Recent content by Beys

1. Beys

muhasebeci.

merhaba..diplomasi modunda oyuna yeniden başladım svadya krallığının kontu olarak bir kaleyi ele geçirdim kale benim.etrafta dolasırken kalemin içine komiser atayabileceğime dair bi yazı geldi.ne güzel dedim bende krallığımı kurunca komiser,muhasebeci,bakan atayabileceğimi sanıyodum.kalemde bir...
  2. Beys

kasma.

ya sıkıntı sanırım bi virüsten kaynaklanıyor.çünkü başka oyunlardada aynı sorunu yapıyor oyuna girdikten 10 dk sonra müthiş bi şekilde kasıyor tek çözüm format gibi ama pc den iyi anlayan bi arkadas varsa fotmat harici başka çözüm önerebilirmi ?
    ekran kartım nvidia 8500 serisi
    3 gb ram
    3.00 işlemci
    500 gb harddisk
    yani pc özellikleri yüksek önerilen programı indirip calıstırdım fakat fayda vermedi.
  3. Beys

kasma.

masaüstü ekran kartı ve pc özellikleri iyi aslında ama tavsiye ettiğin programı indiriyorum umarım işe yarar.
  4. Beys

kasma.

arkadaşlar uzun süredir pc imde warband yüklü ekran özelliklerini orta seviyede kullanarak oynuyodum.ama bugunlerde en düşük ekran özelliklerini bile ayarlarsam oyuna girince bi müddet sonra inanılmaz kasmaya başlıyo neden olabilir ??
  5. Beys

Single Player diplomatik ilişkiler hakkında...

hileler sorunlalra yol açmaz.illaki barış istiyosan savaş halinde olan krallıkların şehirlerini dolaş lonca baskanlarından biri sana su gorevi önerene kadar.iki lord arasındaki munakasayı sonlandır. bunlar savas halinde olan krallıkların iki ayrı lordları savas saksakcılalrıda diyebilirsin.onlarla konusarak barıs getirebilirsin.
  6. Beys

tekme

hatta hareket çekmede olsun canınız sıkıldıgında birbirinize yaparsınız sizin gibi saygısız öküzler için vazgeçilmez bi özellik olur :wink:
  7. Beys

tekme

bence biraz daha geliştirilmeli.. 300 sparta filmindeki tekme gibi bi tekme atıllsa düşman bi metre geri gitse ve düşse mesella savaş esnasında çok kullanışlı hale gelebilir.ve çokta akıcı olur savaş.ben sadece beklendiği gibi olmadığı için sitem etmiştim.handaki sarhoşu tekme sarhoşu etcem tekme özelliği geliştirilene kadar .)
  8. Beys

tekme

warband ın çıkışını beklerken oyun ile ilgili yayınlanan yeni özellikler bizi heycanlandırmıştı.bunlardan biri tekme..fakat ben bu özelliği kullanamıyorum kullanmaya kalktığımda dezavantaj olarak bana kötü anlamda geri dönüyor. örnek: piyade olarak savaşıyorken tekme atmaya kalktığımda...
  9. Beys

WB Diplomacy Mod ile İlgili Sorularınız

ittifak kurmak istediğin krallığın o anki ddüşmanı hangi krallıksa ona savaş aç.sonra ittifak kurmak istediğin krallığa iyi niyetlerini sunması için bir elçi gönder.senin krallığını tanıyacaktır.sonra hediye gönder ilişkin 10 civarında oldugu zaman saldırmazlık paktı yapabiliyosun.yaptıgın anda ilişkin tekrar artıyo ne kadar artıyo hatırlamıyorum ama baya bi yükseliyo.sonra ilişkji seviyen yukseldikçe sırasıyla antlaşmaları yapabiliyosun ticaret,savunma vs.. 100 oldugunda ilişkin ittifak kurmanı da kabul ediyolar.
  10. Beys

ufak bi istek.

mod yapımından anlayan arkadaşlardan rica ediyorum. kamera açısını değiştirebileceğim dosya adı ve kodlar.yani kamera açısını kontrol etmek istiyorum.1.131 için böyle bişey vardı ama şimdiki sürümle uyuşmuyor.savaş esnasında kamera açısını yön tuşlarıyla kontrol için ne yapılması gerek bilen...
  11. Beys

1.132 hata ! Şövalyeler grubu terkediyor..

grup morali mükemmel..80 e yakın sövalyeyi yanıma alıp çıktığımda birer ikişer ayrılmaya başlıyolardı.ama sanırım svadya krallığı ile yeni biten bi savaşı sadece ateşkesle noktaladığımız içindi bi süre geçtikten sonra sorun kalmadı askerlerim yanımda şimdi khergtleri bitirmek üzereyiz :grin: genede saolun arkadaslar.
  12. Beys

anladım saol kardeşim
  13. Beys

sanırım ateşkes.. o zaman bu olay bug değil çünkü svadian keskin nişancılarımda var onlarda gruptan ayrılıyolar
  14. Beys

kendi krallığımı kurana kadar svadian sövalyelerini kullanarak savaştım hep.Ama kendi krallığımı kurup svadian krallığıyla savaşa başlayınca önce şövalyeler beni terk etmeye başladı dedik belki ülkelerine karşı savaştıkları için moral bozukluğundan gidiyolardır.Svadya krallıllığıyla barış...
Back
Top Bottom