Recent content by By_Balcy

1. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

OOO KEŞKE İNDİRMESEYDIM BENDE HİÇ AÇILMADI BİŞELER BİŞELER DEDİ TROOPS HATA VERDI YA BEYLER BU KADAR DA OLMASKI YAV
  2. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

Beyler İndirordum Tamda ama yorumlar hayal kırıklığına uğrattı ındırsemı dıe şüpheye düştüm resmen :ohdear:
  3. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

ooo selamet indirdim bırak diplomasiyi yeni oyuna başla dıorum çalışmayı durdurdu dıor bu kadar mıydı acılen modu yapılandırın o kadar bekledık ındırdım arka plan guzel falan yenı oyuna başla dedım hayal kırıklıgına ugradım  :ohdear: :facepalm: :dead: :mad: :cry: :sad:
  4. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

selamet diplomasiyi falan koydunuz mu ya da koyıcakmısınız su an ındırıorum da freelancer falan onları olsa iyi olur
  5. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

Beyler sabredelim cıkar ya :smile: da 2 gün 2 ün geciştiriorsunuz keske hıc yazmasaydınız 2 gün sonra dıe haksızmıyım
  6. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

Aeglos said:
    Üstte yazdım, anlamadınız galiba. Diplomasi olması için baştan yapmaları lazım. :smile:
    Bende cevap yazdım okumadın galiba :smile:
  7. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

battalgaziii said:
    mod çıkçak bence bu saatten sonra bişey istemeyin çııkması gecikir v1 çıkçak beta değil bu hafta için söz vermişlerdi inşallah çıkartırlar
    Bence tam cıkarsınlar dırek freelancer diplomasi anket yapsınlar oy birliği ile cıkartırlar
  8. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

dorkbey bana diplomasi konusunu ekipce bir konuşmamızlazım dedi freelancer kendı askerımızı yapmak da güzel öneri teşekkürler mod bu arada beta olarak mı cıkacak yoksa tam sürümmü beta olarak cıkıcaksa sonra falan da yaparlar freelancerı ama tam sürüm olarak cıkıcaksa bence diplomasi ve freelancerın yapılmasını öneririm
  9. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

Beyler Siz Ne Diorsunuz diplomasi konusunda bence olsun bir krallık o bu şu oldugunda diplomasi cok işe yarıor kı hep yarıor yanı bence cogunluk diplomasi ister tabı önyargılı gıbı konusma olmasın ama diplomasi her modun içince olması gereken bir şey bence bu modda da olması lazım yoksa arkadşlarız ugrasıor modla ama sanırım diplomasi cok onemlı bır sey eksıklıgını hıssedeceklerdır sanırım anket yapıcaklar ozaman güzel oluır
  10. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

battalgaziii said:
    By_Balcy said:
    dorkbey arada cevap verde yanlız hissetmeyelim kndimizi biliorum zor iş ama bekşemek de zor  :?: :roll:

kardeş sen 2 günde modun delisi oldun biz 8 aydır bekliyoz anla halimizi haklısın hiç bakmıyolar konuya  :sad:
    BEN 8 AYI DÜŞÜNMEK İSTEMİORUM :smile:
  11. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

dorkbey arada cevap verde yanlız hissetmeyelim kndimizi biliorum zor iş ama bekşemek de zor  :?: :roll:
  12. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

YÜZ BİN KERE BAŞARILAR TAM DESTEK ARKANIZDAYIZ  :!: :!: :!:
  13. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

battalgaziii said:
    By_Balcy said:
    Evet bir gün daha geçti :smile: güzel ilerlemeler hissediorum :arrow:

şimdilik tık yok  :smile: bu hafta çıkarcakları için modla uğraşıyorlardır herhalde
    aynen burnuma güzel kokular gelıor :smile:
  14. By_Balcy

[SP] Diriliş Ertuğrul

Evet bir gün daha geçti :smile: güzel ilerlemeler hissediorum :arrow:
Back
Top Bottom