Recent content by bystealthy

1. bystealthy

NW koleksiyon paketi ile ilgili bir soru

Steamdaki Koleksiyon paketinde hepsinin ayrı keyi var ve diğer koleksiyon paketlerindede ayrı keyler vardır.
  2. bystealthy

NW: Karşılaştığınız Komik Durumlar

ya atlılar ne güzel ilerlerken boş alanda bi ağaç var ve oraya takılıyorlar sadece biri olsa iyi peşpeşe takılıyorlar umarım bi el atarlar şu olaya :sad:
  3. bystealthy

Mount&Blade Warband: Napoleonic Wars DLC Paketi Bilgi Konusu

Beyler biraz takıldım oyunda baya güzel olmuş oyun sizi çekiyo kendine :grin: baya güzel dürbün falan çok hoş olmuş.
  4. bystealthy

Warband Update: 1.172 ve Eski versiyonlar

Haritalardaki değişiklikler gayet yerinde olmuş
  5. bystealthy

M&B:Warband Napoleon Wars Rozet Ekleme Rehberi

Bende ekledim steam collection paketine dlcde dahil bu arada
  6. bystealthy

Beyler steam collection paketine galiba dlc dahil serial keyi gözüküyo bende
  7. bystealthy

neyse dlcyide artık playstoreden alırız :grin:
  8. bystealthy

bence steamdan collection paketi alın 8.75$ gayet uygun. Umarım oyun ateş ve kılıçın mpsi gibi hayal kırıklığı yaratmaz
  9. bystealthy

Iphone 4 mü, BlackBerry Bold 9900 mı Almalıyım?

bence iphone 4 al uygulama vs. için. Androidde olabilir.Eger farklı bişeyler denemek istiyorsan windows phone 7.5li bi telefonda alabilirsin.
  10. bystealthy

Sadece multiplayer olması kötü olmuş çoğu kişi hayal kırıklığına uğramıştır umarım TW yazın warband gibi bir oyun çıkarır.
  11. bystealthy

Önerdiğiniz Adsl İnternet

abi nedense benim hiç ttnetle sorunum olmadı.Aylık 8 mbit kullanıyorum hızımın düşdüğünü hiç hatırlamıyorum.Ya ben 5 senelik aboneyim diye bana kıyak geçiyorlar yada sizi sevmiyorlar.Ttnetle bir sorunum olmadığı için oyum ttnete. 
  12. bystealthy

Hoşgeldin Ramazan

benim ramazanın en çok sevdiğim yanı insanın içine hakikaten bir mutluluk doluyor.Bide ramazanda babama pastırma aldırıp köydende tarhana sipariş ediyorum pastırmalı tarhana yaptırıyorum hakikaten müthiş oluyor geçen sene ramazanda full çorba olarak tarhana yedim.
  13. bystealthy

arkadaşlar mount blade warband çocuk nasıl yapılır?yapılmıyorsa çocuk yapa

bence bu çocuk işi sadece fantazide kalacak.
Back
Top Bottom