Recent content by cellat211

1. cellat211

Open 1.8.1 kuzait köyleri pc restart

1.8.1 kuzait köylerinin bazılarında gidip asker toplamaya basınca pc restart atıyor sanbox girdim normal oyunda oluyormu bilmiyorum ama mod yok hiç buna rağmen temiz sıfır oyunda bile oluyor. Steam da dosyaları doğruladım sonuç aynı. Bu zamana kadar hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım...
  2. cellat211

Geliştirici Güncellemesi #1 - Kullanıcı Arayüzü ve Çok Oyunculu Oyun Modu

1660 ti sıkıntısız oynuyordum 12 GB güncelleme 1.5.3 sanırım oyun takılıyor artık nasıl başardılar bilmiyorum optimizasyon berbat hale geldi ne güzel oynuyordum
  3. cellat211

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

teşekkürler.

her yamada oyuna ayrı bir sıkıntı çıkarıyorlar bakalım ne bozulacak daha merak ediyorum.
  4. cellat211

update kontrol edin

1.0.7 den önce item karşılaştırma renkleride bozulmuştu ;c
    aynen dahada resim bozultmaları artmış şimdi bu bug mu bilmiyorum ama şuan kergitler ile savaşıyorum çapulcular kergit tarafına geçip ikisi birden bana saldırıyor bu tuhaf ?
  5. cellat211

update kontrol edin

lütfen şu update leri yayınlamadan kontrol edin her update ile çalışan şeyleride bozuyorsunuz ticaret sisteminin resimleri renkleri gitti şimdide kullandığım kılıcın resmi at resmi oldu her update ile bu resimler dahada saçmalamaya başladı şu yamayı çıkarmadan bi kendinizde kurun oynayın 5 dk...
  6. cellat211

--Yeni Gelen Patch ve Performans Değişimi--

bazı sorunları düzeltmişler ama son 1 hotfix ve bugünki update ticaret sisteminde item resimlerinde ve yazı renklerinde sıkıntıya yol açtı bugünkü update ile birkaç itemin de resimleri saçmalamaya başladı :sad:
  7. cellat211

e.1.1.0 patch notları nerede ?

sorunları düzeltsinler yenilikler sırayla gelir en basitinden kendi çetemizi şehirlere yerleştiremiyoruz
  8. cellat211

itemler

kilitlediğim itemleri satıyor 3 kere denedim kitli itemleri satıyor bazılarını tekrar tekrar denedim ve itemlerin kırmızı yeşil ile görünen değerler normal renk görünüyor karşılaştırılmalar anlaşılmıyor bazı hammadde resimleri mızrak şeklinde çıkıyor 1.05 den sonra gelen fix den sonra böyle...
  9. cellat211

Need More Info güncelleme sonrası

bugün gelen yama sonrası oyundaki ticaret mallarının resimleri mızrak oldu bazıları birde kıyafet silah vb yeşil kırmızı karşılaştırma renklei tamamen kayboldu.
  10. cellat211

1.04 ile

1.04 ile oyun daha stabil iyi oldu MuTorere oyunu diye bişey masa oyunu ordaki görüntü tuhaflaştı şimdilik gördüğüm bu.
  11. cellat211

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

arkadaşlar kale ve şehirlerimize savaşlardan önce savunma silahları yerleştire biliyor muyuz ? kaledeki her yapıyı max 3 seviye yaptım ama mancınık vb savunma araçları illa savaş sırasında mı konuyor ?
  12. cellat211

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

arkadaşlar şehirdeki çeteleri temizliyoruz malum ama oraya normalde adam yerleştirme var göstermişlerdi video larda biz nasıl koyucaz kendi adamlarımızı yapa bilen var mı ?

birde kervanı falan takip edebiliyorduk üstüne sağ tıklayıp kalktımı bu özellik ?
  13. cellat211

şehirde çete kurmak

arkadaşlar şehirdeki çeteleri temizliyoruz malum ama oraya normalde adam yerleştirme var göstermişlerdi video larda biz nasıl koyucaz kendi adamlarımızı yapa bilen var mı ?
  14. cellat211

e1.0.4 Yama Notları

Kendi yapıyor.
    teşekkürler 1.04 iyi ki geldi okçular yarım yamalaktı canı isterse sıkıyordu düzeldi gibi görünüyor
  15. cellat211

e1.0.4 Yama Notları

sağol translate çevirisi kötü yapıyordu ilaç gibi geldi. oyunu güncellerken beta programına katılıcak mıyız steam dan yoksa normal bırakınca kendi yapıyor mu ?
Back
Top Bottom