Recent content by buz

1. buz

WB Bir itemin markette gözüküp gözükmemesini ayarlama

module_items dosyasında sadece itp_merchandise etiketi olan eşyalar markette gözükür. eşyanın markette gözükmemesini istiyorsan o etiketi silmen yeterli. ayrıca aşağıdaki örnekte satırın sonundaki fac_kingdom_3, fac_kingdom_6 etiketleri ise o eşyanın sadece 3. ve 6. krallıklarda yani kergit ve...
  2. buz

[WB][SP] Calradgyr (v2.2 - 30.06.2020)

evlat ve calradgyr modları için discord sunucusu: https://discord.gg/y3a2Btr
  3. buz

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

evlat ve calradgyr modları için discord sunucusu: https://discord.gg/y3a2Btr
  4. buz

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

yanlış hatırlamıyosam onda bi değişiklik yapmamıştım, native'de olduğu gibi hanları gezerek buluyoruz.
  5. buz

uyardığın için teşekkürler. kusura bakmayın unutmuşum onu düzeltmeyi, dün 2.2'yi indirenler şimdi tekrar indirsinler.
  6. buz

2.2 güncelleme paketi çıktı! ModDB'den indir Steam Atölye'den abone ol Resimler Rehberler 2.2 değişiklikler: - rusça çeviri güncellendi (teşekkürler rendor) - siyah şövalye zırhı hatası düzeltildi - saplama hasarı (0) hatası düzeltildi - kargıcıların garnizona asker göndermeme hatası düzeltildi...
  7. buz

teşekkürler @Nizaing, bu faydalı rehberini üst tarafa sabitledim. Arkadaşlar eğer sizler de Calradgyr olurken yaşadığınız maceraları, tecrübeleri, tavsiyelerinizi bir rehber halinde yazarsanız onları da bu listeye eklerim.
  8. buz

hayır, olmuyor. aslında modun konusu itibariyle haydut liderlerine çok önem vermem gerekirdi. neyse daha sonra bişeyler yaparım belki...
  9. buz

istediğin kadar saldırabilirsin. yılmak yok, yenene kadar saldır. 👑 calradgyr tacındaki taşları bulmak için rehber burada
  10. buz

SP Native Calradgyr (v2.2 - Jun 30, 2020)

Yes, @Kodlak. I plan to make a story mod. There are two options in my mind; "Calradgyr Storymod" or "Evlat II".
  11. buz

moddb'den v2.1'i indir. eski kayıtlı oyunlarla uyumlu. tarif ettiğin set, yukarıdaki videoda giydiğim set.
  12. buz

yukarıdaki videoda da gördüğün gibi 20 yakut veriyo. modu steam atölye'den mi indirdin moddb'den mi? gölge savaşçısı seti yok, başka bişeydir onun adı. süvari kılıçlarını pazara koymayıp başka yöntem bulacaktım ama sonra üşendim =)
  13. buz

teşekkürler. yeni rehber videolar gelecek.