Recent content by cerkez

1. ARKADASLAR ORJINAL CD ALDIM FAKAT SERIAL KEYIM ICINDE YOK?LUTFEN CEVAP YAZIN

tesekkurler arkadaslar fakat demek ıstedığım o degıl ben oyunu kurmakta problem cekmedım yanlızca oyunu ıntervetten ındırdığımde aktıvasyon ıcın gereken serıal key gerekıyo yanı sızın bahsettıgınız 5 hanelı ve ve 5 bolme oysakı serıal key kısmı aktıvasyonda 4 bolmelı 4 hanelı anlamadıgım sey o. kendı bılgıayarım dısında baska bır yerde oynayamıyorum yanı. mesela ınternet kafede:smile:
  2. ARKADASLAR ORJINAL CD ALDIM FAKAT SERIAL KEYIM ICINDE YOK?LUTFEN CEVAP YAZIN

ARKADASLAR CD KUTUSUNUN ICINDE 5 BOLMEDEN OLUSAN 5 HANELI SIFRE VAR. BUNU OYUNU KURARKEN KULLANDIM FAKAT SERIAL KEYIMI BILMIYORUM. NEREDEN OĞRENEBILIRIM BILMIYORUM ? GELEN E-MAILDE SERIAL KEY FALANDA YAZMIYOR KAFAM ALLAK BULLAK
  3. Mount&Blade'de Yaşadığımız En Güzel Savaşı Hikaye Gibi Yazalım

ah ewt yıne o kotu sabahlardan bırıydı acemılık tatamıyle uzerımde toplanmıstı ve lord benı yakaladı :mad: yıne bozkır savası yapacaktım ve sılahlarımı kusandım bır kargı ve yayok ıkılısı. karsıdan hızla bana yaklasan bır kişi vardı onun lord olduguunu anladım ve adamlarıma yerlerınde kalmalarını ıstedım atımı gunese surdum surdum tepeyi asıp duzluge cıktıgımda tam bır fırtına koptu  :wink: (benım kargım daha uzunmus) tek vurusta lordları yıkılan orduyu dagıtmak cok kolay oldu. ama lord kacmayı basardı...  :cool:
Back
Top Bottom