Recent content by Blader noumt

1. SP - General Stop Suggesting New Features.

There are thousands of features missing in this game and it's extremely unbelievable for a so said ... ten year old work.Suggesters just want the game to get a little bit better.Devs on the other hand really think that this is a finished game that has some bugs ,glitches in it ...otherwise they would not have released it as a "nearly finished"product. It is ridiculously unbearable and they are just SO arrogant!!!
  2. En çok neyin eksikliğini hissediyorsunuz?

Haklısın bende bazen kendimi amaçsız hissediyorum oyunda kendi hikayeni yazıcak kadar derinlik yok
    Doğru kardeş. Benim için şu an oyunu kurtarabilecek tek şey bu gibi içeriklerin saklanmış olması sonradan oyuna eklenmek üzere.Tek ümidim bu .
  3. MP Remove the block delay you've added back

I mean.. Why is this thing still in the game ...SERIOUSLY!!! I mean if it's for realistic combat experience purposes or something like that.Then..IT IS TOTAL BULL***......Realistically speaking such mechanic shouldn't exist there in the first place.A man can swing/bear his sword down n up in SPLIT-SECONDS.Without a difference in arms position(and if to be there... at least it should not be as noticable as it is now)
    .DUDE......the DEV's ARROGANCE to not to change anything is some REMARKABLE HIGH LEVEL S***.To devs, it is not.... NOT... it is not fun to have such a feature in the game . PLEASE leave it....JUST leave it it feels clunky And it is pointless..
  4. En çok neyin eksikliğini hissediyorsunuz?

Ana hikayenin değil....Zaten bu oyunun bi güzelliği var o da seni bi hikayeye zorlamaması .Yani evet etrafta katılabileceğimiz değişik olaylar eventler questler iyi olurdu calradia nın geçmişini, ülkelerinin kültürlerini vs. öğrenebileceğimiz.Ama böyle sand box tarzı bi oyunda o kadar eksiklik varken bide yapımcıların ana hikaye yapacağım diye uğraşması saçma olurdu.He kastettiğin role play yapabileceğimiz kendi isteğimizle katılabileceğimiz bizi bi role sokmayan olay örgüsünün akışını değiştirebildiğimiz her seçeneğe sahip olabildiğimiz(oynadığımız role göre) mini hikayelerse calradianın dünyasıyla ilgili bir şeyler öğrenebildiğimiz görevlerse...eyvallah güzel olurdu oyuna derinlik -detaylılık katardı.Ama bunu oyuna uygulamakta zor olurdu . Şu an oyunun dünyası çok ruhsuz ...en büyük sorun bu benim gözümde .Yani.... factionlar var oyunda farklı tür askerleri ama çok detaysızlar be kardeş..hiçbir factionun kendine ait geleneği göreneği törenleri eğlenceleri yaşam stili kültürü müziği savaş taktiği ülkesel davranış biçimi (politika ticaret eğitim vs.)...bi tarihi bile yok yav.Bari etrafta calradianın tarihi vs. hakkında okuyabildiğimiz şeyler olsaydı o bile yeterliydi(skyrimdeki gibi).Evet....sonuç...Ana hikayeye -1
    ...Görevler ve quest çeşitliliği derinliği açık dünyada destekleyen random karşılaştığımız eventlere questlere. ..+1 ..bana göre.... Kolayca eklenebilirdi böyle bi mekanik oyuna. Örnek olarak haritada gezerken karşımıza bir grup köylü çıkar onların arasından bi kadın bizle konuşmak ister . .ister kabul ederiz ister etmeyiz ...neyse konuşmayı kabul eden kadının söylediği şudur Imparatorun oğlu ordusuyla sefere giderken bunların köyünü yağmalamış(avrupada orta çağda feodal sistem olduğu zamanlarda ordular ister kendi ülkesinin köylüsü ister başka bir ülkenin köylüsü olsun uzun yolculuklar için erzağa ihtiyaç olduğunda yağmalarmış .. mesela haçlı seferlerinde olmuş bu durum.. yani gerçekçi olurdu böyle bi mekaniğin olması ...saçma değil)sığınacak yer arıyormuş .3 seçeneğimiz vardır bu köylüleri kendi grubumuza alabiliriz(yemeğimizin ve suyumuzun köylülerin yanımızda bulunduğu süre boyunca azalması gibi bir yan etkisi var bu seçeneğin) yada öldürüp zaten azıcık olan erzaklarını alabiliriz yada hiç karışmaz yolumuza devam ederiz.Birinci senaryoyu kabul ettiğimiz duruma gelelim yol boyunca ilişkimiz köylülerle artar.... onları bir kaleye teslim ettiğimizde bildirim alırız...yardım ettiğimiz kadın bize teşekkür ettiğini ölen kocasının ve çocuklarının intikamını almamız için imparatorluğun askerlerinin sefere gittiği kalenin yerini söyler . Ondan sonrası belli..haritada kuşatmanın gerçekleştiği yer ve zaman yazmaktadır. Sallamayabiliriz..haritada olay gerçekleşir ve biter veya kaleye ordudan önce vararız kalede imparatora karşı savaşırız .Aynı şey haydutlar içinde uygulanabilirdi köyleri yağmalanan köylüler bize bandit outpostlarının yerini söylerdi ..... ana hikaye saçma olurdu bence. Öyleki insanlar verilen main questslere bile dayanamıyorken... https://forums.taleworlds.com/index...eplay-and-is-plain-boring.406321/post-9362530
  5. Bannerlord Cinamatic Video

Hi..just saw this video on youtube wanted 2 share it with you guys.
  6. SP - Scenes Opening scene suggestion

I mean the drawings are not good:twisted:.......BUT the idea is well..:idea::arrow:(y)
  7. Oyun Müziklerini Değiştirmeyi Anlatıyorum

bunu deneyin güzel gidiyo oyunla
  8. The Music is Great!

some suggestions.......
  9. SP - General [BEST OF your Suggestions] Tournaments

I'd also like to add the bareknuckle fighting and jousting posts .Can you search for them and put and put them in the list?
  10. Turnuva Sistemi (Öneri)

Joustinge +%1000 katılıyorum bende yazmıştım gömüldü sonra diğer postarla AYRICA .....Lan bu oyunda çıplak elle dövüş (bareknuckle brawling)niye yok şehir arka sokaklarında üzerine para yatırılan illegal falan sonraa....yeraltında .....hapishanelerde ..zindanlarda yani boks ringine benzeyen yerlerde karanlık ve dar yerlerde yapılabilirdi .Hem yumruk atmak oyunda bir işe yaramış olur
  11. Lütfen oku yapımcı bir krallığın haritayı alması snowball effect için geçici çözüm önerisi.

Boş boş güncel yazmayayım, bilgi vereyim bari

Akdeniz eskiden yönlere renk verilmesi ile ilgilidir. Ak = Batı
    Intelligence +100 ...thanks bro :geek:
Back
Top Bottom