Recent content by Deep Turkish

1. Deep Turkish

Yoldaşlarımı bir türlü kovamıyorum

Arkadaşlarlar yoldaş sınırım doldu. İşe yaramayan bir yoldaşımı kovmak istiyorum ama yok, atamıyorum. En fazla bir şehirde bırakabiliyorum ama ondada hala benim klanımda görünüyor. Eskiden birlik ekranında "klandan at" yada yoldaşla konuşurken "yolumuz ayrılmalı" vs.. tarzında bir cümle ile...
  2. Deep Turkish

Bannerlord Battle Royale hakkında fikirleriniz?

Bizim NW modunu dondurup, buna mı başlasak ne :grin:
    Valla hocam naparsınız bilmem ama Bannerlord evrenindeki kılıç kalkanlı battle royale modun baya oyuncu çekeceğine eminim :wink: Hele ki eğer resmi tam sürüm çıkışıyla beraber reklamınıda yaparlarsa hayli şenlenir buralar.
  3. Deep Turkish

Bannerlord Battle Royale eklenecek mi?

Battle royale modunun gelmesi demek aynı zamanda co op demek değil mi? Co op için kesin olarak hayır gözüyle bakıyorlardı sanırım.
    Bilmiyorum direkt birbiriyle alakası var mı Co op ile, bu biraz daha faklı gibi.

Oyun çıkmadan önce battle royale modunu dahi düşündüklerini duymuştum. Şu aşamada zor ama ileride bu mod olmasa da çeşitli oyun modları gelebilir. Çünkü BR modası çoktan geçti.
    Şahsen çok kullanılmış olsada hala Battle Royalın oynanabilirliği var diye düşünüyorum. Şuanki multiplayer kısmından çok daha eğlenceli ve talep göreceğine eminim. Hala deli gibi oynanıyor çünkü battle royaller. Ne diyelim, inşallah gelir yani.
  4. Deep Turkish

Bannerlord Battle Royale eklenecek mi?

Arkadaşlar oyuna Battle Royale modu gelecek mi bir bilginiz var mı? Kalradyada 100 adam, 4 atlı ekip ok, yay, kılıçla sona kalmak için vuruşmak falan. Ne dersiniz?
  5. Deep Turkish

Bannerlord Battle Royale hakkında fikirleriniz?

Arkadaşlar oyuna Battle Royale modu gelecek mi bir bilginiz var mı? Kalradyada 100 adam, 4 atlı ekip birinci olmak için ok, yay, kılıçla sona kalmak için vuruşması güzel olurdu açıkçası. Şuanki multiplayer modundan daha çok oyuncu çekeceğine eminim. Sizin fikirleriniz nedir?
Back
Top Bottom