Recent content by BugraKSMK

1. Kalradya:Hain Sultan (İPTAL)

Mod iptal galiba konu 11 aralık 2015de açılmış :ohdear:
  2. [SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Merakla bekliyorum inşallah 1 aya kadar herhangi bi sorun olmadan çıkarabilirsin  :cool:
  3. [SP] Warband Göktürkler Modu (RESİM LİNKLERİ YENİLENDİ)

Map osp ise kimden aldığını sölemek zorundasın ve kullanmak için izin almalısın kurallar öle diye biliyorum :meh:
  4. [SP] Warband Göktürkler Modu (RESİM LİNKLERİ YENİLENDİ)

Oyuna girdim ne lordların ismi ne şehir isimleri değişmiş bide en kolay olan başlangıç ekranlarını değiştirmemişsin bide map osp mi ? bide bu mod mu  :lol:
  5. Anno Domini 1257 - %99 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Arkadaşlar tam kurulum düzgün anlatılmamış ben yaptım anlatım indirdiğiniz türkçe çeviri dosyalarını langauges içindeki tr ve menus dosyalarını langauges dosyasına atın ama önce onun önceden bulunan menus dosyasını silin sonra langaugese girmeden altta menus var onu da dosyanın içine atıcaksınız (mb warband >modules>anno domini 1257)

1.03 1.57+ uygundur yukarda biri sormuş 1.158 için uygunmu diye evet uygun

Bide oyuna girdim güzel ama şehirlerden gönüllü toplanmıo hep paralı asker var gönüllü bulamadm 3 - 4 tane şehir gezdim bulamadım çeviri dosyalarından kaynaklanan bi sroun olmaz değilmi ?
  6. [SP] Anneciğim, Türkler! - Alpha [BUGFIX]

yarın büyük gün heyecanla bekliyorum :iamamoron:
  7. [SP] Anneciğim, Türkler! - Alpha [BUGFIX]

hun'ın iletisini iyi okuyun öle bişey olmıcak adam örnek vermiş  :grin:
  8. [SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Phyanaphos ¤ said:
    Ben oyunda yeterince oğul görmekten sıkıldığım için en iyi itemları vs hep kızıma veriyordum. Oğlumuda karşı taraf korksun diye çift elli kılıçla çırılçıplak yolluyorum Korkmuyorlar ama komedi.

işte aradığım mizah
  9. [SP] Anneciğim, Türkler! - Alpha [BUGFIX]

Hun mod da güçlü bir krallık var mı yoksa tüm krallıklar askeri güçte eşit mi mesela birinin atlısı iyi birinin piyadesi yani hepsinin iyi olduğu bi krallık var mı
  10. [SP] Anneciğim, Türkler! - Alpha [BUGFIX]

Beklemedeyiz forumda sabırsızlıkla beklediğim modlardan biri inşallah en yakın zamanda çıkarırsn başarılar
  11. [SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

birayı yiyecek/içecek yapmışsın fazla içtiğinde bazı askerlerin sarhoş olup bayılabilirse süper olur :grin:
  12. [SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

kayıtlı oyuuna etki edermi yoksa yeni bi save mi açıcaz :?: inşallah etki ediyodur
  13. Merhabalar

ad1257 1.03v türkçe yama var diye biliyorum bilgisayarına güveniyosan oyna güzel bi mod  :cool:
  14. [SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

kızımı kara şövalyeler kaçırdı akşamları Praven Şehrine çıkarcaklarını sölüyo ama her akşam Praven Şehrine gidiyom kızım yok bulamıyorum bir türlü , kızım kötü yola düşmüş olmasın :facepalm:
  15. [WB][SP]EMPIRE MOD [BETA ÇIKTI! İNDİR VE OYNA!](ANKET EKLENDİ)

Osmanlı İmparatorluğu Kralı Harlaus mu ?  :roll:  :iamamoron:

Ayrıca derebeyelerin sadece isimleri değişmiş yüzleri aynı Osmanlı İmparatorluğu bildiğin Svadya  :mrgreen:

Yazı fontunu kesinlikle değiştirmelisin :!:

Bide ilk başta oğlunun verdiği görevde Jelbegi Kalesi kuşat diyo verdiğin 50 yeniçeriyle daldım kaleye 10 saniye sürmedi savaş ilk görev zor olmuş biraz bence asker topla diye görev olup daha sonra kuşat diye görev olmalıydı :roll:

Back
Top Bottom