıyoruz kendi birligimize katılıyor ve bi yandanda bize eslik ederek kendi ordusunu yonetiyor :smile:
  9. djv89

Krallık Kurmak

o zaman beklesin herhangi bi aacelesi yok ...

birsey daha soracam ben simdi kendime bi imp kurdum ve krallıgım 4 sehir ve 6 kale ye mevcut buralara verdigim lordlar eski oyunlarımda sehirlerini cok daha hızlı doldururlardı fakat simdi oyuna gore haftalık 100 kisi anca koyabiliyorlar ozellikle sehirler cok fazla koyması gerekiyor yetisemiyorum bunun sebebi ne olabilir...

Sehirlerimde zenginlik oranı (surekli olarak yolların guvenligini saglamam ve 1 krallık haric hepsi ile barıs saglama sonucu kervanlarımın korunmasına ragmen) hala dusuk bunu artırmanın ne gibi yolları var..

Son olarak 2 sehrim war kendime ait bunlar genelde vergilerini veriyorlar ama kiralarda kacamak yapıyolar kiraları alamıyorum bunun sebebi nedir?
  10. djv89

Krallık Kurmak

bi kere hileyi bi acıyımda itemlerimi duzuyum demistim bi actım insan kendinden geciyo lwl i 80 e vurdum ne biliyim hunerler hepsi 1000+ felan onun icin hile acmayacam baslık parasınıda bi sekilde etraftan toplarız sıkıntı olmaz :smile: acelemiz yok oyun yerinde duruyo zaten ha 1 haftada olmus ha 1 dk da olmus sonucta gelen lady nin hic bi extrası yok neredeyse.. biraz beklesin
  11. djv89

Krallık Kurmak

parası sıkıntı oldu iste :smile: hileler hep kapalı oynadım onuda 2-3 savas sonrası esirlerle toplarım herald bakalım o gunler bi gelsin :smile:
  12. djv89

Krallık Kurmak

bi layd nin pesinden baya baya kostum vasili ile aram 50+ ve kendi ile aramı 20+  yaptım kız hala bana varmıyo yaf bunu nasıl alacam ::smile:
  13. djv89

Krallık Kurmak

Sk_KiNG said:
    bir npc bul ve ona sana bir sorum olucak de buraların kralı olmaya aday oldugumu biliyor musun falan de onu herkese söylemesi için yolla her sefer için 3 idare puanı geliyodu galiba başka yollarıda vardır aklımda degil

hmm bende bu idareyi nasıl 12 yapmısım die ole dusunup duruyordum demekki oymus cok tşk ler.. :smile:
  14. djv89

Krallık Kurmak

Sk_KiNG said:
    namın ve onurun yüksek olması lazım idare hakkınında ilişkinde eksi olmasın yeter biraz karizmada ise yarar ama hepsi gelcek diye birsey yok bana hepsi geliyo gercede ama benim karizma 700 ikna 10 onur 1000+ nam 10000+ idare hakkıda 1010lardaydı 37 tane lordum var işte sende yükselt onurunu namını falan gleirler muhakkak

ya onur nam artırmasını biliyorumda bu idare hakkını nasıl artıracaz biraz bilgi verirmisin?
  15. djv89

İtemler ve isimleri

Sa arkadaslar warband 1.125 oynuyorum normal native modunda hicbir extra yuklenmeden .. buradaki itemlerin uzunlugu damage si felan bu tur seylerle oynayım dedim biraz ama itemlerin hic birisini bulamıyorum mesela Master work cleaver  bu item item_kinds1 icerisinde bulamadım acaba bunların...
Back
Top Bottom