Recent content by barlas01

1. barlas01

Oyunu Steamdan oynayan birisi ulaşabilir mi ?

1.8.0 değişimleri fark yaratmış durumda yeni save öneririm
  2. barlas01

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.8 den 1.7.2 ye gectigim icin 100% emin degilim ama o modül mod yapimi icin önemli bir modul degil diye hatirliyorum. Ayrica Multiplayer diye modülde geldi mp icin ici bos tabi o modülün template gibi bir sey atmislar.

logosu seni rahatsiz ediyorsa, submodule.xml de official module un karsisinda false yaziyordur onu true yap. düzelir. 1.8 de Hero death ayarlari icin native icine yapmalari gereken seyi ayri modülde yapmislar iste. ha native ile birlestiremezler mi bu modülü diye sorarsan. birlestirirler hatta oradaki bütün modülleri tek modülde bile yaparlarda. Taleworldsün isine akil sir erdiremezsin. 1.8 de ayri modül olur ama 1.9 da baska module ile birlestirirler vs. O yüzden peki efendim diyip aktif edip gecicen.
    Cevap için teşekkürler.
  3. barlas01

1.8.0 ile modların arasına TW logosu olmayan bir "şey" geldi tahminen logosunu unuttular ama bunun eklenti yerine native içine dahil olması gerekmiyor muydu ? @Callum @MArdA TaleWorlds

Şu duruma bir açıklık gelebilir mi lütfen ? Mod sıralaması ve mod yapımı için önemli çünkü
  4. barlas01

1.8.0 ile modların arasına TW logosu olmayan bir "şey" geldi tahminen logosunu unuttular ama bunun eklenti yerine native içine dahil olması gerekmiyor muydu ? @Callum @MArdA TaleWorlds
  5. barlas01

Is the game considered done?

just wait. u know warband to bannerlord for ppls waitied 8 years :grin:
  6. barlas01

Tam sürüm olmasa da bu 10 gün içinde v1.9.x gelir gibi ve yaz bitmeden tam sürümü modlu oynayabiliriz gibi.
    Kaynak: steamdb ve hayallerim :grin:
  7. barlas01

35 gün sonra bize yayınlanan patch yine fix oldu. Linke tıklayıp içeriği okuyabilirsiniz.
    Yeni bir road map gelmez ise TW cd red ile benzer güven problemleri seviyesine ulaşacak. Uzun sürsün ama tatmin etsin istiyoruz yoksa 10 sene beklemezdik. Duy bizi artık TW
  8. barlas01

Neredeyse 6 yıl olmuş. Grafikler epey değişmiş.
  9. barlas01

Karakterimizin boyu hakkında

Uzun boylu karakterlerde gönderli silahlar için avantaj elde edersin. Çift elli silahlar için silah uzunluğu çok fazla ise avantaj sağlarsın. Her zaman daha kolay hedef olursun ve süvari isen bacaklarından daha fazla darbeyi kolayca vururlar. Bacak hasarı gövde hasarından az olduğu için ka-zarar dengesi çok değişken. Ben her zaman orta-uzun arasında x1.2 x1.3 aralığında tercih ediyorum.
  10. barlas01

Kayda değmez çakışan 3-5 kod herhalde yoksa patch not atarlardı herhalde
  11. barlas01

1.7.1 için ufak bir patch gelmiş sanırım. 1.7.2 de olduğum için bende 1 mb bile değişmedi.1.7.1 de olup patch gelen doğrulabilecek var mı ?
  12. barlas01

20 günlük suskunluğun ardından bugün steamdb'de internal test c gördük en azından 1.7.2 için fix gelir mi diyerek topu TW'ye atıyoruz.
    Vlandiya askerlerine güzel bir boyun/omuz koruması getirmeyenleri de ayrıca kınıyoruz.
  13. barlas01

1.7.2 için fix gelse de test edebilsek...
  14. barlas01

1.7.2 beta yayınlandı.1.7.1 to 1.7.2 için tatmin edici buldum.
Top Bottom