Recent content by bLackrohino

1. Open The the application faced a problem

Aynı Sorun Bendede var oyuna giriyorum yarım saat sonra o hatadan atıyor mod kullanmadığım halde
    kardeş ben bir dönüş alamadım en kısa yöntem oyunu sildim oynamıyorum oyunu yapmışlar salıvermişler kimseyi umursadıkları yok günlerdir konuya cevap bekliyorum
  2. Open The the application faced a problem

merhaba
    sana kesinlikle katılıyorum aylardır süren bir problem ve hiç bir şekilde açıklama ya da bir düzeltme gelmedi. ben de konu açmıştım belki buradaki tavsiyeler sana yardımcı olur.

bana olmadı. söylenen her türlü işlemleri yapmama rağmen.
    teşekkürler bende yaptım yazanları forum da baya bir vakit geçirdim ama yok olmuyor zaten ilgilendikleri de yok korsan oyuna teşvik ediyorlar sanırım.
  3. Open The the application faced a problem

Merhabalar Konu the application faced a problem bu forumda gördüğüm yöntemleri denedim oyun da en son dayanamadım temiz kurulum yaptım temiz kurulumdan önce oyuna giriş ekranında alıyordum hatayı temiz kurulumdan sonra oyuna giriyorum 5 dakika oynadıktan sonra veriyor hatayı artık gerçekten...
  4. Need More Info Crash

Hello,
    I am having a problem while in the game, sometimes it kicks me out and a message appears like this.
    "The application faced a problem. We need to collect the necessary files to fix this problem. Would you like to upload these files now?"
  5. Need More Info Crash

Özet: Sürüm: Oyun modlu mu?: HAYIR Nasıl Çoğaltılır: Hile kullandınız mı ve varsa: EVET OYUNCU ADI HASSAN Sahne Adı (ilgiliyse): Medya (Ekran Görüntüleri ve Video): Bilgisayar Özellikleri: İŞLETİM SİSTEMİ: GPU: MSI GeForce RTX 2070 Super GAMING X TRIO 8GB 256 Bit GPU Sürücüsü Sürümü...
Back
Top Bottom