Recent content by CarOgnjen

  1. CarOgnjen

    Klan??

    da li ikakav Balkanski klan za Persistent Kingdoms,Napoleonic,Native ili bilo koji drugi mod da se uclanim
  2. CarOgnjen

    Klan i Server

    ma nasoa sam to od 3.77e al sam glup pa nisam prije skontao jbg  :smile:
  3. CarOgnjen

    Klan i Server

    brt pise 11e kako to
  4. CarOgnjen

    Klan i Server

    meni pise na g2a kada udjem da je 11 dolara
  5. CarOgnjen

    Klan i Server

    hvala znm za g2a ali prvo roditelje moram pitati i kada kupis key il dobijes ga pa ga ukljucis preko steama je li i volio bi da neko kada kupim igru bude samnom pa da me nauci osnovi znam igrati ali ocu da se poboljsam
  6. CarOgnjen

    Klan i Server

    Neki klan ili server za Persistent World ili neki drugi multiplayer mod mislim da kupim MB Warband na bozic ili novu godinu kada najmanje budu cjene pa ako neke klanove ili servere preporucujete napisite
  7. CarOgnjen

    Najjeftinije

    Da li mi mozete reci odakle je najjeftinije da kupim mb warband nasao sam sa ovih prostora za 950 dinara izvinjavam se ako se ovo ne moze pisati samo zelim da pitam vas :D
  8. CarOgnjen

    Europe 1350

    evo sada skidam medieval conquest svidja mi se mod imam jos i onaj 16th century steta sto nema srbija al jbg ja napravio svoj faction zove se Serbian Uprising Empire
  9. CarOgnjen

    Neki mod protiv Turaka

    ee mozel link od Rise of Nationalisam ne mogu ga nigdje naci
  10. CarOgnjen

    Neki mod protiv Turaka

    ima li ijedan mod protiv Turaka ali da mogu igrati sa Srbijom protiv Turaka ako ima recite mi dole ali da je dobar
  11. CarOgnjen

    Europe 1350

    znam ali bas bi htio u 1350 ili 1300 nije bitno ali dobro
  12. CarOgnjen

    Europe 1350

    Cao braco sloveni da li znate ijedan tim koji bi mogao napraviti Europe 1350 mod bio bi jako srecan ako moze moze ako ne moze ne moze jbg  :D
Back
Top Bottom