Recent content by Ayıcık

1. Resolved Bug Crash 550Günlük Kayıt Crash

Versiyon: e1.2.1 Merhabalar oyunu modlu bir şekilde oynamaktayım ama modlarla 550 gün oynadım bir sıkıntı yaşamadım. Sonra birdenbire oyunda ayın 15'inde akşam crash veriyo geçemiyorum. Bir ulusla barışıp diğerine savaş açtım yapay zeka algoritması değişir belki diye bu seferde ayın 17'sinde...
  2. How to extract voice.assets change and assemble to .bank file

Hi guys ı want to voice acting but ı need help How to extract voice.assets.bank ? How to combine changed file into .bank ?
  3. Resolved Creating Kingdom

So the consensus is that you cannot create your own faction after giving away the banner? I don't think that is right...
    You know how to create ? İ need this :sad:
  4. Rehber Yorum ?

Ellerine sağlık.Emek verdiğin açıkça görülüyor.Hepsini okumadım,genel olarak baktım.
    Güzel ve yüzeysel olarak birçok şeye değinmişsin.
    Tabii eksikler ve hatalı bölgeler mevcut olabilir.
    Örnek vermek gerekirse; karakter yaratırken,özellikleri dengeli dağıtmak kişiye bağlı bir tercih olmakla birlikte,çok mantıklı bir hareket değil diye düşünüyorum.Önemli olan,karakterinin gideceği yolu planlayıp,buna göre özelliklere yüklenmek olacaktır.Hepsini dengeli dağıttığında,hiçbirinde ciddi ve yeterli gelişmeler elde edemeyeceksin.Oyun çok dengeli gidip, uzun sürmediği sürece...

Detaylı ve can alıcı bilgiler yok maalesef. Yüzeysel olarak hazırlamışsın ama hemen her konuya değinmişsin.Başlangıç rehberi havasında..
    Tabii geliştirmeye oldukca müsait bir rehber olmus ve birçok yeni baslayanın işine yarayacaktır.Ellerine ve emeğine sağlık.
    Teşekkürler. Dediğiniz gibi tabi ki eksikler mevcut. Her geçen gün oyuncuların isteklerine göre eklemeler yapmaya çalışıyorum. Genel olarak zaten kurgu hikaye sizin siz yaratmalısınız diyerek değinmeye çalışıyorum. Sanırım çok uzun soluklu oyunu sevdiğim için eşit olarak dağıtın dedim. Bir yerden sonra neredeyse tüm yetenekler 50 seviyesine dengeli ulaşıyor ve mesela istersem fırlatma silahı istersem oku keyfime göre savaşlarda etkin, isabetli bir şekilde kullanıp değiştirebiliyorum. Tabi ki herkesin hayal gücü önemli. Tekrardan teşekkürler iyi akşamlar dilerim.
  5. Rehberler Bölümünde Konu Açmak

Eklerseniz sevinirim beğeneceğinizi düşünüyorum.
  6. Rehber Yorum ?

Merhaba dostlar sizler için steamda bir rehber hazırladım yorumlarınızı merak ediyorum. Yorumlarsanız sevinirim. İyi oyunlar iyi akşamlar dilerim. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2046201799
  7. Ciddi oyun bugu !

Ne mutlu sana o zaman iyi oyunlar! :smile:
    Teşekkürler ama oyunun çok saçma bir hal aldığını söylemeliyim 10 dakika önce sturgiyalılarda lorddum ama bizi yok ettiler.
  8. Ciddi oyun bugu !

Moderatörler hatta Developerlar bu forumları izlemekte, cevap yazmıyo olduklarına bakma sen yükle, işleri başından aşkın :smile:
    Oyuna 2 3 kez çık gir yaptım düzeldi anlam veremedim.
  9. Ciddi oyun bugu !

Save dosyanı yüklemen gerekicek gibi, başka türlü incelemeleri mümkün olmayabilir.
    İsterlerse yüklerim ama gitti oyunum mahvoldu kimseyle konuşamıyorum etkileşim yok sadece savaş başka bir şey yok
  10. Ciddi oyun bugu !

Oyun normal ilerlerken bi anda her şey sarpa sardı. Kimle konuşursam konuşuyum direkt olarak ikna barı çıkıyo ve oyunu buga sokuyo sonra konuşmadan çıkma dahil hiçbir seçeneği kullanamıyorum. Biriyle de evlenemicem kaydım boşa mı gitti yani ? Resimler altta
  11. Resolved Wife relation ?

I cant see any ways to increase relations with wife now. It looks like this aspect are in development.
    Thx then ım waiting update :smile:
  12. Karımla İlişki Arttırmak!

Karımla ilişkim evlendim -1 nasıl arttırabilirim ?
  13. Resolved Wife relation ?

Guys i married but i have -1 relation with my wife how to incrase relation ?
  14. Krallık Kurma Sorun!

Maalesef sancağı başka bir krallığa vermeyi seçtiysen o krallıktan çıktığında kendi krallığını kuramıyorsun. Oyunda henüz öyle bir özellik yok.
    Anladım çok teşekkür ederim.
  15. Resolved Creating Kingdom

So you dont have the banner anymore?
    Without the banner you cant create your own faction anymore
    Ok ı understand ı give banner :sad: Now ı must join a faction and rise in the faction thx.
Back
Top Bottom