Recent content by CheekyBoooom!!

1. CheekyBoooom!!

GrandTURK [GT] - İnaktif

GrandTURK 4 (1) - (3) 9 WTF

BEAST #3 turnuvasında C grubunda ilk maçımızı WTF birliği ile oynadık. Kendilerine maç için teşekkür ederiz. Oynayan arkadaşların eline sağlık.
    Güzel maçtı ellerinize sağlık :smile:
  2. CheekyBoooom!!

Wicked Tavern Fanatics

Buyrun efenim sıcaak sıcaaaak.
  3. CheekyBoooom!!

Wicked Tavern Fanatics

İlk 25 dakikasını izleme şerefine nail olabildim. Canlı yayın için imkansız olsa da Youtube için bir dahakine webcam'i olan herkes kaydı kendisi alsa Fırat abiye atsa ara-sıra olan kamera donma sorunu hallolur diye düşünüyorum. Eee bize de izleyiciler olarak "Devamını bekleriz!" demek düşüyor :grin:.
    Ellerinize, ağzınıza sağlık güzel olmuştu izlediğim kısım.
    Dediğin gibi olursa oyuncular birbirini göremez, bu sistem en uygunu ufak tefek takılmalar çok problem değil malum Türkiye'de internet kullanıyoruz. :smile:

Bu seriyi beğendim.Devamını bekliyorum.
    Gelecek gelecek.
  4. CheekyBoooom!!

Wicked Tavern Fanatics

Dün gece ben, nemerirus, perseus, dest ve carnifex, cheeky yöneticiliğinde Call of Cthulhu'nun daha önce Türkiye'de yayınlanmamış bir senaryosuna başladık. Kayıt alıp youtube'a yükledim, izleyin la.

fazla prof ortam xd
  5. CheekyBoooom!!

Need More Info Update Will Not Install When Finished

If the game has a decompression failure problem, please try this method:
    Open: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\AssetPackages folder.
    The error message should have the name of a file with the file extension “.tpac”.
    Locate and delete the file in the AssetPackages folder.
    Verify the game files through Steam and try launching again.
    I have deleted the both files, however, it still starts downloading even though I have updated two times.
  6. CheekyBoooom!!

Wicked Tavern Fanatics

Vay kardaşım benim...
    Discordda bekliyorum hala ona göre reis :grin:
  7. CheekyBoooom!!

Wicked Tavern Fanatics

Taleworlds forumlarının en asil ve en sarhoş klanına hoşgeldin WTF_Cheeky! :smile:
    8 sene... Vay bee....
  8. CheekyBoooom!!

[Res] The Resolute (RU/EU)

I've been working as a teacher for 3 years in a language course and to be honest, I haven't seen such a good advertisement like this since then :razz:P @Yans
  9. CheekyBoooom!!

Avrupa turnuvası hakkında;

https://forums.taleworlds.com/index...nerlord-early-access-skirmish-tournament.372/ Turnuva kayıtları tamamlandı takımları, kuralları vb. buradan takip edebilirsiniz.
  10. CheekyBoooom!!

[DR] Deutschritter [EU/DE] [Best Battle Clan] [Recruiting]

cool clan u know cheeki breeki
  11. CheekyBoooom!!

Avrupa turnuvası hakkında;

Öncelikle arkadaşlar hepinize merhaba, turnuvayı düzenleyecek olan arkadaşım @TheBard Türkçe foruma da hatırlatmak için bir konu açmamı rica etti. Çok uzun tutmayacağım turnuva kayıtları devam ediyor. Bir sorunuz varsa bana yazabilirsiniz steamden...
  12. CheekyBoooom!!

Wicked Tavern Fanatics

Var mı şeker isteyen veya bayram harçlığı
    özelden atıyorum ibanı
  13. CheekyBoooom!!

Wicked Tavern Fanatics

Fontlara ben de biraz takıldım açıkçası, yazı fontları sanki daha okunabilir olabilirmiş. Varsa font öneriniz alırım, Google Font'lardan olması gerek :smile:
  14. CheekyBoooom!!

Wicked Tavern Fanatics

Güzel maçlardı herkesin ellerine sağlık
  15. CheekyBoooom!!

Wicked Tavern Fanatics

Az kaldı çalışıyoruz üstünde :smile: var mı önerin?
    Senin yayınlarını websitesine bağlayalım bence güzel olur template olayı efsane çünkü. :grin:
Back
Top Bottom