Recent content by ConWolter

1. ConWolter

*Toplumsal İncelemeler Yaptığım Kişisel Blogum --Geveze Adamlardan Makaleler--

metalikasker said:
    Bu konuyu yeni farkettim gerçekten çok güzel yazmışsın ellerine sağlık devamını bekliyorum.
    Teşekkür ederim, beğenmenize çok sevindim.

Felix said:
    Uzun süre geçince yazmayı bıraktığını sandım. Tekrar yazman çok güzel oldu.

Uzun bir ara yazmadım arada yazılar paylaşabildim. Bazen insanın içinde ki heves ölüyor benimkide o durumdu, artık düzenli yazmaya çalışacağım...
  2. ConWolter

Bilgisayar Mühendisliği (ADAYLARI)

Voyant said:
    Eğer itu, odtü, boun kazanamıyorsanız boşuna tercih etmeyin.%90 ya işsiz kalırsınız ya da asgari ücretle çalışırsınız.

Bilgisayar Mühendisliği seçmeyi düşünen arkadaşlar öncelikle belirtmeliyim ki böyle bir şey yok. Bilgisayar Mühendisliği daha siz okurken öğrendiğiniz bilgilerin eskidiği bir bölüm. Yani şu okulda okumuyorsan işsizsin yeaa.. gibi söylemlere kulak asmayın. Önemli olan tamamen kendini geliştirmek, gittiğiniz okulun tabii ki etkisi oluyor temel oluşturma açısından ama iş sizde bitiyor. Ayrıca bilgisayar yazılımdan ibaret değil yazılımcı olmak için 4 senenizi boşuna heba etmeyin, illa diploma istiyorsanız 2 yıllık programcılık okuyun. Bilgisayar çok geniş bir derya tamamen araştırmadan girerseniz boğulursunuz.
  3. ConWolter

-Yazılarım-

* Bir Çocuk Gördüm                      01.11.2015      Yazar:Geveze Blogcu
    Bu haftaki pazar makalemde yayında.Beğenmeniz dileğiyle...
  4. ConWolter

-Yazılarım-

* Böyle mi Olmalıydık                     05.07.2015      Yazar:Geveze Blogcu
    Bu haftaki pazar makalemde yayında.Beğenmeniz dileğiyle...
  5. ConWolter

-Yazılarım-

* Fazla mı Hassaslaştık?                     28.06.2015      Yazar:Geveze Blogcu
    Uzunca bir aradan sonra tekrar yazı yayınlamaya başladım.Bu haftaki pazar makalemde yayında.Beğenmeniz dileğiyle...
  6. ConWolter

Aquilifer_Batu said:
    Bir çırpıda okudum,katılmadığım nokta ise saygınlığın para ile gelmediği. Yine çok güzel bir makale olmuş. Ayrıca görmediğim Türklük Şuuru'nu da okudum, o da çok iyiydi.
    Orda saygınlığın para ile gelen kısmından bahsetmeye çalışmıştım tam olmamış demekki :smile: Okuduğun ve yorum belirttiğin için teşekkür ederim.

colombos said:
    Aquilifer_Batu said:
    Bir çırpıda okudum
    Çok güzel olmuş ellerine sağlık

Teşekkür ederim, uğraşılan bir şeyin beğenilmesi gerçekten devam etme konusunda çok etkili oluyor.
    Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim.
  7. ConWolter

Alttaki sende ... var mı?

Yok.

Alttaki sende Samsung telefon var mı?
  8. ConWolter

Alttaki Üyenin Bir Fiziksel Özelliğini Tahmin Et

doğru, normal sapasağlam gidiyor şuan.

Kıvırcık saçlı?
  9. ConWolter

-Yazılarım-

**İsimsiz Makale*                          20.04.2014      Yazar:Geveze Blogcu
    Bu haftaki pazar makalemi yayınladım.Geçen hafta yazıların kısalığı yönünde yorumlar geldiği için bu hafta daha uzun bir makale yayınladım.Beğenmeniz dileğiyle...
  10. ConWolter

Taleworlds solaklar birliği

Bende sağ kolumu sürekli kırdığımdan çift ele alıştım iki elimide kullanıyorum yani diğer eli geliştirmekte mümkün.

Günah olayına gelince sağ el ile yemek sünnet diye biliyorum, yani sağ el ile yemek daha doğruymuş ama hiç kullanamıyorsan sol ellede yeniyormuş.

@Cloudy benim ki daha kötü oruç tutuyorum, namaz kılıyorum ama küfür ettiğimden sevabı gidiyormuş yok ibadet tam olmuyormuş yok niye kızlarla konuşuyormuşum onlardan her yerde var.
  11. ConWolter

Dinlerim-Dinlemem

Dinlemem.

Yelawolf?
  12. ConWolter

Yorumlarınız için teşekkür ederim, anladığım kadarıyla bu haftaki yazım kısa olmuş.Bu yüzden bir kaç makalede olduğu gibi bu haftaki yazıma devam niteliğinde bir yazı gelecek ve bundan daha uzun olacak.

Bana destek olan tüm okuyucularıma teşekkür ederim.
  13. ConWolter

@colombos çok fazla yorum gelmediğinden, az olan okuyucularıda sıkmayayım diye kısa yazıyorum. Haftaya tabi ki daha uzun olabilir.
  14. ConWolter

-Yazılarım-

*Türklük Şuuru                                    20.04.2014      Yazar:Geveze Blogcu
    Bu haftaki pazar makalemi yayınladım.Beğenmeniz dileğiyle...
Back
Top Bottom