Recent content by burock1997

1. Karım ve aynı zamanda başkanım gitti :SYardım Lütfen

karım aynı zamanda başkanım :grin:
  2. Karım ve aynı zamanda başkanım gitti :SYardım Lütfen

hayır hacı evli gözüküyorum kumada gelmiyor istemezmiyiz 5-6 karı 3-4 düzine çocuğumuz olsun :grin:
  3. Karım ve aynı zamanda başkanım gitti :SYardım Lütfen

yav yok kadın yok hacı işte yok ortalarda hiç bir yerde yok :S
  4. Karım ve aynı zamanda başkanım gitti :SYardım Lütfen

konu canlansın az hala yok leydim lütfen yardım 1 taleworlds yetkilisi baksa olur yav.Oyuna boşa veriyoruz para o zaman.
  5. Karım ve aynı zamanda başkanım gitti :SYardım Lütfen

abi tüm krallığı ele geçirecem ne yeni oyunu yav şurda nord vaegir bir de sarranid kaldı sarranid sultanı sultan hakime elçi yolladım derebeylik istedim ondan öyle olunca ateşkes ilan ettik saldım başımdan onları.Daha vaegiri yenecem sonra nord ile sarranidi birbirine düşürüp sarranidi yenecem en sona da nord ile dalga geçecem biraz :grin:
  6. Mount&Blade'de Yaşadığımız En Güzel Savaşı Hikaye Gibi Yazalım

Daha krallığımı yeni kurmuştum bana açılan savaşı kergit hanlığına yedirecektim ama o da ne dakka bir gol bir.Karşımda olan 1000 kişilik ordu beni çok şaşırttı.Ya bi namussuz gibi kaçacak ya da şerefli bir lord gibi kalemi koruyacaktım ancak sorun şu ki benim sadece 124 askerim vardı.Hemen derebeylerimden birini buldum beni takip et dedim.Bu evet bu leydi deshaviydi.Sonra eski rodoklu artimenner i ve diğer derebeylerini çağırdım.Ancak yetmedi.Daha biz 700 onlar ise 1000 kişilerdi.Bu benim aklıma çok zekice bir şey getirdi.Ordularını parça parça yenmek.Önce diplerine daldım ve 2 derebeyini çektim.Gittim gittim ve gittim taki peşlerimi bırakanlara dek sonra onlar geriye dönerken ışınlandım ve önlerini kesip karşılarına çıktım hemen savaşa tutuştuk.300 Kişiye karşı savaşıyorduk ve bu savaş bana pahalıya 50 leşe mal oldu.Ama onları yenmiştik artık bizim 650 onların 700 askeri kaldı ve aynı taktikle tekrar 400 kişilik bir ordu çektim.Round Round savaşıyorduk.Ve bir şey oldu.İnanılmaz bir şey sanki gökten oklar yağmaya başladı.Bunlar bizi öldürüyordu ve hemen geri çekilme talimatı verdim spawn yerine gittiler ve orda bekledik.Düşman üstümüze geldiğinde benim ağzımdan okçular ateeeeeş sözü çoktan çıkmıştı.Artık sadece piyade ve okçuları kaldı atlılar gitmişti ve benim ağzımdan şu söz çıktı herkes,Hücuuuum ve işte o an son round da bitmişti.Bende çok zahiyat vardı.150 kişi.Benim ordum telef olmuştu müttefiklerimde ağır kayıplar verdiler.Ve son birliklerine de saldırıp.yok ettik zahiyat bizde 300 onlarda ise 900 kişiydi.Diğer 100 kişiyi yaralı ele geçirdik.Ve bu savaştan sonra başkentime gittim ve dinlendim.Ordumu tekrar kurmam gerekiyordu.Bende sadece 5 adet yandaş kaldı gerisi ise telef.
  7. Karım ve aynı zamanda başkanım gitti :SYardım Lütfen

k.bakmayın flood yaptım ama lütfen bir cevap :grin:
  8. Karım ve aynı zamanda başkanım gitti :SYardım Lütfen

bak keten değil kadife gerek bir de alet kadifeyi jelkala şehrinde bulabilirsin aletleri sarranid sultanlığının köylerine filan bak sonra git bir şehrine sonra bu şehri düzenle yazısı var 2 tane alttakine tıkla sonra my count filan çıkacak ona tıkla tek şık var zaten ona tıkladınmı yeni başkentin o şehir olmuş olur.Bu arada harbi benim karı ya noldu devlet başkanımda yok napacam :S
  9. Kontlar ikna olmuyor!!!

krallıklarını yok et öyle yap :grin:
  10. Karım ve aynı zamanda başkanım gitti :SYardım Lütfen

Arkadaşlar işte geziyordum başkentim suno bu arada gittim karımın yanına karım yok.Karımıda başkan yaptıydım dolayısıyla her şey gitti.Başkentimi değiştirdim yalen yaptım yine yok kadın bu karı nereye gitti gidiyorum leydi deshavi ye soruyorum bilmiyorum diyor noldu bu kadına anlamıyorum üstelik...
  11. Görev Aldım Yardım

bende aynı dertten muzdariptin yapamam dedim gittim istediğim zaman alabiliyorum o görevi :grin:
  12. Lordlar Mekanlarından Çıkmıyor :(

bende inpert-export mu ne işte ihraş-ithal yaptım her şey full ama level 32 :grin:LoL
  13. Leydi'nin Vasisi

ben karıyla mı evlendim babasıyla mı merak ediyorum babasıyla kankayız maşallah ilişkimiz 96 mı 99 mu ne karıyla 96 babasınınki daha fazla ben hangisiyle evlendim acaba :grin:
  14. Yoldaşlarım Lord Olmuyor

grup ekranına gir mesela tıkla bir yandaşına deshavi gibi yandaşlarına konuş de bir sorum olacak de toprak istermisin de evet derse ver bir toprağını ona o da senin derebeyin olur ama verme bence sonra geri alamıyon diğer lordlar sana eziksin gitti çapulcuya filan ite filan toprak verdin diyor ilişkin geriye gidiyor sonra oyunda bir toprak kazandın mı bir derebeyine vermezsen başka derebeyine ya da kendine verirsen diğer vermediğin derebeyleriyle aran bozuluyor salla tüm krallık senin ne güzel.Lorlarının esir alınma gibi bir durumuda var mesela benim artimenner vardı rodoktan çaldıydım kergitler esir almış her yerde onu aradım en sonunda kergitler bitti yok oldu öyle geldi :grin:
  15. arkadaşlar mount blade warband çocuk nasıl yapılır?yapılmıyorsa çocuk yapa

çocuk yapma olsun her 9 ay 10 günde bir çocuk daha hiç durmak yok pancar motoru gibi pa pa pa pa :grin:
Back
Top Bottom