Recent content by Cevapsız Sorular

 1. Cevapsız Sorular

  Bannerlord downgrade

  evet downgrade var. ama grafik downgrade değil bu sanki. oyunun ruhuna downgrade'i çakmışlar sanki
 2. Cevapsız Sorular

  Fleshcer

  sanırım bu iki ihtimalden birisi. ama ben hile olduğunu sanmıyorum ancak abi okçusun sen % bilmem kaç sensivity ne alaka? millet hile sanıyor. ya da gerçekten hile olup olmadığını anlayamıyoruz.
 3. Cevapsız Sorular

  Gözümüzde kerameti fazla büyütürüz.. Eğer uçmaksa, keramet dediğin, kuşlarda uçuyor. yüzmekse...

  Gözümüzde kerameti fazla büyütürüz.. Eğer uçmaksa, keramet dediğin, kuşlarda uçuyor. yüzmekse balıklarda yüzüyor. bizim için bugün asıl keramet ferasetli olmaktır.
 4. Cevapsız Sorular

  Wicked Tavern Fanatics - www.wtfclan.net - Sitemiz Yayında

  Yazıyı öyle bı okudum ki sanki seni aldatan kız arkadaşını dışarı cıkarıpta hesap geleceği zaman tuvalete diyip kaçip hesabı kitlemişsin gibi. Gaza geldim lan.
 5. Cevapsız Sorular

  Bilgisayar Kasası Toplama ve Laptop Seçme Merkezi

  bence çevir ama alacak olursan 3000 serisinden kart al. amdyi falan salla. son kullanıcısın sen.
 6. Cevapsız Sorular

  Fleshcer

  hayır. videoda hile ibaresi var. ya da sanki -20 derece oynuyor oyunu. okçular genelde olabildiğince düşük senste oynar. anlayamadım orasını artık. hilelerle aram yoktur. ama videodaki kişi gerçekten fleshcer mi diye soruyorum ben. whitewashing yok. ama haksızlıkta yapmayın kimseye. oyunun...
 7. Cevapsız Sorular

  Intel + Bannerlord Çekilişi

  Özür dilerim. Bende hata. Beklemeyin boşa abi. bana çıktı heheh. Çekilişe katıldım ihtiyacım da yok ama izlemesi keyifli oluyor. Keşke biraz daha tertipli olsaydı çekiliş. Gerçekten Katılanlar açısından.
 8. Cevapsız Sorular

  Fleshcer

  Arkadaki müzik ne böyle sanki ihtiyarlar heyeti çekmiş videoyu. Ayrıca fleshcerin idsi mi o belli değil? Belki onun adına girmiş birisi. Bunun haricinde mevzu bahis kisinin savunması dinlemek en makbulü. Fleshcde aimbotsa kendimden de şüphelenmeye başlayacağım ya. Herkes mi hileci olur arkadas...
 9. Cevapsız Sorular

  CLASS SİSTEMİ KALDIRILMALI / KALDIRILACAK MI?

  sen class sistemini savundun! sen döneksin. sensin dönek!
 10. Cevapsız Sorular

  Multiplayer Klanları Ne Durumda?

  pipet ne olur yaradana yapma bos
 11. Cevapsız Sorular

  Intel + Bannerlord Çekilişi

  yalnız ben o cümleyi taleworlds için kullanmamıştım. tw ya da bu çekilişte hile yapılıyor imasında da bulunmadım. ancak tw moderasyonu üstüne alınıp 'trol' ve 'agresiflik' üzerinden ceza vermiş. güzel. en azından haksız olsaydık da üzülmeseydik.
 12. Cevapsız Sorular

  Intel + Bannerlord Çekilişi

  olur öyle şeyler. imam osurursa cemaat sıçar misali ülkede seneleeerdir yılbaşı çekilişlerinde pişkin pişkin hile, hurda döndürüyorlar ancak üstünü örtmekle bile uğraşmıyorlar. ayrıca bu tür şans oyunlarına kafa yormak mental ve moral kodu olarak insanı zayıflatır. başka şeyler yapmak lazım.
 13. Cevapsız Sorular

  Intel + Bannerlord Çekilişi

  çekilişlere de bel bağlamak ne diyeyim? hadi içiniz rahatlasın bana çıktı. dağılabilirsiniz. bende gidip monster notbukuma süt dökeyim şimdi yanlışıkla.
 14. Cevapsız Sorular

  Wicked Tavern Fanatics - www.wtfclan.net - Sitemiz Yayında

  haberim yokmuş gibi çek pozu gibi mükemmel çıkmış. ama oyun o kadar mükemmel değil söylim. ismini drama's blade yapsalar yeridir. :D worst communitylerle kapışır.
 15. Cevapsız Sorular

  Bu Kahramanlık Felan Nasıl Alınır

  onurum -2 falandı. heralde -40000 seviyesi olsa onu gösterirdi oyun. diyardaki çoluk çocuk yaşlı kadın demeden herkesin kellesini alıyordum.