Recent content by BerkayKrmn

1. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Link paylaşırken rar şifresi koyulamamalı. Virüs programları taramıyor.
    Merak Etme Kardeşim Virüs Yok Biz Burda İnsanlar Oynadığı Moddan Zevk Alsın Diye Çeviri Yapıyoruz, Zevklerini Bozmak İçin Virüs Koymam. :smile:
  2. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Nyssa said:
    Eyvallah kardeşim sağol.
    Teşekkür Ederim, İyi Oyunlar Dilerim. :smile:
  3. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Kızıl Kasırga said:
    Garip bir şekilde savaş ekranında oyun donmaya başladı. Sistem yeterli modla alakalı sanırım bu sorun, oyunun teknik detaylarına çok hakim değilim sizce sorun neden kaynaklanabilir? Tavsiye ettiğiniz ayar var mı?
    Ben Çevirisini Yapmış Bulunmaktayım Mod'la Pek Alakam Yok Ama Büyük İhtimal Mod'la Alakalı Bir Durum. Bende de Oluyordu Ayarlardan Muharebe Boyutunu Kıstığımda Sorun Çözülmüştü. Sizinde Ayarlamanızı Öneririm Belki Sorununuza Çözüm Olur. :smile:
  4. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

XKemankes said:
    Hocam Çok Teşekkürler Yama Mükemmel Olmuş Eline Sağlık
    Rica Ederim, Çok Mutlu Oldum Memnuniyetiniz İçin. İyi Oyunlar Dilerim. :grin:
  5. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

repsac856 said:
    Dostum ilk defa bir forumda yorum yapıyorum yamayı kurunca böyle bir sorunla karşılaşıyorum http://prntscr.com/qh9ast bir karavan yollamak istiyorum ama göndereceğim ürünleri göremiyorum.  :?:
    Hocam Çok İlginç Bir Durum, Metinler Full Eksiksiz Çevirildi Acaba Oyun Sürüm Farkından Olabilir mi Diye Düşünüyorum. Başka Bir Şey Gelmedi Aklıma. :/
  6. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

LothBrok said:
    dostum sen adamsın yaa :grin: dostum sands of faith expolerer gibi modların türkce yamasını cıkartırmırsın :grin:
    Teşekkürler, Başka Mod Çevirmeyi Düşünmüyorum En Azından Şimdilik. :smile:
  7. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

BögüAlp said:
    En kısa zamanda deneyeceğim, eline sağlık.  :grin:
    Teşekkürler :smile:
  8. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

frozenpainter said:
    Galiba modun tüm dosyalarını yeniden çevirmişsin, moda yeni eklenen yerleri çevirmen yeterliydi diğer diyalog ve satırlar zaten nativeden dolayı türkçedir, çeviride türkçe karakterleride tam kullanamamışsın bir sebebten dolayı.
    Şurdaki konuyu incele bir dahaki çevirini daha rahat yaparsın.
    https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=331491.0
    Ayrıca yamanın çalışması için oyunu ingilizce çalıştırmaları lazım yada senin çeviri dosyasının ismini "en" yerine "tr" yapıp türkçe açılabilir.
    Teşekkürler Ama İş İşten Geçti Biraz. :smile: Ama Daha İyi Emeğimle Yaptım 1 Ay Boyunca Bayağı Saatimi Verdim Emek Var O Çevirilerde Bunu Bilerek Oynayın :smile:
  9. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Amidamaru said:
    peki dostum.teşekkürler hemen yapıyorum    :grin:
    Rica Ederim, İyi Oyunlar Dilerim. :smile:
  10. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Amidamaru said:
    yahu ben de hala ingilizce :sad: versiyon 1.2 o yüzden mi olmadı acaba ?
    Eklemeyi Unutmuşum Modun Son Güncellemesi Dahil Çevirdim, Hatta Ben Çeviriyi Güncelleme Öncesi Başlattığım İçin (Güncelleme İle Doğu Roma İmparatorluğu Geldi) Doğu Roma İmparatorluğunun Bazı Yerlerini Çeviremedim Örneğin İsmi İngilizce Ama Çok Rahat Anlaşılıyor Velasıl Kelam https://www.moddb.com/mods/in-the-name-of-jerusalem/downloads/in-the-name-of-jerusalem-v12 Bunu İndirmeniz Lazım Bu Modu Kurup Öyle Yamayı Yapın Çalışacaktir. :smile:
  11. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Amidamaru said:
    oyunu indirdim,resmen pusudayım link gelir mi bugün  :grin:
    Oyunun Temel Metini Ingilizce Olduğu Içın Uyumsuzluklar Var Biraz, Onlarla Uğraşıyorum.Inşallah Çözebilirim, Şuan Onlarla Uğraşıyorum Biterse Başka Kontrollerde Var Ondan Sonra Koyabilirsem Koyarım Çeviriyi. :smile:
  12. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Ariesyuel said:
    Bilader Allah senden razı olsun umarım tez vakte yetiştirirsin. Viking Conquest'e de el atsana :smile:
    Teşekkür Ederim, Lakin Başka Yama İle Uğraşmak Şuan ki Planlarım Arasında Yok. Ayrıca Viking Conquest Modunun Türkçe Yaması Mevcut, Yakın Tarihte Şahsen Bitrmiştim.
  13. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Teşekkür Ederim Öncelikle Gerek Sınav Dileklerin İçin Gerek Takdirin İçin, Söylediklerinize Katılıyorum Warband'ın Tadı Ayrıdır. Eminim ki Bannerlord Çıktığında Warband'cı Kitle Mutlaka Olacak. Ben Aslında İngilizce Seviyesi Çok Düşük Arkadaşlar Anlasın,Zevk Alsın Diye Çeviriyorum Bu Modu. Yani Amacım Bannerlord Çıkacak Bu Modları Çevirmeye Gerek Yok Deyip Çevirmeye de Bilirdim Lakin Baktığımda Yamasını İsteyen Pek Çok İnsan Gördüm Ve Çevirme Kararı Aldım. Çünkü Azıcık da Olsa İnsanları Mutlu Etmek Beni Çok Mutlu Ediyor Ve Uzun Uğraşlar Olsa Bile Denemeye Değer Bir Şey Benim İçin. :smile: Ayrıca Modun Üzerinde Hala Çalışıyorum Maalesef Sizinde Belirttiğiniz Gibi Sınavlardan Dolayı  Net Bir Zaman Belirtemiyorum Ama Yinede Boş Kaldığım Zamanlarda da Çevirmeye Devam Ediyorum. :smile:)
  14. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Amidamaru said:
    sırf bunun için üye oldum.dostum umarım halledersin sana güveniyoruz.az kalmış gibi başarılar şimdiden.
    Öncelikle Çok Teşekkür Ederim,Evet Az Kaldı Lakin Sınavlarım Ve Çeşitli Konulardan Meşgul Olduğumundan Dolayı Birazcık Aksama Oldu Ve Olabilir Lakin En Kısa Sürede Ve Boş Kaldığım Vakitlerde Modu Çevirmeye Özen Gösteriyorum. Ayrıca Güzel Yorumları İçin Herkese Çok Teşekkür Ediyorum,Böyle Yorumlar Görünce Çok Mutlu Oluyorum. :smile:)
Back
Top Bottom