Recent content by brkkydfb

1. brkkydfb

GrandTURK [GT] - İnaktif

:lol: Gülüm sen enson ne zaman wfas girdin bol keseden fırlatmışsın yanlış anlaşılma olmasın Şevket reyizide Son turnuvada aldığı yenilgi sonrası hiçbir maç girişimini görmedik Rutin Westre seansları yapıp cıkıyor öte yandan SO hala burda Sevgiler Saygılar...
  2. brkkydfb

...

Maç istiyorsanız Berkhan'a ulaşın randevu ayarlasın bi seans yapalim :wink:
  3. brkkydfb

[Penetration] Penetration - Birleşti -

Bir Öncekinin bundan farkı neydide onu kapadınız bunu açtınız aynı kişiler aynı takım isim değişiyoruz deseniz yeterdi.  :smile:
    Zevk almaya bakın iyi eğlenceler. :iamamoron:
  4. brkkydfb

Yarı-Temmuz Lakırdısı

Tahminimce rütbeliler yavaş yavaş ifşa olmaya başladıkları için kamikaze denediler kendilerince.
    Darbeci bir askerin ifadesinde İncirlikte kapalı odalarda toplantı yaptıklarını toplantıya irandan daeş ten yetkililer katıldığını belirtmiş
    Nekadar doğru ne kadar yanlış tartışılır fakat fetönün birilerinin destegiyle bu işe giriştiği belli.
  5. brkkydfb

Yarı-Temmuz Lakırdısı

Cioss Julius U.X. said:
    Garipsemedim de 60-70 yıldır bir gram değişmeyen millet bir günde farklı bir seviyeye gelmiş gibi anlatmış.
    E öyle olmadımı ?
    60 70 yasındaki dedelere gidin uyuyun biz nöbet tutarız diyenlere cevaben o insanların 60 80 darbelerinde cok uyuduk demeleri su anın nedenini özetlemezmi.
  6. brkkydfb

Yarı-Temmuz Lakırdısı

Cioss Julius U.X. said:
    13686637_1066881746739877_2138606516182104870_n.png
    :dead:
    Nesini garipsedin ?
  7. brkkydfb

MEgame/Oyun Sunucuları ve Oyun Satış Noktası (PC,XBOX,PS4) /(Since 2010)/WFAS ŞB

Vaad ettiğin özelliklerle Nitrado nun Eps Server özelliklerini karşılaştırırsak Neden Seni Seçelim bi fikir verebilirmisin
  8. brkkydfb

[BA] Bozkır Akıncıları |

Beyler yaş kaç ? Forum ortamı buyurken siz bugda kaldınız heralde :???:
  9. brkkydfb

Flawless Union

Atilla H5 oyuncusu bi çizgide ona çek.
  10. brkkydfb

High Five [H5 - High5]

Aylar sonra Ahmeti görünce ben

200w.gif
  11. brkkydfb

Flawless Union

11bd190f2e5775f56fa9679803b5caad.gif
  12. brkkydfb

KONUYU SİL

Bu sayfanın forum un best lerine eklenmesini rica ediyorum arşivlenmeli ve çerçeveletilmeli A:SDSAD:  :party: :party:
  13. brkkydfb

Kendimi Herkesden Farklı Hissediyorum

Zuhahaha bune lan AS:grin:SD:
Top Bottom