Recent content by BugGeriBildirimi

1. Ana Menü - Oyunu Oyna butonu yok yardım ? :D 1.9.0

Oyunun ana dosyalarını devre dışı bırakmışsın. Simgeye tıkladığında gelen ekranda mods kısmından Story Mode ve diğer ana dosyaları aktif et.
    world of tanks oynamışmıydın ?
  2. Ana Menü - Oyunu Oyna butonu yok yardım ? :D 1.9.0

Oyunun ana dosyalarını devre dışı bırakmışsın. Simgeye tıkladığında gelen ekranda mods kısmından Story Mode ve diğer ana dosyaları aktif et.
    çok teşekkür ederim valla ben bişey ellememiştim oraya bakmakta aklıma gelmedi valla çözüldü canını yerim <3
  3. Ana Menü - Oyunu Oyna butonu yok yardım ? :D 1.9.0

Komple silip tekrar yüklesem düzelir mi ? Tek ben de mi var bu sorun ?
  4. Ana Menü - Oyunu Oyna butonu yok yardım ? :D 1.9.0

Evet aylar sonra güncelleme gelecek diye geri döndüm, kitaplıktan beta 1.9.0ı seçtim 21gb indirdi, sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulattım yine bişeyler indirdi ve oyuna girdim durum bu :D Sorun sadece bende mi yoksa oynamaya kapatıldı mı tam sürüm çıkana kadar ?
  5. 1.5.10 mükkemmel bug. Kendime savaş açtım :D

Komplo kervanını epictroreadaki istinia gönderiyor, epictrorea hangi krallıta ise kervana müdehale edince ona otomatik savaş açılıyor. Epictrorea benim şehrim olduğu için kendime savaş açıyorum iç savaş :D Ayrıca istinia benim düşmanım ama benim şehrimde benim salonumda bulunuyor, konuşurken...
  6. noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

Steam'deki beta listesine eklendi. Live sürüm hala 1.5.9 an itibariyle.
    teşekkürler ilginiz için 1.5.10 ne zaman live sürüm olur bilginiz var mı ?
  7. noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

E hayde daa yayın açıcam belkiyorum daha ne kadar beklicez oynayamıyoruz ?
  8. noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

valla küçük çaplı twitchte yayın yapıyordum ben 1.5.10 da başlamıştım şuan yayın yapamıyorum.... ya 1.6.0 da çalışsın bizim saveler ya da 1.5.10 gelsin
  9. noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

mod kullanmıyorum yani 1.6.0 betada oynayamayacağız
  10. noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

yok oynanmıyo 1.5.10 un savesini 1.6.0 da açtığım gibi crash
  11. noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

Peki 1.5.10 beta oynayanlar 1.5.10 main build olarak gelince kaldığımız saveden devam edebilecek miyiz ?
    bende öyle yapıyorum başka seçenek mi var
  12. noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

1.6.0 mevcut olması gerekiyor. Sorgulama hocam yapıyorlar kendince bir şeyler anlaması güç ama yapacak bir şey yok.
    yok valla sizde var mı acaba ? bende gözükmüyor oyun dosyalarını doğruladım falan bir şey olmadı :sad:
  13. noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

Evet demin güncelleme geldi beta 1.5.10 da oynuyordum, güncelleme geldi, oyun geri 1.5.9a döndü, 1.5.10 beta silindi, 1.6.0 beta da çıkmadı, ee şimdi oynadığım save açılmıyor oynayamıyorum. Bu ne perhiz ne lahana turşusu ? Ayarlar > betalar da ne 1.5.10 var ne 1.6.0 var. YARDIM ?
  14. Üretilen Silahların Pazarda Karşımıza Çıkması

Ben de istemiyorum bunu 1 tane sattığında 1 tane çıksa eyvallah 1 tane satıyon bütün şehirlerde 7876237 tane aynı silahtan oluyo ve görüntü kirliliği. Düzeltilsin.
Back
Top Bottom