Recent content by barlas01

1. barlas01

Bannerlord'a Kitapçık İstiyoruz

en kolay yolu videoyu çekip youtube yüklemek ardından şuradan linki eklemek.
  2. barlas01

Kuşatma Sırasında Orduyu Terk Etme

ordu bütünlüğünü kontrol etmeyi gözden kaçırmış olabilir misin ? sağ alt köşedeki bayraklı zımbırtıdan açılıyor. :smile:
  3. barlas01

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.6.3 3,5 gb gözüküyor bende
    1.6.2 betadan 1.6.3'e güncellediysen değişim 3.5 gb az önce tüm patch notunu okudum bug fix ve yeni ses sistemi dışında yer tutacak bir içerik yok . 3.5 gb normal yani yine de dosya doğrula istersen
  4. barlas01

Üstünden 8 sene geçmiş şimdi google ile aratınca mediamarkt ve d&r'da satıldığını yazdıklarını gördüm yıllar önce. Belki modlarımızın elinde vardır en azından resmini atarlar :grin:

haritası kuşe kağıda basılı ve en az 35x50cm vardır bu arada. Benim hor kullanmam yüzünden yırtıldı gitti.
  5. barlas01

Roadmap yayınlanınca sıra bir sonraki isteğimize geldi doğal olarak. :) Bilenler bilir warband'in kutulu sürümünü alanlara kutu içinden bir calradia haritası ve oyunun detaylarını anlatan bir kitapçık çıkıyordu. Şimdilerde artık kimse kutulu sürüm çıkartmıyor ama bu kitapçıklar ebook olarak...
  6. barlas01

Where's the update

1.6.3 coming soon
  7. barlas01

Klandan atamak yerine birlikten atayabilirsin. O zaman çalışıyor. Ben bu şekilde atama yaptım.
    Bazen bu çapulcular karınca ordusu gibi doluşuyor. Belli bir alanda çapulcu ordu sayısı maksimum değeri geçtiği zaman birleşiyorlar mı acaba?
    ana karaktere rol vermenin bir yolu var mı ?
  8. barlas01

clan rol ataması çalışmıyor :grin: 1.6.3 bekle pazartesi gelir belki.En kötü fix gelir :smile:
  9. barlas01

Bazı hataların sslerini bırakıyorum. 2.ssde sorun çapulcu sayısının 150'yi geçmesi ve böyle birden çok grubun olması.

10. barlas01

13mb patch geldi 1.6.2'ye.
  11. barlas01

https://steamdb.info/app/261550/history/ de epey hareketlilik var bugün yeni 1.6.2 için bir şeyler bekliyorum 1.6.3 gelirse de harika olur.

atölye/workshop için seviye eklenmesi klanımız için daha detaylı komutlar yahut battle terrain sistemin ayak sesleri de torbadan çıkabilir. Şaşırt bizi TW bekliyoruz :grin:
  12. barlas01

Bu yoldaşlarımız için birlik kuruyoruz fakat yoldaşımız biriyle savaşa girip kaybettiğinde bir şehre gidiyor. O şehirden kendi birliğine al tekrar onun için birlik oluştur zor oluyor. Bu yoldaşı o şehirden almadan kendisi otomatik birlik oluşturması için bir mod veya bir yol var mı?
    Kervana yolladıysan düşman şehrine giriyor bekliyor sinir oluyorum :grin:
  13. barlas01

Oyun dosyalarını doğruladınız mı acaba bu sorunu gördükten sonra?
    saat sabah 10 gibi 13mb update gelmiş ne steamdb de gözüküyor ne bir yerde ayrıntı var. İçeriği nedir acaba bilgi var mı ? Dün gelen hotfix değil bu arada
  14. barlas01

Ayrıca ben imparatorluk asker ağacının komple güçlü olduğunu düşünüyorum. Piyade, okçu, atlı hiçbirinde defo yok
    sorunlar çözülsün askerlere dengeleme fix vs en kolay iş olur
  15. barlas01

Bayrakları neden böyle oldu?

Mod tetikliyor ama bir rivayete göre de bannerlord cini musallat olmuş olabilir. Cini çıkartmak için sahte hocalara kanmayın mutlaka yetkililerden yardım isteyin.
Top Bottom