Recent content by Djpapaz

1. WB Microsoft Visual C++ Runtime Error Çözüm Rehberi

Yardim edin yeni oyuna basla diyince hata variyor :facepalm: :evil:a
  2. WB Microsoft Visual C++ Runtime Error Çözüm Rehberi

Bertanx said:
    Asıl konu: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,187844.0.html
    (Bire bir çevirmedim, biraz değiştirip, kısalttım.)

Evet arkadaşlar çoğu 32-Bit kullanıcı bu hatayla karşılaştı, Taleworlds'e defalarca mesaj attık, çözdük dediler, bir süre sonra yine oldu, uzun araştırmalarımdan sonra çözümün burnumun dibinde yani Almanca forumda olduğunu gördüm.

32-Bit kullanıcıların bilindiği üzere Ram limiti var, fakat bu limiti düzenleyeceğiz.

Windows Vista ve Windows 7 için:

Başlat/Tüm programlar/Donatılar/Komut istemi'ne sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır'a tıklayın.
    Karşınıza siyah bir pencere açılacak.Buraya:

Code:
    bcdedit /set increaseuserva 2800

Bu kodu kopyalayıp, yapıştırıyoruz, ve enter'a basıyoruz. Artık problem çıkmaması gerek. (Bu çözüm eğer DirectX'iniz ve ekran kartınızın sürücüsü güncelse işe yarar.)

Eğer bu yaptığınız işlemi geri almak isterseniz, aynı cmd ekranına
    Code:
    bcdedit /deletevalue increaseuserva
    yazın.

Meydana gelebilecek herhangi bir hasardan sorumlu değilim.
              Kardes onceden osmanli moda hic girmiyodu simdi giriyor oyuna basla diyorum oyun baslatiliyor bolumunde hata veriyor
  3. WB Microsoft Visual C++ Runtime Error Çözüm Rehberi

Arkadaşlar bende yeni oyuna basla diyorum kervana bin diyorum osmanli modda runtime error veriyor
  4. Osmanlı Modu v2.50 hata

Merhaba tam 1 yildir bunu ariyorum oyuna giriyorum oyuna basla diyorum istanbul kervanina bin diyorum runtime error veriyor yardimci olursaniz sevinirim
  5. Hata Raporları

Bende her şeyi seçiyorum kervana bin istanbula git diyorum runtime error veriyor kac aydir ugrasiyorum lutfen yardim edin
Back
Top Bottom