Recent content by Bertingo

1. Bertingo

Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Tinerci said:
    Merhabalar ben tinerci ismim neden tinerci bende bilmiyorum o anki ruh halim ile böyle bir hesap açtım istanbuldan kendine güvenen güzel kızlar arasın demiyeceğim iyi forumlar.

-Tinerci-
                                                                                                                                                                      :cool:

Hoş geldin.
  2. Bertingo

Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Triple Post kasmışsın ama haklısın oyun arada sırada mallıyor.Benim Svadya ile alakam olmadığı halde kral ile ilişkiniz yüzünden size toprak veremeyiz diyor.  :lol:
  3. Bertingo

hangi mount and blade oyunu?

Ateş ve kılıcı baştan eledim,Napolyon savaşlar zaten Warband'ın DLC'si o yüzden Warband açık ara önde. :razz:
  4. Bertingo

Dmcdanteeee said:
    Merhabalar bende furkan oyun hakkında bilgili bir arkadaş yardımcı olursa çok çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim . (online ile ilgili)
    Hoş Geldin
  5. Bertingo

deathwarrior81 said:
    var tabi ulak karakolumu neydi bir bina vardı yazar orda. onu yaparsan kaçma ihtimali daha az
    Tamam,saol..
  6. Bertingo

Kalemin zindanından bir mahkumun kaçma olasılığı var mı  :?:
  7. Bertingo

En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

Glaber said:
    montana255321 said:
    Arkadaşlar yaya okçu olarak Rodok'ların okçularımı daha iyi Nord'ların okçularımı daha iyi ?
    Biri arbaletci diğeri normal yay kullanıyor durumdan duruma değişir ama ben olsam Rodok kullanırdım.
    Bende Keskin Nişancı favori okçum.
  8. Bertingo

montana255321 said:
    gazozix said:
    montana255321 said:
    Arkadaşlar yaya okçu olarak Rodok'ların okçularımı daha iyi Nord'ların okçularımı daha iyi ?

çapulcular daha iyidir. taşları çok sağlam.
    Adam akıllı cevap verseydiniz ölürdünüz zaten
    Rodokların ki daha iyi diye biliyorum.
  9. Bertingo

Oyun Tavsiye Konusu - (Tavsiye istemeden önce mutlaka bakınız)

Dual said:
    Bilgisayarı fazla yormayacak, düşük sistem gereksininmli bir mmorpg önerebilir misiniz?
    Metin 2 :grin: :grin: :grin:
  10. Bertingo

montana255321 said:
    Şuan 110 kisilik kergit atli ordusu kurdum yardiriyom beyler .. Kimse karsimda duramiyor :grin:
    Bide kale fethetsene 110 kişilik kergit ordunla :twisted:
  11. Bertingo

evlenilecek lady

Sewerus said:
    En iyi karıyı neden En iyi cartu curtu bölümünde tartışmıyoruz :wink:
    En iyi fikir senden geldi  :shock:
  12. Bertingo

Sizce piyadelere karşı en iyi süvari birliği hangisidir  :?:
    Benim gözlemlerime göre Memlükler.
  13. Bertingo

Kont Preacher said:
    Bertingo said:
    Teşekkürler.

Oyundaki en iyi atlı birlik hangisi :?:

Swadya Şövalyesi mi :?: Sarranid Memlüklüleri mi :?:
    İkiside çok sağlam. Memlüklerin ayrıca bayıltıcı silah kullanma avantajı var. Eğer esir ele geçiricem diyorsan memlük alabilirsin.
    Memlük alacağım,Swadya'nın bana bir tehdidi yok nasıl olsa. Memlüklüler piyadelere karşı daha sağlam sanırım.
  14. Bertingo

Sewerus said:
    Geçen seneden beri forumu takip ediyorum.Merhaba Dünyalılar.
    Hoş Geldin dostum.
  15. Bertingo

Anime/Manga

Tenzō said:
    Bertingo said:
    Beyler ecchi türü anime önerebilecek olan  :?:

Highschool DxD, Highschool of The Dead, Dakara Boku wa H Ga Dekinai, Rosario Vampire, Zero no Tsukaima, Sekirei, Freezing ve Campione!.

Bunların arasından sana kesinlikle izlemen gerek dediklerim: DcD, Zero no Tsukaima, Highschool of The Dead, Dakara Boku wa... ve Freezing. Konularını oku, hangisi hoşuna giderde onu izle. Bunlar arasından benim en sevdiğim ikisi Zero no Tsukaima ve Dakara Boku wa'dır.

Saol,dostum.
Back
Top Bottom