Recent content by Count de Lahodras

1. Count de Lahodras

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

başkanım bir eksiklik de şimdi farkettim. hani aç kalmaları için 30 gün bekleme olayı var ya kale kuşatmasında. onu ben yaptım ve aç olmalarına rağmen kaleyi vermiyorlar. bunu bir düzeltme şansın var mı?
  2. Count de Lahodras

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

sevgili litdum, bu moddan çok memnunum. yıllardır ne zaman warband oynasam sadece bunu oynarım. yalnız senden bir istirhamım, yaptığın çalışmanın başka modlarca da kullanılabilmesi adına modül dosyanı bizimle paylaşır mısın? bu işlere yeni yeni girdiğim için modülün üzerinden geliştirme yaparak yeni harita modlar ve krallıklar eklemek niyeti içerisindeyim. sevgiler.
  3. Count de Lahodras

Naval Battles?

I'm playing for almostly 70 hours and I saw the lack of naval battles mechanics in the game. This should add to the game as soon as possible. And this mechanics should be like a mix of Assassin's Creed IV: Black Flag and Total War Naval Battles.
  4. Count de Lahodras

In Progress ALT+TAB SES SORUNU

Oyundan alt+tab gibi yollarla çıktığımızda oyunun müziği devam ediyor. Bence bu olmamalı. Çünkü sesi kısmaya uğraşmak istemiyorum.
  5. Count de Lahodras

Koltuklanmış kargı vuruşu

kargısına göre değişir. bildiğimiz kadarıyla menavlion kargılarla yapabiliyorsun.
    S70Y61.png
  6. Count de Lahodras

UMARIM DİKKATE ALIRSINIZ

Fareyi çevirerek bakabiliyorsun. Sağ tıka basılı tutarak fareyi hareket ettirmelisin.
  7. Count de Lahodras

Kargı Vuruşu !

zaten, üzerinde o silahla ne yapabildiğine dair gösterim o.
  8. Count de Lahodras

Kargı Vuruşu !

katafrakt kargısında yok o özellik. sadece menovlian kargılarda falan var galiba.
  9. Count de Lahodras

Sandbox

Sandbox modu nasıl açılıyor? Yani ailemi, kardeşimi vs editlemek istiyorum. Ayrıca oyunda evlenme var mı? Yani şu aşamada evlendiğimizde çocuğumuz olabilecek mi?
  10. Count de Lahodras

Küçük devletlerle barış yapma

aynı sorunu ben de yaşadım. Cevval'lere saldırdım savaştım lordlarını esir aldım. Sonra barış yapamadık. Ve factionlara da katılamıyorum ne yazık ki.
  11. Count de Lahodras

Meşhur Tüccar Devlian

TÜCCAR DEVRİMİ Ben Devlian, Meşhur Gezgin Tüccar diye de bilinirim. Macera bizde kandan mı geçer bilmem ama babam da mükemmel bir maceracıydı. Amcam derebeyiydi mesela. Ama babamdan gelme bir özellikle hiç derebeyliğine özenmedim. Ama derebeyi olabilir miydim? O kadar olaydan sonra mümkündü...
  12. Count de Lahodras

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

kral harlaus'a zehirli kılıcı vermeden önceki save lazım hocam, saatlerdir oynuyorum kaydet ve çık yapınca buga girdi olmuyor şimdi
Back
Top Bottom