Recent content by buz

1. buz

[SP] Evlat 2 beta (hotfix v0.3 çıktı 08.01.2022)

Yalnız bu hamiryunun elinde yakın dövüş silahı yok, yanına gelince bizi tokatlamaya çalışıyor.
    hamuryu'yu hep hileyle geçtiğimden görmemişim :facepalm: düzeltirim onu da.
    Yakut alınca hazine haritası veriyor, hazine haritası almadan köylere tek tek baksak gene sandık bulurmuyuz?
    hayır, bulamazsın :iamamoron:
  2. buz

Bayattepelileri dövüp geldim, adamlar silah çalıp gelmişler :smile:

edit1: Yalen kayık sahnesi süperdi, kutuyu düşürmek için 20 ok attım :smile:

edit2:grin:okuma atöylesi ve demirci tamamlandı, kradusda parayı buldu, dorak kalesine gittiğimde rolf ve diğerleri selam diyor, sonraki aşamaya geçemeiyorum.
    düzelttim frozen. kaldığın yerden devam edebilirsin: https://www.moddb.com/mods/evlat-2/downloads/evlat-2-hotfix-v01
  3. buz

şim
    Bayattepelileri dövüp geldim, adamlar silah çalıp gelmişler :smile:

edit1: Yalen kayık sahnesi süperdi, kutuyu düşürmek için 20 ok attım :smile:

edit2:grin:okuma atöylesi ve demirci tamamlandı, kradusda parayı buldu, dorak kalesine gittiğimde rolf ve diğerleri selam diyor, sonraki aşamaya geçemeiyorum.
    şimdi kontrol ediyorum.
  4. buz

SP Native Evlat 2 (beta v0.3 released 08.01.2022)

Evlat 2 beta Will Marnid's Caravan manage to reach the town of Sargoth? Only Rhodok questline is avaliable in this beta version. Questlines about other five factions of Calradia will be available in the full version of Evlat 2. Evlat 2 is a story mode with a main storyline, the sequel to the...
  5. buz

reserved
  6. buz

Evlat 2 beta Marnid'in kervanı Sargoth şehrine ulaşabilecek mi? Bu beta versiyonda yalnızca Rodok görev serisi var. Diğer beş krallıkla ilgili görev serileri tam sürümde olacak. Evlat 2 modu ana hikayesi olan bir hikaye modu olup Evlat 1 modunun devamı ve Calradgyr modunun yancısıdır...
  7. buz

Resolved (Türkçe çeviri hatası) mühendis'e jawwal'dan yazıyor

ilginiz için teşekkür ederim.
    buna ek olarak başka hatalar da bulup ingilizce foruma yazmıştım: https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/e1-5-7-turkish-translation-errors.438604/ konusu açılmışken onu da hatırlatayım dedim.
    kolay gelsin, iyi çalışmalar.
  8. buz

In Progress e1.5.7 Turkish Translation Errors

9. buz

The main menu guy is Olek the Old

no idea, probably like you said. They haven't designed it yet
  10. buz

Resolved (Türkçe çeviri hatası) mühendis'e jawwal'dan yazıyor

1.5.6'da türkçe çeviri düzeltmeleri yapılmış ama bu unutulmuş. spspecialcharacters.xml dosyasında "the engineer" ve "of the jawwal" aynı isim koduna name="{=cP1o8eUs} sahip ve türkçe çeviri dosyasında bir tek jawwal'dan çevirisi var, mühendis yok. Line 910: <NPCCharacter...
  11. buz

[WB][SP] Calradgyr (v2.2 - 30.06.2020)

yoldaşların anlaşmazlığını kapatabiliyor muyuz?
    evlat modunda o ayarı eklemiştim ama bunda eklemedim. ama forumda aratırsan onla ilgili tweak bulabilirsin. eğer yoksa ben müsait olunca ayarlarım.
  12. buz

şu an evlat 2 modunu geliştirmeye ağırlık verdim. belki daha sonra bakabilirim dediğin özelliklere.
  13. buz

[WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V2 ÇIKTI!

Senin modunu diğer selçuklu/osmanlı modlarından ayıran özellikleri güzelce belirtip yazarsan daha güzel olur. Başarılar.
  14. buz

hepinize çok teşekkür ederim, sağolun =)
Back
Top Bottom