Recent content by CavalryMan

1. CavalryMan

Mafia Trilogy - 2020

Linç yemek istemiyorum hatta 1. oyunu yakın zamanda tekrar bitirdim ama bence 2.oyunun hikayesi daha organikti, 30'lu yaşlarında taksici olan hatta bir bakıma sünepe sayılabilecek bir adamın tesadüf eseri şehrin en önemli gangsterlerinden biri olmasından ise, Sicilya asıllı, ergenlikten itibaren...
  2. CavalryMan

Mafia Trilogy - 2020

mafia 1 ve ya mafia 2 ye bide online kısım eklesinler, bu oyun gençliğimi yesin öyle diyim.
  3. CavalryMan

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Eğer çocuk tek çocuk değilse kardeşlerine ansiklopediden girdiğin zaman ''erkek kardeş'' veya ''kız kardeş'' yazıyor. Dikkatimi çekti genelde erkek oluyor, eğer kardeş yoksa L tuşuna basıp klan kısmında üyelerden çocuğun tipine bakarak da anlayabilirsin, çocuğunuz oldu bildirimini çarpıdan...
  4. CavalryMan

Kendi çocuğumuzu sadece 18 yaşına gelince mi gruba alabiliyoruz veya şehirde görebiliyoruz ? Jahrein ufak çocuğu grubuna almış anlayamadım onu.
  5. CavalryMan

Fethedilen tımarı alamıyorum

Dostum yakınlarda toprağı olan 3 lord çıkıyor anladığım kadarıyla, o yüzden bi yer kuşatacaksan yakınlardında toprağın olmasını sağla.
  6. CavalryMan

kale savunmasını yendiğimiz halde kale için kuşatma yapmak

Bu arkadaş gayet haklı, 1600 küsürlük orduyla kaleyi kuşatıyorum içeride 70 küsür asker var gelip benden merhamet dileyeceklerine teslim ol çağrısı yapma seçeneği bile çıkmıyor. Destek gelir mantığı saçma bir mantık çünkü gelen 100-120 kişilik lordlar dahi kaleye girmeye çalışmıyor ben kaleyi...
  7. CavalryMan

Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

la bende anlamadım karının üstüne ceketi atıyoruz hamile kalıyor, 7 tane bebe oldu bunlara kim bakacak
  8. CavalryMan

Bence ekibin buna odaklanması lazım, vlandiya lorduyum, sturgiya, battania, kuzey ve güney imparatorluğu yıkıldı, geri kalan krallıklar olarak sürekli savaş halindeyiz ve oyun full kale ve şehir kuşatmalarına döndü ve bu problemden kaynaklı kuşatma yapasım gelmiyor, yapsam da gereksiz kayıplar...
  9. CavalryMan

Bu kuşatma sırasında merdivene tırmanamayan beyinsiz npc lerin düzeltilmesi lazım, kuşatma kulesi inşa ettim düşman kuleden iniyor düşüyor falan benim adamlar dibinde duruyor.
  10. CavalryMan

TALEWORLDS BİZE T-SHIRT SAT

Ben oyun çıkmadan çok daha önce gözüme kestirmiştim bu t-shirtleri pek çok yayıncıya haberciye vs. hediye de edilmiş videolarda görmüştüm. Şuan resmini bulamadığım kıpçak maskeli bir t-shirt daha vardı en güzeli oydu, başlık yeterince açık bence. Mr.Arda başta olmak üzere bu önerimi lütfen...
  11. CavalryMan

Battlefield 3 MP Platform[Gelin Beraber Oynayalım]

Cios biz kuzenle gta 5 aldık her yer hileci dolu herif god mod açmış, beni admin gibi istediği yere spawnlıyor 8000 level olmuş falan saçma sapan şeyler Rockstar perma ban atmıyormuş hesaplara sadece sıfırlayıp bırakıyormuş o yüzden sanırım. Cs go hileden geçilmiyor, mevlana falan yok ama belli...
  12. CavalryMan

Oyunda 5 tane çocuğum var, yaşları 4-3-2-1(ikiz) şeklinde, bunlar annelerinin olduğu şehirde gözüküyor lordun salonunda göremedim. Ben bunları kaç yaşında grubuma alabilir veya birlik oluşturabilirim ?
  13. CavalryMan

Topraklarımı tutarak vlandiyadan ayrıldım bana savaş açtılar, 130 kişilik ordumla 690 kişilik vlandiya kralının içinden geçtim, 4 lorduyla beraber kellelerini aldım sonra 40k verip barış yaptım ama şuan krallık olarak görünmüyorum. 3 Şehri 2 kalesi ve köyleri olan bir klan oldum, şu komplo...
  14. CavalryMan

armor does something modu çok mantıklı ve doğru bir mod o tarz modlara bir şey demiyorum, mesela sancak taşıma modu da aynı şekilde. Bu arada bu onur -2 dalgası nasıl geçecek herkesi serbest mi bırakayım ne yapayım, karım ile bile ilişkim -100 nasıl oldu anlamadım.
  15. CavalryMan

Şuan geforce now üzerinden oynuyorum, mod yüklendiğini sanmıyorum. Açıkçası şuan modda yüklemek istemiyorum şuan saf haliyle ne var görmek istiyorum. Şuan istinanın komplosu 1680 puanda, vlandianın lorduyum görev bitince ne olacak merak ediyorum, imparatorluğu da yıkabilirim vlandiya lorduyken...