Recent content by bariszaxd2

1. 1.8.0 Beta Seçeneği Yok

İyi günler. Oyunu Steam'den oynuyorum e1.8.0 sürümüne uygun modlar kurdum fakat Steam'de e.1.8.0 seçeneği olmadığını gördüm. Nasıl geçebilirim? Teşekkürler.
  2. Crash hataları

üstdeki mesajlara ek olarak bide modların dogru sıralanması olayı var.modları indirip,klasöre attım diyince bitmiyor iş yani.
    Onları da elimden geldiğince yaptım bazı modlar hangisini nereye koyacağımızı göstermişti dikkat etmeye çalışıyorum da işler bazen karışıyordur belki teşekkür ederim yine de hatırlatmanız için .
  3. Crash hataları

Yanında sigara işareti vardı ama beyim seri üzgün lütfen :grin: 1.8.0 için modlar kendini bir güncellesin 1.8.0 olarak paylaşıcam listeyi.
    O sigara o anlama mı geliyormuş tamam teşekkürler :grin: :grin:
  4. Savaş taktiği sistemi

Daha yeni gelen özellik savaş başlamadan önce taktik özelliğini nasıl her savaşta kullanabilirim? Bir kez kullandım ve sürekli aynı şekilde diziliyorlar mesela okçular ikiye bölünmüş emir verirken iki okçu grubuna emir veriyorum ama daha öncesinde savaş düzeni sadece bir kez oluşturmuştum hep o...
  5. Crash hataları

Freelancer 1.7.0'da vardıda bizim haberimiz yok sanırım xD
    Sizin Bannerlord Güncel Mod listesi 1.7.0 konunuzda görüp linke tıkladım oraya eklediğinize göre 1.7.0'a uygundur diye düşünüp pek de sorgulamadım açıkçası. Bundan sonra bakarım :grin:
  6. Crash hataları

Sayfadan kastın ne? Hangi sayfa bu 1.7.0'a uygun mod'ları gösteren?

Mod'lar 1.7.0'da çalışıyor olabilir ama indirdiğin mod'ların versiyonları 1.7.0'a uygun mu? Mesela, Improved Garrison mod'unun 1.7.0 için olan versiyonu "old files" bölümünün bayağı aşağısında. O aşağıdaki dosyayı indirip kurdun dimi? Sakın yanlış anlama beni, bunlar çok basit dikkat edilmesi gereken şeyler arasında olsa da insanlar bazen bunlara dikkat etmeyebiliyorlar. Özellikle oyunu mod'lamaya yeni başlayan insanlar ve bu gayet normal.
    evet sonrasında onlara dikkat ederek bazı modları çıkardım şimdi oynayabiliyorum teşekkürler.
  7. Crash hataları

Birkaç mod ekledim oyuna (altta yazdıklarım) oyun açılırken crash vermiyor ama karakter oluşturmayı geçince crash veriyordu. Bazı modları ekleyince daha oyun açılmadan crash veriyordu onları sildim fakat en nihayetinde oyun oynamaya geçemiyrum her şeyi istenen sırayla yaptım. 1.7.0 sürümüne...
Back
Top Bottom